PDA

View Full Version : کار با مودم

babak_delphi
جمعه 16 اردیبهشت 1384, 15:45 عصر
سلام
من برنامه ای باید بنویسم که بتونه با مودم شماره گیری کنه و همچنین بتونه بصورت منشی تلفنی عمل کنه
این نرم افزار باید بتونه یک فایل صوتی رو روی خط تلفن پخش کنه و همچنین از روی خط بتونه صدا ضبط کنه
لطفا اگه کسی میتونه واسه هر قسمتی که تونست راهنمایی کنه
ممنون می شم
ضمنا من تو سایت جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم
به نظر من این می تونه موضوع بحث جالبی باشه
امید وارم که بحث رو ادامه بدین ::نوشتن:: :reading:

m-khorsandi
جمعه 16 اردیبهشت 1384, 17:20 عصر
درود
شما میتونید برای برنامتون از سری Async Professional که رایگان هم هست استفاده کنید و
یا از KDTele.

babak_delphi
جمعه 16 اردیبهشت 1384, 22:47 عصر
میشه بیشتر توضیح بدین لطفا :گیج:

Delphi KDE
شنبه 17 اردیبهشت 1384, 02:21 صبح
همان طور که m-khorsandi گفتند Async Professional و KDTele Tools و برنامه های دیگری وجود دارد
اگه نام این برنامه ها رو در این سایت سرچ کنی مطالب به درد بخوری پیدا میکنی
Async Professional که مجانیه میتونی نسخه کاملش همراه سورس کد و دوتا E-Book عالی که همراهش است رومجانی دریافت کنی همینطور میتونی نسخه Trial کامپوننت KDTELE Tools رو هم بگیری هر دو با مثال های زیادی عرضه شده اند که همشون کاربردین یه نگاهی به مثال های این برنامه ها بندازی حتما چیزی رو که میخوای به دست میاری

موفق باشی :D

ha_60
شنبه 17 اردیبهشت 1384, 07:45 صبح
مودم معمولا روی یه Com نصب میشه به اون پورت با هر بادریتی خواستی Connect‌کن بعد دستوراتی رو که به At Command معرو فند رو باید پیدا کنی (کامپوننت چیه خودت بنویس) مثلا فرض کن می خوای به صورت تون شماره گیری کنی میشه atdt 12345 توی اینتر نت بگردی لیست کامل رو پیدا می کنی
برای ظیبط و پخش صدا هم مودم باید ساپورت کنه که 90% مودم های چینی داخلی این کار رو نمی کنن

babak_delphi
یک شنبه 18 اردیبهشت 1384, 14:04 عصر
خیلی ممنون
من Async Professional رو گرفتم
خیلی جالبه
یه سوال دیگه :oops:
شما برنامه open source دیگه ای سراغ دارین که کاملا open source باشه و از ActiveX استفاده نکنه؟