PDA

View Full Version : سوال: باز نمودن برنامه ای که با vs2005نوشته شده در vs2008

mohamadlvs
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 09:53 صبح
سلام،یک پروژه دارم که در vs2005نوشتم و می خواهم آن را در vs2008بازش کنم برنامه باز می شود ولی در فرم های کریستال ریپورتم خطا می گیرد.موقعی که رویreport sorceدر propertiesکلیک می کنم پیغام object refrence not set tto an instance of am object را می دهد؟؟؟

Shahram_Shobeiri
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 10:15 صبح
این خطا میگه که رفرنس شی به چیزی اشاره نمی کنه. یعنی رفرنس موجود نیست. احتمالاً ریپورت ها به پروژه افزوده نشده اند.

mohamadlvs
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 13:56 عصر
ريپورت هايم داخلsolution explorerديده مي شوند حتي ريپورت جديد هم ساختم اما باز هم نتوانستم.
وقتي که فرم هاي حاوي گزارش را از solution explorerباز مي کنم صفحه زير باز مي شود.چگونه مي توانم گزارش هايم را بازسازي يا به پروژه ام اضافه کنم؟

Shahram_Shobeiri
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 14:08 عصر
هر چی هست از reportviewer است. احتمال می دم که ریپورت ویور ها در ارتباط با گزارش ها دچار ایراد شده اند. یعنی ریپورت وجود داره اما آدرس آنها یا نام یا ... عوض شده و از این رو ویور به عنوان گزارش به null (آدرس قبلی که چیزی درش نیست) اشاره می کنه.

mohamadlvs
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 16:51 عصر
در عکس ضمیمه قبلی یک گزینه هستignore and continueکه وقتی ادامه می دهم فقط فرم به همراه reprotviewerباز می شود و در error listدو خطای زیر وجود دارد:

Warning 1 Could not find type 'ketabfrosh2.CrystalReportfactor'. Please make sure that the assembly that contains this type is referenced. If this type is a part of your development project, make sure that the project has been successfully built. 0 0

Warning 2 The variable 'CrystalReportfactor1' is either undeclared or was never assigned. E:\D,\ketabfrosh2newback\ketabfrosh2\ketabfrosh2\f actor.Designer.cs 43 0