PDA

View Full Version : مبتدی: گرفتن فایل خروجی

Mr_Mahmoud
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 16:40 عصر
با سلام
میخواستم ببینم بعد از اینکه برنامه رو نوشتیم چطوری باید یه فایل خروجی cab or exe برای اجرا روی پاکت بگیریم؟
ممنون

Amir 2010a
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 18:56 عصر
سلام
1- یک پروژه جدید به سلوشن خود بشرح زیر اضافه کنید
File- Add- New Project
در پنجره Add New Project از قسمت Set Up And Deployment و از در از قسمت الگوها گزینه Smart Device Cab Project را انتخاب کنید
2- در فولدر Application Folder راست کلیک و انتخاب گزینه Add - Project Output
در پنجره Add Project Output Group انتخاب Primary Put , و بعد OK
3- در پنجره Solution Explorer روی پروژه Cab راست کلیک و انتخاب گزینه Build

فایل Cab ایجاد شده در پوشه پروژه Smart Device Cab و در فولدر debug قرار دارد
( در فولدر سلوشن)
موفق باشید

Mr_Mahmoud
جمعه 13 فروردین 1389, 01:28 صبح
ممنون امیر جان
ولی من برنامه رو به همین صورت .cab کردم ولی با اینکه تو ویزار ویندوز موبایل 2003 رو انتخاب کرده بودم میگه ورژن فریم ورک شما به این برنامه نمیخوره...در حالی که فریم ورک بالا تر رو گوشی من نصب نمیشه...من گوشی آیمیت جم دارم

Amir 2010a
جمعه 13 فروردین 1389, 08:44 صبح
تا بحال با این مشکل شما مواجه نشدم
قبل از نوشتن برنامه باید از نسخه پشتیبانی شده دات نت فریم ورک روی PDA یا Smartphone اطمینان حاصل کنید تا هنگام Deploy کردن با مشکل مواجه نشید
اگه دات نت روی PPC شما نصب نمیشه هنگام ایجاد سلوشن از ویزارد به جای فریم ورک 3 یا 3.5 از ورژن Compact Framework 2 استفاده کنید که البته کتابخانه های آن محدودتر است

موفق باشید

Mr_Mahmoud
جمعه 13 فروردین 1389, 23:19 عصر
سلام
ببینید برنامه من Deploy میشه رو پاکتم ولی وقتی فایل cab درست میکنم و رو دستگاه نصب میکنم جواب نمیده ):

Amir 2010a
شنبه 14 فروردین 1389, 01:35 صبح
برام جالبه
مشکل شما با انتخاب نسخه دات نت فریم ورک پشتیبانی شده روی PPC هنگام ایجاد سلوشن حل نشد؟ فکر کنم 2003 compact Framework 1 رو ساپورت میکنه
نسخه 2 اونو از سایت مایکروسافت دانلود کن و بعد برنامتو develop کن

البته شاید مشکل مربوط به اشکال در فراخوانی منابع مانند لود شدن عکس و از این دست باشد
موفق باشید

behrouz_n
دوشنبه 12 مهر 1389, 18:54 عصر
سلام
من هم مشکلی این چنینی دارم. البته فایل cab را میسازم و روی پاکت پی سی هم موفقیت آمیز نصب میشه ولی بعد از نصب توی پاکت پی سی هیچ اثری از برنامه من نیست، تمام قسمت های پاکت پی سی رو هم زیر رو کردم ولی نیست. (البته بعد از نصب از حافظه دستگاه کم میشه ولی اینکه برنامه کجاست معلوم نیست)

ali32n70
پنج شنبه 22 مهر 1389, 14:40 عصر
من هم درست كردم و رو sumsung b7300 نصب شد ولي آيكني براي اجرا نداره
حتي تو Storage ديده ميشه