PDA

View Full Version : فایل نشان دهنده رمز

ali12541
جمعه 28 اسفند 1388, 17:11 عصر
سلام و خسته نباشید
من یه فایل پی اچ پی ( اگه همچین فایلی وجود داشته باشه ) میخوام که داخل کنترل پنل سایتم بزارم که اگه به هر دلیلی رمز سایت عوض شد ، ادرس اون فایل رو بدم و اون فایل رمز کنترل پنل رو نشون بده.
اگه فایل غیر پی اچ پی هم هست که این کارو انجام میده لطفا معرفی کنید.
خیلی خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

binyaft
جمعه 28 اسفند 1388, 18:47 عصر
فکر نمیکنم به دلیل مسائل امنیتی چنین چیزی ممکن باشه!!!!!
خوب اگه یه زمانی پسورد سایتتون رو گم کردید از مدیر سرور درخواست کمک کنید

sina_saravi1
جمعه 28 اسفند 1388, 19:43 عصر
من فکر کنم هدف ایشون پیدا کردن رمز سایت خودشون نیست
اولین پست رو با چه چیزی شروع کرد

خشت اول گر نهد معمار کج
تا ثریا میرود دیوار کج

ali12541
شنبه 29 اسفند 1388, 00:27 صبح
این فایل قبلا برای هک کردن از باگی که فروم ها میدادن استفاده می شد ولی در حال حاضر فکر نکنم کسی توی سایتش همچین باگی رو بزاره
لطفا حاشیه سازی نکنید الکی اسپم هم ندینو تاپیکو کش دار نکنید اگه این فایلو دارین خیلی ممنون میشم واسم بزارید
در ضمن من هم خودم میدونم که از مدیر سرور میشه دوباره پسورد رو گرفت ولی اگه همچین تاپیکی میزنم یعنی به این فایل احتیاج دارم

ali12541
یک شنبه 01 فروردین 1389, 16:48 عصر
کسی نداره این فایلو

angel_boy013
دوشنبه 02 فروردین 1389, 01:15 صبح
c99 , c100 , r75می تونی از این شل ها استفاده کنی اما معمولاً اینا ها برای هک کردن سایت ها به کار میره و خطر ناکه

sok sok
سه شنبه 24 فروردین 1389, 15:09 عصر
nadareh kasi in fileo man ham niaz daram

hosseintdk775
یک شنبه 29 فروردین 1389, 11:30 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خوب ببین الان اکثر سایت ها پسورد ها رو کد می کنن و تو دیتابیس ذخیره می کنن و معمولا با md5 و در نتیجه رمز های غیر قابل برگشت می شن
و حتی اگه شما md5 شده پسورد ها رو هم بدست بیاری کاری نمی تونی بکنی

چون باید رمز اصلی رو از طریق صفحه ورود بدی و اون رمز اصلی تبدیل بشه به md5 بعد با پسورد md5 شده موجود در دیتابیس چک بشه که ایا برابر هست یا نه / در نتیجه اگه رمز اصلی رو نداشته باشی روز md5 شده به دردت نمی خوره

اگه اون سایتی که می خواین پسوردشو بدست بیارید اول باید مطمئن شید که md5 نباشه( مگر اینکه راهی رو سراغ داشته باشید که از از رمز های md5 شده هم بتونید استفاده کنید) بعد همچین اسگریپی بنویسید یا پیدا کنید

که بازم فکر نکنم بتونید به نتیجه برسید / مگر اینکه از راه های دیگه ای پسورد کد شده باشه و بشه روز اصلی رو ازش درآورد.
این نظر من بود!