PDA

View Full Version : بهترین سیستم برای حضور و غیاب

mohammad kafiyan
جمعه 20 فروردین 1389, 21:36 عصر
سوال 1 : با سلام به دوستان من در حال انجام پروژه آژانس تاکسی تلفنی هستم حال می خواستم برای حضور و غیاب رانندگان به نرم افزار این سیستم را ضافه کنم لطفا اگر ممکنه کسی در این زمینه کار کرده کمک کنه و نمونه کد یا مثالی یا توضیحاتی بده

سوال 2 : آیا از دوستان کسی تا به حال در سی شارپ LED ساخته که بتوان جهت تبلیغات متنی(متحرک نمودن متن) استفاده کرد
با تشکر از دوستانی که در پیشرفت دوستان کمک می کنند
:تشویق::تشویق::لبخندساده::لب ندساده:

mmd2009
شنبه 21 فروردین 1389, 01:33 صبح
دوست عزیز به نظر من بهترین راه اینه که یک فیلد " وضعیت حضور" بسازی برای رانندگانت. هنگام ثبت راننده به صورت خودکار و پیشفرض " غایب" رو بذار به مثال زیر توجه کن :

cmd.Parameters.AddWithValue("hazer" , "غایب");

و در یک فرم رو به دو قسمت تقسیم کنی و یک قسمتش حاضرین باشه و یک قسمت دیگش غایبین

بعد بیایی جستجو کنی و کسانی که وضعیت حضورشون =" حاضر" بود رو در جدول حاضرین و کسانی که وضعیت حضورشون ="غایب" بود رو جدول غایبین بفرستی.

و زیر هر کدوم از جدول ها 2 دکمه تعریف کنی که هر کدام از دکمه ها راننده ای رو از لیست حضور به غایب و برعکس از لیست غایب به حاضر بفرسته.

عکس پایین رو ببین

البته فرمی که من تو ذهنم کشیدم اینطوری است و کدش نمیدونم شبیه این دوستمون باشه یا خیر

ولی شما اگر فرمت بدین صورت باشه خودت به راحتی میفهمی باید چیکار کنی

من خودم قبلا یک برنامه آژانس نوشتم با vb.net واسه همین کمک خواستی بگو دریغ نمی کنم.

mohammad kafiyan
شنبه 21 فروردین 1389, 21:18 عصر
آیا کسی با سیستم حضور و غیاب با دستگاه کارت خوان کار کرده من نمنه اش را در دانشگاه خودمان دیدم اگر کسی کار کرده یک کمکی بکنه
با تشکر از دوستان که در این زمینه به من کمک می کنند
:لبخندساده::لبخندساده::لبخن ساده:

mohammad kafiyan
یک شنبه 22 فروردین 1389, 12:46 عصر
بزای پیاده سازی سیستم نوبت دهی با رانندگان باید چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید