PDA

View Full Version : سوال: مشکل در setup

samanff2000
سه شنبه 10 فروردین 1389, 03:06 صبح
سلام دوستان من یه برنامه نوشتم که بانک اون رو با sqlexpress نوشته بودم برنامه در محیط برنامه نویسی کار میکنه اما وقتی setup میکنم ایراد میگیره حتی بانک برنامه رو با sql server نوشتم اما بازم ایراد میگیره از زمان قراردادم رد کرده لطفا کمکم کنین پیام خطایی که داده رو به صورت عکس گذاشتم البته هنگام ساخت setup من هم sqlserver و هم sqlexpress هردورو گرفتم تک تک گرفتم نصب میشه اما کار نمیکنه ممنون میشم کمکم کنین

exlord
سه شنبه 10 فروردین 1389, 10:14 صبح
این error ماله exception هستش و همینجوری 10000 تا علت میشه گفت براش....
details رو بزن و اون صفحرو بزار ببینیم چی میگه...

Salah Sanjabian
سه شنبه 10 فروردین 1389, 13:56 عصر
جناب Exlord درست میگن. Connectionstring رو چک کن ببین چه جوریه. یه جای دیگه نصب میکنی این خطا رو میده؟یا رو همون سیستم خودت؟

samanff2000
سه شنبه 10 فروردین 1389, 19:33 عصر
سلام ممنون از اینکه جواب دادین اما من نمیدونم این که میگید کجاشه چون من با bindingsource ها کار کردم و از Connectionstring فقط در قسمت backup و ریستور استفاده کردم البته این قسمت برنامه کار میکنه ولی صفحه های دیگه کار نمیکنه برای سئوال اینکه فقط روی این سیستم ؟ من این برنامه رو روی چند تا سیستم نصب کردم و همه مشکل دارن فقط روی سیستمی که برنامه رو روش نوشتم وقتی نصب میکنم درست کار میکنه بازم ممنون از شما دوستان خوب

FastCode
سه شنبه 10 فروردین 1389, 20:12 عصر
server رو درست config نکردین دوست عزیز.

samanff2000
سه شنبه 10 فروردین 1389, 20:56 عصر
دوست عزیز ممنون از راهنماییت فقط اگه ممکنه بگین باید چیکارش کنم بیشتر توضیح بدین لطفا

FastCode
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 00:09 صبح
char[] dumbchars = new char[10];

samanff2000
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 03:49 صبح
سلام دوستان عزیز
این کاری رو که شما فرمودید انجام دادم و جواب نگرفتم البته تماما دیزیبل بود که همه رو انیبل کردم و عکس کارایی رو که کردم هم قرار دادم اما اگه ممکنه راجع به کدی که نوشته بودید یه توضیح میدید؟ من جواب نگرفتم و عکس ها و جزعیاتش رو قراردادم اگه ممکنه کمکم کنین و من همچین چیزی رو در اس کیو ال سرور ندیدم برای اون باید چیکار کرد؟ البته من هردو بانک رو دارم و هرکدوم که کار کنه مشکلم حل میشه اما برای اطلاعات بیشتر و استفاده در پروژه های بعدی اگه ممکنه توضیح بدید با تشکر

exlord
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 09:39 صبح
شما windows authenticate به sql server وصل میشین یا sql authenticate ????

exlord
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 09:53 صبح
سلام دوستان عزیز
این کاری رو که شما فرمودید انجام دادم و جواب نگرفتم البته تماما دیزیبل بود که همه رو انیبل کردم و عکس کارایی رو که کردم هم قرار دادم اما اگه ممکنه راجع به کدی که نوشته بودید یه توضیح میدید؟ من جواب نگرفتم و عکس ها و جزعیاتش رو قراردادم اگه ممکنه کمکم کنین و من همچین چیزی رو در اس کیو ال سرور ندیدم برای اون باید چیکار کرد؟ البته من هردو بانک رو دارم و هرکدوم که کار کنه مشکلم حل میشه اما برای اطلاعات بیشتر و استفاده در پروژه های بعدی اگه ممکنه توضیح بدید با تشکر

TCP/IP برای اتصال به سرور از طریق شبکس .... شما دیتا بیست Local هست تا تو شبکه ؟؟؟

samanff2000
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 14:28 عصر
سلام ممنون از توجهتون
من برنامم برای یک سیستم است و شبکه نیست(Local) و من از طریق Windows Authentication به بانک متصل میشم

FastCode
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 19:53 عصر
اگه ممکنه راجع به کدی که نوشته بودید یه توضیح میدید؟
راستش رو بخواهید
char[] dumbchars = new char[10];
یعنی 10 تا کاراکتر احمقانه که تا ننوییسی نمتونی پست بدی.

samanff2000
چهارشنبه 11 فروردین 1389, 20:58 عصر
سلام دوست عزیزم
بازم تشکر میکنم از همه دوستان که پیگیر کار من هستن فقط اگه ممکنه بیشتر راه حل یه من بگید چون من از زمان تحویل پروژه ام گذشته و باید تحویل میدادم و موندم

exlord
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 17:00 عصر
خوب عزیز جان برادر وقتی شما سرور رو روی windows authenticate تنظیم کردی مسلمه که تو سیستم دیگه ای نمیتونی login کنی....
سرور رو روی mixed mode بزار و برای دیتا بیست هم یه user تعریف کن و تو connection string هم از user ID و password استفاده کن......

samanff2000
جمعه 13 فروردین 1389, 03:33 صبح
سلام دوست عزیز
بدبختانه من این چیزایی رو که گفتی بلد نیستم اگه ممکنه یکم راهنماییم کن و یا اگه لازمه یه عکس یا هرجوری که خودت میدونی کمکم کن من از

سرور رو روی mixed mode بزار
هیچی بلد نیستم حتی نمی دونمک که این کارو باید در #C انجام بدم یا در SQL

برای دیتا بیست هم یه user تعریف کن
برای این هم من رفتم توی SQL و روی بانکم راست کلیک کردم و در قسمت نیو قسمت نیو یوزر رو زدم و یه اسم بهش دادم اما ازم پسوردی نگرفت و وقتی هم تو برنامه روی قسمت Data کلیک میکنیم که بانک رو اضافه کنیم (data source configuration wizard) در قسمت add connection قسمت Sql server Authentication رو زدم و یوزر و پس رو دادم اما نشناخت باید چیکارکنم و من یه قسمت backup دارم که با دستورات ADO استفاده کردم برای اون باید چیکار کنم و اینکه آیا من کار خاص دیگه ای باید انجام بدم یا نه بازم از همتون ممنونم شرمنده که خیلی سئوالای پیش پا افتاده کردم اما واقعا بلد نیستم ممنون میشم کامل برام توضیح بدی

exlord
جمعه 13 فروردین 1389, 13:03 عصر
اینارو ببین ..........

samanff2000
جمعه 27 فروردین 1389, 02:10 صبح
سلام به همه دوستان و تشکر از همگی من مشکلم رو حل کردم گفتم قرارش بدم همه استفاده کنند من همه اش رو در 3 عکس قرار دادم به قسمت هایی که کادر قرمز دارند توجه کنید
موفق باشید