PDA

View Full Version : سوال: لود شدن صفحه وب

Amir 2010a
سه شنبه 10 فروردین 1389, 10:52 صبح
سلام
من یک صفحه وب روی کامپیوتر دارم که میخوام تو ویندوز موبایل 6 لود بشه (Local)
فرض کنید مثلا نام صفحه وب که با ASP نوشته شده My Page باشه و پورت آن 4336
تنظیمات ویندوز موبایل برای لود شدن این صفحه تو تنظیماتش چیه

من از Active Sync استفاده میکنم میتونم از در این حالت از اینترنت استفاده کنم ولی فایل صفحات وبی که خودم با C# مینویسم لود نمیشه
لطفا راهنمایم کنید

CYCLOPS
سه شنبه 10 فروردین 1389, 15:38 عصر
من یک صفحه وب روی کامپیوتر دارم که میخوام تو ویندوز موبایل 6 لود بشه (Local)
فرض کنید مثلا نام صفحه وب که با ASP نوشته شده My Page باشه و پورت آن 4336
تنظیمات ویندوز موبایل برای لود شدن این صفحه تو تنظیماتش چیه

دوست عزیز سوالت واضح نیست :متفکر:
تنظیمات خاصی لازم نیست یه کنترل Web Browser به صفحه اضافه کنید و آدرس صفحه مورد نظرتون رو بهش بدید تا تو برنامه خودتون براتون بازش کنه

موفق باشید :چشمک:

Amir 2010a
سه شنبه 10 فروردین 1389, 19:34 عصر
با تشکر
من هدفم اینه که یک برنامه وب در InetrNer Explorer خود ویندوز موبایل لود بشه که بصورت LOcal و با IP : 192.168.1.101: 4336/My Web باشه

Alireza_Salehi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 19:21 عصر
کافیه ویندوز موبایل به شبکه شما از طریق وایرلس یا از طریق شبیه ساز شبکه ActiveSync وصل باشه و از شبکه شما IP گرفته باشه ، با وارد کردن آدرس به راحتی صفحه مورد نظر باز میشه.

Amir 2010a
سه شنبه 31 فروردین 1389, 19:41 عصر
با تشکر ار شما
میشه لطفا واضح تر بگین و یا حداقل روش این تنظیم کردنو بگین من چند روش امتحان کردم اما نتیجه نگرفتم

Alireza_Salehi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 22:20 عصر
شما همان طور که در ویندوز آدرس را وارد می کنید مثلا http://192.168.2.1:433/ و سایتتان باز می شود در موبایل هم وارد کردن همین آدرس سایت را باز می کند...
به شرطی که موبایل شما به همان شبکه متصل باشد و همان رنج آی پی را دریافت کرده باشد.
پس مسئله فقط وصل شدن به شبکه است

اول این که آیا شما دارید از Device Emulator استفاده می کنید یا از یک Device واقعی؟

از ویژوال استودیو استفاده می کنید؟

یک مقدار بیشتر توضیح دهید تا راهنمائی کنم.

Amir 2010a
سه شنبه 31 فروردین 1389, 23:13 عصر
من دارم ازDeevice EMulator ویژوال استودیو و Windows mobile6 و Active Sync 4.5 استفاده میکنم میخوام یک صفحه که با ASP.Net تو ویزوال استودیو دارم بتونم علاوه بر مرورگر دسکتاپ تو شبیه ساز نیز داشته باشم من این آدرس رو در مرورگر موبایل وارد میکنم اما لود نمیشه که احتمالا مشکل تنظیمات مربوط به شبکه در شبه ساز است

http://192.168.1.101: 4336/My WebPage
با تشکر

Alireza_Salehi
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 18:34 عصر
بعد از اجرای Emulator از منوی فایل گزینه Config را انتخاب کنید، در برگه Network چند گزینه دارید
1. Host Only Network که اگر انتخاب کنبد با کامپیوتر خودتون شبکه می شود.
2. Select Network Card که میتوانید یکی از کارتهای شبکه سیستمتون رو برای شبکه شدن انتخاب کنید

در حالت دوم باید درایور شبکه Virtual PC روی سیستمتان نصب باشد، در واقع باید Virtual PC را روی سیستمتان نصب کنید.

بعد از انجام مراحل فوق باید خود ویندوز موبایل را تنظیم کنید، در قسمت Connection آن می توانید با انتخاب My Work Network به شبکه تان وصل شوید.

بعد از این مراحل کافیست آدرس مربوطه را در موبایل وارد کنید مثل PC صفحه را اجرا می کند.