PDA

View Full Version : سوال: كد بك آپ گيري بصورت Diffrentian

ali_ahr7
یک شنبه 09 اسفند 1388, 20:06 عصر
سلام كسي كد بكاپ گيري بصورت Diffrentian رو در sql2000 ميدونه؟
اگه ميدونه ممنون ميشم به منم بگين.(كدي كه ميشه درr query analyze ) نوشته بشه تا اين نوع بكاپ گيري انجام بشه.
متشكر از توجهتون

محمد سلیم آبادی
یک شنبه 09 اسفند 1388, 20:22 عصر
سلام،
کافیه روی بانکتان مورد نظر راست کلیک کنید سپس از منوی Tasks گزینه ی Backup رو انتخاب کرده و در صفحه ی تنظیماتی که وجود داره پس از تنظیمات مورد نظر روی دکمه موجود در بالا صفحه که Script نام داره کلیک کنید.
SQL Server اسکریپت مربوط به Backup را تولید خواهد کرد.

hamid-nic
دوشنبه 10 اسفند 1388, 00:04 صبح
سلام،
کافیه روی بانکتان مورد نظر راست کلیک کنید سپس از منوی Tasks گزینه ی Backup رو انتخاب کرده و در صفحه ی تنظیماتی که وجود داره پس از تنظیمات مورد نظر روی دکمه موجود در بالا صفحه که Script نام داره کلیک کنید.
SQL Server اسکریپت مربوط به Backup را تولید خواهد کرد.
سلام
ببخشید این دکمه ی Script کجاست ؟ من پیداش نکردم .

محمد سلیم آبادی
دوشنبه 10 اسفند 1388, 05:16 صبح
در SQL Server 2008 در بالای صفحه ی Back up database یک نواری وجود داره که دو دکمه ی Script و Help قرار گرفته. در 2005 تا جایی که یادم این قابلیت بود. 2000 شاید اصلا همچین دکمه ای برای تولید Script نداشته باشه.

ali_ahr7
سه شنبه 18 اسفند 1388, 09:48 صبح
دوست خوبم جناب msalim (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=108959) ممنون از توجهتون ولي من كد بكاپ گيري رو ميخوام نه طرز بكاپ گيري.متكشرم

hamid-nic
سه شنبه 18 اسفند 1388, 10:56 صبح
دوست خوبم جناب msalim (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=108959) ممنون از توجهتون ولي من كد بكاپ گيري رو ميخوام نه طرز بكاپ گيري.متكشرم
یک جست و جوی کوچکی در سایت بزنید موارد زیادی را در این زمینه پیدا می کنید .
موفق باشید

ali_ahr7
جمعه 21 اسفند 1388, 07:14 صبح
دوست خوبم متشكر از جوابتون ولي من قبلا سرچ كردم.اگه ممكنه شما هم يه جستجوي كوچولو بكنيد شايد شما پيدا كرديد.من منتظرم

batorsia
دوشنبه 24 اسفند 1388, 08:42 صبح
BACKUP DATABASE [AdventureWorks] TO DISK = N'C:\AdventureWorks.bak' WITH DIFFERENTIAL , NOFORMAT, NOINIT, NAME = N'AdventureWorks-Differential Database Backup', SKIP, NOREWIND, NOUNLOAD, STATS = 10GO