PDA

View Full Version : تمام صفحه نشدن کامپایلر ++C در ویندوز 7

yasemi
یک شنبه 22 فروردین 1389, 23:21 عصر
در ویندوز 7 نمیشه کامپایلر رو تمام صفحه کرد آیا راهی برای حل این مشکل هست ؟

با تشکر

yasemi
جمعه 27 فروردین 1389, 10:35 صبح
آقا کسی نیست مشکل ما رو حل کنه ممنون میشم

amin1softco
جمعه 27 فروردین 1389, 10:54 صبح
چه کامپایلری چه برنامه ایی ؟ سوالت مبهمه

Nima_NF
جمعه 27 فروردین 1389, 16:22 عصر
این یکی از قابلیت هاس حذف شده است که در ویندو 7 و vista دیگر برنامه های کنسول fullscreen نمی شوند. (حال با هر زبانی که می خواهد باشد)
پس مطمئنا کامپایلر و برنامه شما تحت کنسول هست.

yasemi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 14:46 عصر
بله من از ++Turbo C استفاده می کنم که خیلی قدیمی شده به نظر شما از چی به جاش استفاده کنم ؟

ممنون

yasemi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 15:08 عصر
این Visual C++‎ 2010 Express رو درم اما برای من که از کامپایلر قدیمی استفاده کردم خیلی سخته کامپایلر ساده تر و جدیدی نیست ؟

ممنون

#target
یک شنبه 29 فروردین 1389, 17:34 عصر
Code Blocks 8.02 خیلی راحتتر و سریع تر از Visual C++‎‎ هست

لینک دانلود (http://prdownload.berlios.de/codeblocks/codeblocks-8.02mingw-setup.exe)

اگر نمی توانید پروژه جدید بسازید از منوی فایل گزینه New و CPP File (فکر کنم ) را انتخاب کرده و برنامه تان را مانند سابق بنویسید .

r00tkit
یک شنبه 29 فروردین 1389, 17:40 عصر
این یکی از قابلیت هاس حذف شده است که در ویندو 7 و vista دیگر برنامه های کنسول fullscreen نمی شوند. (حال با هر زبانی که می خواهد باشد)
پس مطمئنا کامپایلر و برنامه شما تحت کنسول هست.
راه حل فول اسکرین کردن

اجرای cmd و بعد
wmic.exe رو اجرا کنید صفحه رو بزرگ کنید

و بعد quit برای خروج از wmic

البته برای سیو به پروپرتیس برید گزینه ی insert mode رو تیک بزنید

amin1softco
یک شنبه 29 فروردین 1389, 21:22 عصر
آقا منم یک سرچی زدم راه حل این دوستمون را گفته بودند و اینکه

Unless you give up Aero desktop experience and change the WDDM driver (Windows Vista Display Driver Model) to Windows XP compatible display driver, there is no easy way to enable a real, windowless full screen command prompt in Windows 7 (or Windows Vista that obsolete).

نصب درایور متناسب ولی به نظر خودم بهترین راه استفاده از داس باکسه چون خیلی از قابلیت ها در سون محدود شده ولی با داس باکس همه چیز هایی که حذف شده بر می گرده و قابلیت فول اسکرین رو هم داره

bigtime
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 10:02 صبح
با سلام استفاده از code block پیشنهاد بدی نیست ولی باید این را هم در نظر داشته باشید که این compiler محدودیت هایی داره که مثلا شما نمیتونید از clrscrدر این کامپایلر استفاده کنید ولی اگر این نقصها را در نظر نگیریم code block میتونه گزینه ی خوبی برای انتخاب کردن باشه.

Nima_NF
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 12:47 عصر
مثلا شما نمیتونید از clrscrدر این کامپایلر استفاده کنید ولی اگر این نقصها را در نظر نگیریم code block میتونه گزینه ی خوبی برای انتخاب کردن باشه.
تابع clrscr هیچ وقت جزء زبان C/C++ و استاندارد آن نبوده است. این تابع از جمله مواردی بود که Borland تحت عنوان extension سال ها قبل در کامپایلر خود پیاده سازی کرده بود.
به اعلان گرافیک در این بخش مراجعه کنید تا معادل آن را در سیستم عامل های جدید مشاهده کنید.

MicrosoftH@ymail.com
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 16:39 عصر
دوست عزيز تو ويندوز 7 نميتوني تمام صفحه كني