PDA

View Full Version : سوال: چاپ هر رکورد در یک صفحه در کریستال

f_g1348
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 16:22 عصر
با سلام
دوستان من یه فرم در vb.net دارم و یه دیتابیس در sql2005 حالا می خواهم در فرم وی بی دو عدد بدهم مثلا دوتا شماره دانشجویی، و تمام شماره ها با مشخصات دانشجو در هر فرم مجزا چاپ شود .
هر دانشجو در یک صفحه.

amin_iman82
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 16:35 عصر
اول اینکه میخوای شماره دانشجویی ها رو بفرستید به کریستال ریپورت باید از پارامتر استفاده کنید.

میخواید هر رکورد داخل یک صفحه چاپ بشه :متفکر: فکر کنم ارتفاع صفحه A4 برابر 29 سانت باشه ، اگه ارتفاع صفحه ای که طراحی میکنید حدود 29 سانت باشه هر رکورد داخل یک صفحه جا میگیره ، به احتمال 99.9% :لبخند:

ali_ahr7
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 23:08 عصر
لام به دوستان لطفا اگه بشه بيشتر در مورد اين مسئله صحبت كنين ممنون ميشيم.

f_g1348
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 08:49 صبح
سلام به دوستان
من متاسفانه تا حالا با کریستال کار نکردم.
لطفا کمکم کنید.
من در برنامه ام از dataset استفاده می کنم که جداول را درون آن کشیده و از انها استفاده می کنم.
اگر ممکنه خط به خط در ساخت یک گزارش از کریستال در vb.net من را یاری بفرمایید.
من از مطالب سایت هم استفاده کردم ولی جواب نمی گیرم.
ابتدا یه obj از جنس کریستال به پروژه اضافه کردم .
سپس مطابق آموزش از project data به dataset درون پروژه وصل شده و جدول و فیلدها رو انتخاب کردم و سپس finish زدم.
سپس در فرم وی بی از crystal report viewer استفاده کرده و source آن را به نام گزارش تهیه شده تغییر دادم ولی هنوز در برنامه نمی توانم اطلاعات جذول را ببینم.
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

ehsanes
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 10:17 صبح
سلام

به این سایت برو آموزش تصویری کریستال ریپورت دانلود کن فکر کنم همون چیزی باشه که می خوای

http://www.babrian.com/tabid/97/Default.aspx

f_g1348
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 10:28 صبح
دست شما درد نکنه من این را قبلا دیدم.
الان توانستم به کریستال وصل بشوم و اطلاعاتم را نمایش بدهم ولی چطور میشه فیلتر کرد یعنی من در 2تا textbox در فرمم مثلا شروع و پایانه یه فیلد مثلا id را بهش بدهم و گزارشم شامل این اطلاعات باشه؟
در اصل من در بانکم sp select با شرط فوق دارم ولی نمی دونم چطور این شرایط را به کریستال اعمال کنم؟