PDA

View Full Version : سوال: خطا در اولین استفاده از اس کیو ال

seyed ehsan
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 06:13 صبح
دوستان سلام . بی مقدمه شروع می کنم .
اس کیو ال سرور 2008 را روی سیستم نصب کردم و بدون مشکل همه مراحل را پشت سر گذاشتم چون برای یاد گیری از مجموعه آموزشی انیاک استفاده می کنم مراحل را گام به گام با آموزش پیش رفتم . ام درست در اولین مرحله قبل از وارد شدن به محیط برنامه با این خطا موجه میشوم . میشه من را راهنمایی کنید ؟
47063

لازم به توضیح است که در قسمت server type همه کاری که بجه ها گفته بودند را انجام دادم ولی با ز هم نشد

svahidm
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 12:04 عصر
سلام
در قسمت server name بزن computername>\sqlexpress>

seyed ehsan
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 16:54 عصر
این کار را هم انجام دادم هموطن عزیز ولی باز هم مشکل حل نشد . .
میدونی مسئله جالب کجاست من این اس کیو ال را روی لپ تاپ خودم که نصب کردم با این مشکل مواجه شدم اما زمانی که این برنامه را روی سیستم منزل نصب کردم همه چیز درست و بدون مشکل انجام شد

salimim
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 17:20 عصر
آيا كاربر Zero جز گروه administrators هست؟
با كاربر administrator وارد شويد.

seyed ehsan
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 18:00 عصر
بله ادمین هست . پیشنهاد شما را هم انجام دادم اما نشد ! خیلی عجیبه !

salimim
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 18:14 عصر
با
sql authentication
هم نمي شه وارد شد؟

seyed ehsan
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 01:15 صبح
نه . میدونید . من گفتم که روی سیستم داخل منزل این مشکل وجود ندارد . خب میدونید در زمان نصب اس کیو ال روی سیستم خونه فقط 1 کاربر با نام administrator روی سیستم وجود داشت . که این کاربر فاقد پسورد بود . بعد از نصب و چندین بار استفاده من یک کاربر جدید اضافه کردم به ویندوز با نام ehsan وبرای آن پسوردی را هم در نظر گرفتم . اما حالا وقتی با پوزر جدید ساخته شده وارد میشوم باز هم به همان مشکل بر می خورم . یعنی اگر بخواهم بدون مشکل کار کنم حتما باید وارد کاربر administrator شوم . در حالی که هر دو کاربر در سطح ادمین هستند .
دیگه گیج شدم

seyed ehsan
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 01:48 صبح
حل شد دوستان . البته فکر می کنم که حل شد . با کاربر sa وارد شدم و در قسمت security کاربر جدید را تعریف کردم .