PDA

View Full Version : پایین بودن سرعت طراحی فرم

mohabatbiend
شنبه 22 اسفند 1388, 08:36 صبح
من یه برنامه دارم مینویسم در باره اجاره فیلم حالا بعد از یه مدتی سرعت طراحی فرمم خیلی پایین اومده طوری اگه بخوام یه textbox رو جابجا کنم یه چند ثانیه طول می کشه تا جابجا شه لطفا راهنمایی کنید.

saed2006
شنبه 22 اسفند 1388, 09:56 صبح
تعداد کنترل های روی فرم چقدر هست و از چه نوع کنترل هایی استفاده کردین؟

AliRezaPro
شنبه 22 اسفند 1388, 14:26 عصر
من یه برنامه دارم مینویسم در باره اجاره فیلم حالا بعد از یه مدتی سرعت طراحی فرمم خیلی پایین اومده طوری اگه بخوام یه textbox رو جابجا کنم یه چند ثانیه طول می کشه تا جابجا شه لطفا راهنمایی کنید.

از عکس های گرافیکی پشت فرم استفاده کردید؟

cimiarnm
شنبه 22 اسفند 1388, 22:54 عصر
من هم همين مشكل را دارم و تا جايي كه احسسا كردم زماني كه تعداد كنترلها زياد است و نيز زماني كه از كنترلهاي سفارشي مخصوصا از نوع گرافيكي به تعداد زياد در فرم استفاده شود چون فايل design مربوط به فرم كه اطلاعات مربوط به كنترلها را نگهداري ميكند حجمش خيلي زياد ميشود به خاطر اون اون حالت كاهش سرعت مطرح ميشه شما فكر كنين براي هر كنترل حداقل 10-12 تا خاصيت در فايل design فرم ذخيره ميشود حالا اگر شما كنترل سفارشي هم داشته باشيد اين تعدادها افزايش مي يابد . به هر حال راه حلي كه به نظرم رسيد و تا حدي مشكلم را حل كرد بالا بودن رم سيستم هست و اگر نميتونين رم سيستم خودتون رو افزايش بديد سعي كنيد تعداد برنامه باز را كاهش داده و در محيط ويژوال هم تعداد فرم هاي باز را كاهش دهيد

mohabatbiend
یک شنبه 23 اسفند 1388, 07:19 صبح
ممنون از راهنمایی تون اما من در زمان طراحی مشکل دارم کاری به فرم ها بازم در اجرا نداره عزیز .

razavi_university
یک شنبه 23 اسفند 1388, 07:43 صبح
ممنون از راهنمایی تون اما من در زمان طراحی مشکل دارم کاری به فرم ها بازم در اجرا نداره عزیز .
منظور دوستمون هم فرمهای باز در Visual Studio در حالت طراحی بود
پیشنهاد من اضافه کردن Ram سیستمه، با یک جفت Ram Dual Channel سرعت بالا، چند Visual Studio هم باز داشته باشید هیچ مشکلی نخواهید داشت:کف: