PDA

View Full Version : چطوری میشه فهمید بر روی کنترل ShockwaveFlash کلیک شده ؟

daniyal_1363
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 18:36 عصر
برای اجرای فلش از کامپونت ShockwaveFlash استفاد کردم و میخوام بدونم کی روی کامپونتم کلیک میشه ولی خود کامپونت event برای کلیک موس نداره، چطور میتونم مشکلم رو حل کنم؟

daniyal_1363
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 16:56 عصر
در ضمن میخوام بدونم - کلیک چپ شده یا کلیک راست

daniyal_1363
یک شنبه 22 فروردین 1389, 11:43 صبح
خوب خوب خوب

میبینم که هیچکی به داد ما نمیرسه منم که آدمی که چیزی رو که بخوام باید بدست بیارم

راستش رو بخوان خودم مشکلم رو حل کردم ولی از طریق یه ترفند جالب :لبخند: ( خودم همیشه میگم کلک رشتی)

میگم تا دوستان استفاده کنن

ShockwaveFlash خاصیتی بدی که داره اینکه در زمان اجرا هیچ کنترلی روی این کنترل قرار نمیگیره و به خاطر محدود بودن event های کم این کامپونت کار کردن باهاش خیلی سخته حالا اگه یه فرم بتونه روی ShockwaveFlash ما رو بگیره و Transparency فرمی که روی ShockwaveFlash قرار گرفته 1 باشه هم فلش ما دیده میشه هم میتونیم از تمامی event های مربوط به فرم برای ShockwaveFlash استفاده کنیم به همین راحتی :لبخند::تشویق:

دوستانی که در کامپونت نویسی مهارت دارن میتونن از این روش یه کامپونت توپ بسازن و در اختیار بقیه قرار بدن البته اگه بشه ، تمامی اینترنت رو زیر رو رو کردم ولی نتونستم یه کامپونت خوب گیر بیارم

M.T.P
یک شنبه 22 فروردین 1389, 18:00 عصر
دوست عزیز من جوابی ندارم اما این ترفندی که شما گفتین 2 تا عیب داره
یکی اینکه با اجرای فرم شفاف دوم فوکوس از روی فرم اصلی برداشته میشه و دیگه اینکه اگه بخوای فرم دوم رو Modal نشون بدی که دیگه به هیچ وجه به فرم اصلی دسترسی نداری و اگه بخوای Unmodal باشه که هرموقع رو فرم اصلیت فوکوس کنی فرم دومت که شیشه ای هست میره زیر و از همه بدتر اینکه فرم اصلی رو جابجا کنی که دیگه پیدا کردن فرم2 با کرام الکاتبینه...
------------------------------------
به نظرم باید خودمون یه همچین رویدادی رو واسش تعریف کنیم..:متفکر:
اگه جوابی پیدا کردم یا راه حلی به ذهنم رسید حتما با خبرت می کنم.:چشمک:

HjSoft
یک شنبه 22 فروردین 1389, 18:39 عصر
همنطوری که میدونید برای استفاده از فایل های فلش باید از Fscommand استفاده کنید .این یعنی دیگه محدودیتی در Event ندارید چون ماشا... که فلش ایونت های مختلف کم نداره . در هر صورت با استفاده از این قابلیت به راحتی میتونید بفهمید که کجا رو چه دکمه چه جور حالتی مثل راست کلیک جفت کلیک یا چپ کلیک زده شده !!!

daniyal_1363
یک شنبه 22 فروردین 1389, 19:17 عصر
دوست عزیز من جوابی ندارم اما این ترفندی که شما گفتین 2 تا عیب داره
یکی اینکه با اجرای فرم شفاف دوم فوکوس از روی فرم اصلی برداشته میشه و دیگه اینکه اگه بخوای فرم دوم رو Modal نشون بدی که دیگه به هیچ وجه به فرم اصلی دسترسی نداری و اگه بخوای Unmodal باشه که هرموقع رو فرم اصلیت فوکوس کنی فرم دومت که شیشه ای هست میره زیر و از همه بدتر اینکه فرم اصلی رو جابجا کنی که دیگه پیدا کردن فرم2 با کرام الکاتبینه...
------------------------------------
به نظرم باید خودمون یه همچین رویدادی رو واسش تعریف کنیم..:متفکر:
اگه جوابی پیدا کردم یا راه حلی به ذهنم رسید حتما با خبرت می کنم.:چشمک:

خوب این مشکلاتی که گفتین همه به وسیله کد نویسی میشه حل بشه فقط یکم فکر میخواد

ولی اگه بشه راه حل بهتری پیدا کرد واقعا عالیه

همنطوری که میدونید برای استفاده از فایل های فلش باید از Fscommand استفاده کنید .این یعنی دیگه محدودیتی در Event ندارید چون ماشا... که فلش ایونت های مختلف کم نداره . در هر صورت با استفاده از این قابلیت به راحتی میتونید بفهمید که کجا رو چه دکمه چه جور حالتی مثل راست کلیک جفت کلیک یا چپ کلیک زده شده !!!

این مال زمانیه که شما بخواین از یه فلش بخصوص استفاده کنین

ولی زمانی که کاربر خواسته باشه فلش رو خودش انتخاب کنه تا اجرا بشه هیچ چیزی مشخص نیست