PDA

View Full Version : روس مهندسی معکوس در تست زنی

پارسا صدقی
شنبه 08 اسفند 1388, 08:44 صبح
سلام
راستش من جمعه کنکور دارم و الان یک میل درباره مهندسی معکوس که 18 هزار تومان قیمت داره دیدم کسی اطلاعاتی از این روش داره یا تا به حال این سی دی ها را دیده؟
میشه دوستان راهنمایی کنند.
ممنونم

Nima NT
شنبه 08 اسفند 1388, 14:45 عصر
سرکاری هستن ؛ بهشون توجهی نکنید.

Felony
شنبه 08 اسفند 1388, 15:46 عصر
نمیدونستم باید برای دروغ دیدن و شنیدن هم هزینه ای داد !

این ها همش الکیه ، اگر شما به دروس مسلط هستید که نیازی به این کارها نیست و بدون استرس کنکور بدید ، اگر هم که نه 1000 تا از این روش ها شما رو قبول نمیکنه .

MJ.VB.NET
شنبه 08 اسفند 1388, 17:27 عصر
سلام
راستش من جمعه کنکور دارم و الان یک میل درباره مهندسی معکوس که 18 هزار تومان قیمت داره دیدم کسی اطلاعاتی از این روش داره یا تا به حال این سی دی ها را دیده؟
ممنونم
اگه مجانی گیر آوردی یک نگاه بنداز ضرر نداره.

Nima NT
شنبه 08 اسفند 1388, 17:33 عصر
نگاه نندازه بهتره ؛ چون باعث سردرگمی آدم میشه ؛ برای نمونه خود من تو یکی از همین روشها خونده بودم که اگر یکی از گزینه ها صفر باشه ( به صورت عددی ) حتما" پاسخ همونه ؛ تو یکی از تست ها جواب غیر از صفر اومد میتونم راحت بگم که گند زده بود به اعتماد به نفسم چون همش احساس میکردم که من دارم اشتباه میکنم ؛ تا پایان امتحان فکر اون تست تو سرم بود تا اینکه بعد از امتحان مطمئن شدم که پاسخ صحیح صفر نبود.

Mahmood_M
یک شنبه 09 اسفند 1388, 04:34 صبح
سلام
ممنونم
خودت كمي فكر كن ببين به نظرت همچين چيزي امكان پذير هست ؟! مثلا رو چه حسابي مي خواي گزينه ي درست رو پيدا كني ...
نمي دونم چه كنكوري داري ولي برخيها با توجه به حساسيت كنكور سراسري و مهم بودن اون براي خيليها و از همه مهمتر نا اميدي خيليها از درس خوندن ، اين چيزها رو به كنكوريها پيشنهاد مي كنن كه واقعا جاي تاسف داره ...
اينها چرت و پرتي بيش نيست ...

موفق باشي ...

پارسا صدقی
یک شنبه 09 اسفند 1388, 09:42 صبح
خودت كمي فكر كن ببين به نظرت همچين چيزي امكان پذير هست ؟! مثلا رو چه حسابي مي خواي گزينه ي درست رو پيدا كني ...
نمي دونم چه كنكوري داري ولي برخيها با توجه به حساسيت كنكور سراسري و مهم بودن اون براي خيليها و از همه مهمتر نا اميدي خيليها از درس خوندن ، اين چيزها رو به كنكوريها پيشنهاد مي كنن كه واقعا جاي تاسف داره ...
اينها چرت و پرتي بيش نيست ...

موفق باشي ...

مرسی از همه شما دوستان . الان دیگه مطمئن شدم
موفق باشید

masoud.t123
یک شنبه 09 اسفند 1388, 13:03 عصر
این روش ها به درد افرادی می خورد که 80 تا 90 درصد مطالب رو بلدند.اگه دوستان مایل بودند بگن یکی از این روش ها رو بگم.

debugger
یک شنبه 09 اسفند 1388, 13:14 عصر
بفرمائید .

ممنون میشم

masoud.t123
یک شنبه 09 اسفند 1388, 21:08 عصر
باز هم میگم که این روش به درد افرادی می خوره که 80-90 درصد مطالب رو بلدند :
-اگر به پاسخنامه ای که کاربر باید سوالات تستی رو در اون علامت بزنه دقت کنید می بینید که سوالات در دسته های 10 تایی قرار گرفته اند.خوب طراح تست ها کاری می کنه که جواب تست ها بین هر 4 گزینه در یک گروه 10 تایی به نسبت تقریبا مساوی پخش شده باشه.مثلا هرگزینه در هر گروه ده تایی، 2 تا تکراری (به طور متوسط) دارد.خوب حالا فرض می کنیم شما از گروه 10 تایی اول، جواب سوالات رو به غیر از سوال 6 همه رو درست زدی. و سوال 6 رو بین گزینه های 1 و 3 شک داری.باید نگاه کنی ببینی کدوم گزینه در این گروه 10 تایی کمتر است.مثلا اگه 3تا گزینه 3 داشتیم ولی گزینه 1 ، فقط یک عدد داشتیم،میشه گفت گزینه 1 ،جواب سوال 6است.
البته بگم که این روش در همه کنکور های استاندارد درست عمل می کنه.
نمی دونم خوب تونستم مطلب رو بگم یا نه؟
اگه کسی سوالی داشت ،در خدمتم.

icegirl_f2r
یک شنبه 09 اسفند 1388, 23:02 عصر
به نظر من ممکنه این روش ها قبلا درست جواب داده باشه اما حالا دیگه طراحان سوال از وجود چنین روش هایی مطلع شدند و گزینه های تست هاشان را تغییر دادند.
شاید برای اولین بار خوب جواب میداده اما حالا دیگه جایی نداره.
ممکنه یه سری تست و جواب را با روش خودشون حل کنن (ترتیب سوالا را هم می تونن عوض کنن و اونطوری بچینند که جواب بده).

گول این چیزا را نخورید.موفق باشید.:چشمک:

پارسا صدقی
دوشنبه 10 اسفند 1388, 09:52 صبح
ممنون از موردی که فرمودید اما یعنی این شرکت ها برای همین یک روش 18 هزار تومان پول می گیرن. روشهای دیگرش را هم بلدید
؟؟؟

Mahmood_M
دوشنبه 10 اسفند 1388, 14:14 عصر
البته بگم که این روش در همه کنکور های استاندارد درست عمل می کنه.
اين روش اصلا كاربردي نداره ، خيلي مواقع برام پيش اومده كه در آزمونهاي تستي چندين گزينه پشت سر هم يك جواب داشتن ( حتي 4 يا 5 گزينه ) ...
نمي شه گفت آزمونهايي كه همچين ويژگي اي دارن استاندارد نيستن ، اين روش هم ابزاري هست براي محك داوطلب كه آيا به جواب خودش شك مي كنه يا نه با اطمينان جواب ميده ...

به نظر من هيچ روشي براي فهميدن گزينه ي درست در سئوالات چهارگزينه اي بدون دونستن راه حل وجود نداره ، تمام روشها بر حسب حدس و گمان هستن ، گرچه در برخي از سئوالات با دونستن يك نكته ي خاص ميشه حداقل چند گزينه رو رد كرد و نياز به دونستن راه حل كامل نيست ...

موفق باشيد ...

root88
سه شنبه 17 فروردین 1389, 23:34 عصر
به نظر منم سرکاریه !فکرتو مشغول این چیزا نکن،درستو بخون.