PDA

View Full Version : ****حذف تبلیغات اضافی2...****

Smran
دوشنبه 17 شهریور 1382, 09:34 صبح
من در اینجا براتون توضیح می دهم که چطور بنر بالای صفحاتی که از سایتهای مجانی دریافت شده اند را حذف کنید
این نکته رو من از یکی از سایتهای هک یاد گرفتم. همونطور که میدونید این سایتهای مجانی که اقدام به دادن سرویس می کنند برای اینکه خودشونو پشتیبانی کنند در صفحات کاربران بنر یا یک سری عوامل تبلیغاتی دیگر قرار می دهند. این کار بصورت خودکار انجام می شود یعنی اینکه وقتی شما صفحات خودتان را به سایت ارسال می کنید خود سرور بصورت اتومات اول صفحات شما این بنر رو اضافه می کنه. واگر کنترل پنل سایت شما این امکان رو داشته باشه که فایلهاتونو ادیت کنید و قتی یک فایل رو ادیت می کنید می بینید که هیچ کد اضافی در آن وجود ندارد که باعث نمایش بنر در سایت بشود. اما در اصل وقتی شما صفحه خود را ذخیره می کنید بصورت خودکار آن کد به ابتدای صفحات شما اضافه می شود.
حالا برای اینکه آن کد را از کار بیندازیم باید چه کار کنیم. خب این یک چیز منطقی هستش که برای این کار باید این کد را غیر فعال کنیم چون هیچ راه دیگری برای حذف این کد وجود ندارد به جز هک ;)
باید به این نکته توجه داشته باشید که اکثر این سایتها این کد را بعد از تگ <head/> اضافه می کنند. یعنی در صفحه از بالا شروع به دنبال گشتن تگ head می کنند و به محض برخورد به اولین تگ کد خود را در زیر آن قرار می دهند. حالا شما باید در صفحه خود دو تا تگ head/ قرار بدین که وقتی جستجو گر به تگ اولی رسید کد خودش رو قرار بده ولی head‌ اصلی شما یکی دیگر است. برای این کار می تونید از دستور <noscript> استفاده بکنید اما من این دستور رو در چند جا امتحان کردم و عمل نمی کرد بهترین حالت آن است که شما از دستور <applet> استفاده کنید. بدی این دستور این است که هنگامی که صفحه شما میخواهد بارگزاری شود در ابتدا یک پنجره باز می شود (همان پنجره ای که هنگام رفتن به سایتهایی که از یونیکد و یا حالات دیگر استفاده کرده اند نمایش داده می شود و از شما برای نصب یک سری کامپوننت از شما اجازه می گیرد) اما خب این پنجره فقط جنبه نمایش دارد و هیچ کار خاصی انجام نمی دهد. خب من کد کاملی که باید در ابتدای صفحه قرار بدید رو در اینجا قرار داده ام. امیداوارم کارتون راه بیفته ;) این کد را دقیقا قبل از تگ head/ قرار بدهید.

<APPLET WIDTH=1 HEIGHT=1>

</head>
<body topmargin="0" leftmargin="0">

&lt;/applet>

براتون یک مثال می آورم که بهتر متوجه بشید.

&lt;html>
&lt;head>
&lt;title>Welcome To Majid Home Page (Select Language)&lt;/title>
&lt;meta name="author" content="Majid Alavizadeh">
&lt;meta name="copyright" content="MDOnline - Majid Alavizadeh">
&lt;meta name="keywords" content="Majid Alavizadeh , Majid , M@jid , Virgo22 , Virgo22_ir , Virgo22_ir@yahoo.com , Virgo22_ir@hotmail.com , 131899655">

&lt;APPLET WIDTH=1 HEIGHT=1>

&lt;/head>
<body topmargin="0" leftmargin="0">

&lt;/applet>
&lt;/head>
<body bgcolor="#000000">
&lt;center>

</p>

</p>

&lt;object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
codebase="http://active.macromedia.com/flash4/cabs/swflash.cab#version=4,0,0,0"
id="Index2" width="414" height="246">
<param name="movie" value="Index2.swf">
<param name="quality" value="high">
<param name="bgcolor" value="#000000">
&lt;embed name="Index2" src= "Index2"> width="414" height="246"
type="application/x-shockwave-flash"
pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/indexP1_Prod_Version=ShockwaveFlash">
&lt;/embed>&lt;/object>
</p>
.
.
.

Vahid_Nasiri
سه شنبه 18 شهریور 1382, 15:42 عصر
بهتر است اینکار را نکنید (حتی اگر جواب بدهد!)
چون تمام این هاست ها تعداد ورود افراد به سایت شما را با تعداد بار لود شدن تبلیغات در سایت شما ، مقایسه می کند. اگر زیاد تابلو باشد و تفاوت چشمگیری وجود داشته باشد (چون به مساله ی حذف تبلیغ کاملا واقف هستند :wink: ) خیلی راحت و بدون اخطار اکانت شما را کنسل می کنند.
خود دانید.