PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش تعداد فیلد زیاد در فرم گزارش

ghrzarei
شنبه 22 اسفند 1388, 21:31 عصر
با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی
من یک گزارش درست کردم که از یک بانک اطلاعاتی که دارای 37 فیلد می باشه گزارش تهیه می شه مشکل اینجا است که در گزارش فقط مقادیر 31 فیلد اول را نمایش می ده و 6 فیلد آخر مقادیرش در گزارش نمایش داده نمی شه مشکل کجاست ؟؟؟
لازم به یادآوری است :
1- گزارش با کریستال V.S 2008 تهیه کردم.
2- اطلاعات توسط یک پروسیجر از بانک استخراج می شه و به گزارش پاس داده می شود.
3- امتحان کردم اگر ترتیب Select فیلدها را عوض کنم فرقی نمی کند باز 31 فیلد اول (به ترتیب مقادیر select شده )مقادیرش در گزارش نمایش داده می شه و 6 فیلد آخر را نمایش نمی دهد.
4- جهت امتحان در فرم گزارش فقط سه فیلد از اول و سه فیلد از آخر را قرار دادم ولی متاسفانه مقادیر سه فیلد آخر مقادیرش نمایش داده نمی شه .
خلاصه دوستان یک روز تمام وقت گذاشتم مشکل حل نشد اولین بار است که با چنین مشکلی مواجه می شم.
دوستان لطفا اگر کسی می دونه مشکل کجاست راهنمایی کنه با تشکر.

sara.f
شنبه 22 اسفند 1388, 21:54 عصر
با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی
من یک گزارش درست کردم که از یک بانک اطلاعاتی که دارای 37 فیلد می باشه گزارش تهیه می شه مشکل اینجا است که در گزارش فقط مقادیر 31 فیلد اول را نمایش می ده و 6 فیلد آخر مقادیرش در گزارش نمایش داده نمی شه مشکل کجاست ؟؟؟
لازم به یادآوری است :
1- گزارش با کریستال V.S 2008 تهیه کردم.
2- اطلاعات توسط یک پروسیجر از بانک استخراج می شه و به گزارش پاس داده می شود.
3- امتحان کردم اگر ترتیب Select فیلدها را عوض کنم فرقی نمی کند باز 31 فیلد اول (به ترتیب مقادیر select شده )مقادیرش در گزارش نمایش داده می شه و 6 فیلد آخر را نمایش نمی دهد.
4- جهت امتحان در فرم گزارش فقط سه فیلد از اول و سه فیلد از آخر را قرار دادم ولی متاسفانه مقادیر سه فیلد آخر مقادیرش نمایش داده نمی شه .
خلاصه دوستان یک روز تمام وقت گذاشتم مشکل حل نشد اولین بار است که با چنین مشکلی مواجه می شم.
دوستان لطفا اگر کسی می دونه مشکل کجاست راهنمایی کنه با تشکر.

سلام
37 فیلد؟!!!! :متعجب:
این جدول شما نرمال شده ؟
کلا باید بگم که صفحه report تا یه تعداد فیلد جا داره، یعنی از نظر عرض صفحه ، بیتر از یه تعداد فیلد اصلا توی صفحه جاشون نمیشه! سه مورد اولی که گفتی گویای این قضیه هست که فیلدهای شما خیلی زیاده و توی صفحه جاشون نمیشه.

حالا می رسیم به مورد 4 که گفتید:

یعنی می خواید بگید که سه فیلد آخر در مقادیرشون مشکلی وجود داره؟ یعنی شما تنها 6 فیلد را در صفحه وارد کردید و مقادیر 3 تا از فیلدها نمایش داده نمی شدند؟

در آخر هم باید بپرسم، نکنه منظور شما رکورد هست؟

ghrzarei
یک شنبه 23 اسفند 1388, 05:17 صبح
سلام
با تشکر از حسن توجه شما
1- جدول کاملا نرمال شده می باشد.
2- هر فیلد در جدول در حد یک کد ، یک یا دو رقمی می گیرد.
3- عرض کردم حتی اگر 6 فیلد از جدول که سه تا از اول و سه تا از آخر (طبق select انجام شده)را در فرم قرار بدهیم حتی مقادیر یک رکور هم که درخواست می کنیم فقط سه فیلد اول نمایش می دهد
4- به طور کل 31 فیلد اول به هر ترتیبی که قرار بدهیم اطلاعاتش نمایش داده می شود و آن 6 فیلدی که اخر می افتد اطلاعاتش نمایش داده نمی شود.
5- اطلاعات کلیه فیلدها هم مشابه می باشد.
6- بند سه را به این منظور گفتم که بحت طول و عرض صفحه کاملا مد نظرم می باشد و تا الان کلی گزارش با کریستال درست کردم ولی این یکی از عجایب است ....!

mn_zandy63
چهارشنبه 26 اسفند 1388, 02:57 صبح
سلام دوست من
موردی که اشاره کردی واقعا عجیبه، و منطقی به نظر نمیاد
الآن فرصت ندارم که همچین دیتابیسی بسازم و تست کنم
اگه برات امکان داره گزارشی که ساختی و و دیتابیست رو بذار اینجا که بتونیم ببینیم، شاید راهی به ذهنمون برسه
موفق باشی