PDA

View Full Version : یک انجین قابل گسترش

aryasoft2872
جمعه 20 فروردین 1389, 09:30 صبح
با سلام و عرض ادب
2،3 ماه قبل یکدونه انجین دیدم به اسم DarkRad که اوپن سورس بود و تحت VB6 نوشته شده بود خیلی هم جالب کار شده بود و نیز توسط یک پسر 16 ساله فیلیپینی نوشته شده بود گویاترین شکلک وقتی این سورس رو دیدم این بود--->:کف:!!!!

خلاصه گفتم بیام بزارم روی وبسایت برنامه نویس که هم بسی جای آموزش داره و هم بسی جای گسترش.:چشمک:

البته من همون موقع دیدم چون ظاهرش خیلی تابلو هستش رفتم یکدونه ریبون براش نوشتم که توی عکس می بینید ولی چون حجمش بالاست فعلا آپلود نمی کنم و فقط ورژن اصلی رو آپ می کنم اگه استقبال شد اون یکی دیگه رو هم می زارم(فقط زبانش فارسی شده و فقط یکخورده ظاهرش دستکاری شده....)

(اگه به بازی درست کردن هم علاقه ای ندارید ببینید چون بازی ای که خودش باهاش درست کرده بامزه است.)

نکته : اینو واسه اونایی که نمی دونن انجین چیه می گم به طور خلاصه وقتی می خواد یک بازی درست بشه باید در قدم اول انجین درست بشه انجین یک میان افزار مابین سخت افزار و نرم افزاره که صدا،تصویر،متن و ... رو باهم پیوند میده و یک بازی می سازه.

aryasoft2872
جمعه 20 فروردین 1389, 17:01 عصر
اینم بازی داخلش که دیالوگ هاش فارسیه:

فقط یک نکته ای که مهمه اینه که برای این که فارسی دیده بشه پروژه انجین رو باز کنید و فرم های برای مثال Dialog رو فونتش رو فارسی کنید.