PDA

View Full Version : سوال: ارتباط برنامه های ویندوزی با ASP.net

smm2006sh
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 13:46 عصر
با سلام خدمت همه برنامه نویسان وحرفه ای های .
یه سوال داشتم اما نمیدونم چه جوری بیان کنم اما در هر حال من چند وقتیه به فکرم خورده که چه ارتباط بین برنامه های ویندوزی و asp وجود داره.برای مثال برنامه internet download manager را در نظر بگرید وقتی که روی سیستم نصب میشه روی مرور گرا که برنامه های وبی هستند اثر میگذاره به این صورت که هر موقع روی گزینه دانلود کلیک میشه میاد خودکار ای دی ام را باز میکنه و مثلا شروع به دانلود میکنه"سوال اینجا است که کلیک روی یه باتن ازسایت و باز شدن ای دی ام چه جوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.من هدفم از این سوال اینه یه سایت دارم دارای یه سری تکس باکسه و این اطلاعات وارد سروری میشه که سایت روی اون سواره حالا من میخوام اطلاعات توی برنامه ونم ذخیره بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امید وارم سرتون درد نیومده باشه:گیج::گیج::گیج:

mehdi.mousavi
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 14:02 عصر
با سلام خدمت همه برنامه نویسان وحرفه ای های . یه سوال داشتم اما نمیدونم چه جوری بیان کنم اما در هر حال من چند وقتیه به فکرم خورده که چه ارتباط بین برنامه های ویندوزی و asp وجود داره.برای مثال برنامه internet download manager را در نظر بگرید وقتی که روی سیستم نصب میشه روی مرور گرا که برنامه های وبی هستند اثر میگذاره به این صورت که هر موقع روی گزینه دانلود کلیک میشه میاد خودکار ای دی ام را باز میکنه و مثلا شروع به دانلود میکنه"سوال اینجا است که کلیک روی یه باتن ازسایت و باز شدن ای دی ام چه جوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.من هدفم از این سوال اینه یه سایت دارم دارای یه سری تکس باکسه و این اطلاعات وارد سروری میشه که سایت روی اون سواره حالا من میخوام اطلاعات توی برنامه ونم ذخیره بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امید وارم سرتون درد نیومده باشه:گیج::گیج::گیج:

سلام.
اشتباه نکنید! IDM یا این تیپ نرم افزارها، کاری به صفحات وب شما ندارن. اونها Event شروع Download رو از خود Client شما میگیرن (بعنوان مثال FF یا IE یا Chrome و ...) و کاری به محتوای صفحات شما ندارن (اگر چه، Client میتونه این ارتباط رو هم برقرار کنه). پس کماکان اینجا هم ارتباط دو برنامه Desktop ای برقراره...

اما سوال دومتون رو متوجه نشدم. هدفتون از این سوال رو میشه واضحتر بیان کنید؟

موفق باشید.

Shahram_Shobeiri
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 14:14 عصر
واسه این کار بهتره که کیبورد رو کش کنی!

smm2006sh
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 14:18 عصر
من ایدی ام و دانلود اونو را برای واضح شدن سوالم بیان کردم . شما وارد شدن به ایمیل در یاهو را در نظر بگیرید من میخام وقتی user و password خودمو وارد کردم یه بر نامه داشته باشم که این دو را ذخیره کنه (البته این یه مثال برا فهمیدن سوالمه):متفکر::متفکر::متفکر:: متفکر::متفکر:

smm2006sh
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 14:20 عصر
می تونید بیشتر توضیح بدید

Shahram_Shobeiri
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 14:25 عصر
برنامه شما در حافظه مقیم میشه و به کلید هایی که توسط کیبورد زده میشه گوش میکنه و مثلاً به محض اینکه کاربر یک مرورگر را باز کرد یا کلید های xyz پشت سر هم زده شد، شروع به ذخیره کردن کلید های فشرده شده توسط کاربر در یک فایل متنی می کند.