PDA

View Full Version : خواندن بخشی از یک صفحه

am 241
یک شنبه 23 اسفند 1388, 07:36 صبح
سوال من اینه آیا میشه من یک برنامه بنویسم که بشه از طریق اون بخشی از یک صفحه اینترنتی رو بخونه
صفحه ای که من دارم یک صفحه ASPX هست (یعنی وقتی سورس صفحه رو باز میکنم اطلاعاتی که من میخوام توش نیست) میخوام یک جدول توی اونو بخونم (مقداراشو بخونم)
حالا میخوام ببینم اصلا شدنیه ؟
لاگه راه حلم که دیگه عالیه

aminghaderi
یک شنبه 23 اسفند 1388, 09:02 صبح
توی برنامه نویسی کار نشد نداره !
لطفا سوالتون و واضح تر بپرسین.

am 241
یک شنبه 23 اسفند 1388, 19:15 عصر
توی برنامه نویسی کار نشد نداره !
لطفا سوالتون و واضح تر بپرسین.

مرسی از این که جواب دادی:قلب:
فکر کردم سوال واضح بود:گیج:
من میخوام یک برنامه بنویسم که توسط اون یک صفحه اینترنتی رو باز کنم و یک جدول داده ای که درون صفحه اینترنتی هست رو بخونم
قابل ذکره این صفحه اینترنتی با پسوند aspx هست و اون جدولی که میخوام درونش نیست یعنی از روی سرور اطلاعات براش ارسال میشه

aminghaderi
دوشنبه 24 اسفند 1388, 10:26 صبح
من این طور متوجه شدم که می خواین یه برنامه سیستمی بنویسین که با هاش کانکت یه سایت asp بشین و اطلاعات داده ای اون رو بردارین.
خوب اگه منظورتون این هست که باید عرض کنم سایت های asp که با پسوند aspx هست معمولا پویا هستند و اطلاعاتشون رو از پایگاه مستقر بروی سروری که اجاره کردند بر می دارند ، خوب حالا شما می خواین اطلاعات پایگاه رو بردارید ؟! خوب اگر مالکیت سایت متعلق به شما باشه و می تونید این کار رو با ریموت کردن اسکیوال انجام بدین ، در غیر این صورت راهی ندارین ، چون ارتباط با پایگاه اونم اسکیوال منوط بر این هست که شما مجوز دسترسی و... رو داشته باشین تا بتونید ریموت بشین .
موفق باشین.

am 241
سه شنبه 25 اسفند 1388, 08:04 صبح
سلام
دوستان یک سوال دیگه !!! در راستای همون سوال و روشن تر شدن موضوع برای خودم و شماها:قلب:
من میخوام از این ادرس
http://www.irbourse.com/
اطلاعاتی که تو این عکس علامت زدمو توی برنامه بخونم
http://upload.iranblog.com/6/1268762867.jpg
مرسی اگه کمک کنین

am 241
چهارشنبه 26 اسفند 1388, 13:39 عصر
یعنی هیچکس نظری طرحی ایده ای چیزی نداره!!!:متفکر:

Omid.Mafakher
چهارشنبه 26 اسفند 1388, 18:27 عصر
-------------------------------------

am 241
چهارشنبه 26 اسفند 1388, 22:55 عصر
شما می توانید از WebClient در زیر مجموعه System.Net استفاده کنید و توسط Method با نام DownloadString فایل متن آن را دریافت کنید
سپس توسط Regular Expression در زیر مجموعه System.Text می توانید متن مورد نظر خود را جستجو و آن را استخراج کنید.

مرسی بابت پاسخ
کاشکی یک مثال میزدی تا نحوه کاراین توابع رو میدیدم

amirpub
چهارشنبه 26 اسفند 1388, 23:14 عصر
این کار با استفاده از DOM در JavaScript قابل انجام است!
کمی جستجو کنی به جواب میرسی

موفق باشی

Omid.Mafakher
پنج شنبه 27 اسفند 1388, 15:07 عصر
-------------------------------------

am 241
سه شنبه 10 فروردین 1389, 10:31 صبح
Regex r = new Regex("(.*)<div id=\"id\">(.*)</div>(.*)", System.Text.RegularExpressions.RegexOptions.Compil ed | System.Text.RegularExpressions.RegexOptions.Ignore Case | System.Text.RegularExpressions.RegexOptions.Multil ine);

string findData = Regex.Replace("$2", SiteSourceHere);

گفته شما صحیح است به شرطی که برنامه تحت وب باشد. و انجام عملیات را بخواهیم روی Client اجرا کنیم.
شما میتونی این سوالی که من کردم رو با یک تیکه برنامه کوچیک زحمتشو بکشی اینجا بذاری