PDA

View Full Version : ایا وب سرویس به درد من می خوره یا نه ؟

paladin
جمعه 07 اسفند 1388, 16:35 عصر
سلام . من یه برنامه دارم تو چند کلاینت که از طریق خط تلفن به هم متصل می شوند. در انتهای هر روز اون ها به سرور متصل می شوند و اطلاعات رو ارسال می کنند . می خواستم بدونم برای من بهتر نیست که در سرور یه وب سرویس بزارم که کار انتقال رو انجام بده ؟

mehdi.mousavi
جمعه 21 اسفند 1388, 02:02 صبح
سلام . من یه برنامه دارم تو چند کلاینت که از طریق خط تلفن به هم متصل می شوند. در انتهای هر روز اون ها به سرور متصل می شوند و اطلاعات رو ارسال می کنند . می خواستم بدونم برای من بهتر نیست که در سرور یه وب سرویس بزارم که کار انتقال رو انجام بده ؟

سلام.
در حال حاضر داده ها به چه روشی ارسال میشن؟ این داده ها چی هستن و چطور اونها رو "ارزش گذاری" می کنید؟

موفق باشید.

paladin
جمعه 21 اسفند 1388, 13:14 عصر
سلام.
در حال حاضر داده ها به چه روشی ارسال میشن؟ این داده ها چی هستن و چطور اونها رو "ارزش گذاری" می کنید؟

موفق باشید.
الان دادها در یک بانک اطلاعاتی هستند. هر شب سیستم ها به سرور متصل می شوند و اطلاعات بصورت ساده و بااستفاده از وارد کردن ادرس سرور در نام بانک اطلاعاتی (در دلفی و توسط String connection) به سرور کپی میشوند . یعنی وقتی کلاینت متصل شد و دستور send رو زد ابتدا String connection که حاوی IP سرور هست ارتباط رو برقرار می کنه و سپس یک یه یک رکورد هارو به سرور انتقال میده . تا اونجا که من فهمیدم با استفاده از وب سرو یس میشده یک سرویس ایجاد کرد که به یک اتصال گوش کنه و اگر اطلاعاتی اومد دریافت و پردازش کنه . در مورد ارزش گذاری لطفا یکمی توضیح بدید.

Omid.Mafakher
چهارشنبه 26 اسفند 1388, 19:43 عصر
-------------------------------------