PDA

View Full Version : محل getmoduleusage

jafari1
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 22:58 عصر
با سلام
در یکی از برنامه ها از فانکشن getmoduleusage استفاده شده این فانکشن در کدام یونیت است؟

jalali_m
جمعه 19 آبان 1385, 16:07 عصر
یکی به این سئوال جواب بده ... لطفا

dkhatibi
شنبه 20 آبان 1385, 03:14 صبح
اگر این تابع در یکی از یونیتهای برنامه ات وجود داره و می خوای اونو پیدا کنی از Search دلفی استفاده کن و در تب Find In File اونو جستجو کن.اگه جایی دیگه هم حدث می زنی باشه اونو بوسیله Search ویندوز و در قسمت A word or ... وارد کن و جستجوش کن.
من تو شاخه ی دلفی گشتم چیزی پیدا نکردم.پس این تابع توسط یونیتی که به همراه برنامه وجود دارد موجود است.

vcldeveloper
شنبه 20 آبان 1385, 10:08 صبح
کافیه کلید Ctrl رو نگه داری و روی نام تابع کلیک کنی تا ویرایشگر دلفی یونیتی که اون تابع توش تعریف شده را باز کنه.

Mahmood_M
سه شنبه 23 آبان 1385, 18:39 عصر
سلام

کافیه کلید Ctrl رو نگه داری و روی نام تابع کلیک کنی تا ویرایشگر دلفی یونیتی که اون تابع توش تعریف شده را باز کنه.

درسته ، اگه نشانگر موس رو هم روی تابع نگه دارید ، Unit اون رو به صورت Hint نشون می ده ...
موفق باشید ...

m-khorsandi
سه شنبه 23 آبان 1385, 19:16 عصر
سلام

درسته ، اگه نشانگر موس رو هم روی تابع نگه دارید ، Unit اون رو به صورت Hint نشون می ده ...
موفق باشید ...

نمایش مسیر کامل تابع بوسیله Hint، زمانی اتفاق میفته که یونیت تابع مورد نظر در لیست Uses
اضافه شده باشد!

ghabil
سه شنبه 23 آبان 1385, 23:23 عصر
این یک API 16 بیتی هست که میبایست تو یونیت ویندوز میبود(که البته نگاه کردم نبود) شاید تو ورژنهای جدید دلفی برش داشته باشند ،یا مثلا تو ShellAPI یا از این جور یونیتا گذاشته باشندش ، اما من نمیفهمم چرا میخوای از این استفاده کنی وقتی که CreateProcess به این خوشگلی و کاملی و 32 بیتی هست ؟!
اگه تو برنامه ای دیدیش باید خیلی قدیمی باشه.

m-khorsandi
چهارشنبه 24 آبان 1385, 09:28 صبح
تابع GetModuleUsage تعداد نمونه هایی که از یک برنامه (یا حتی یک DLL) اجرا شده رو در اختیارت قرار میده،
که به همراه GetModuleHandle برای بدست آوردن هندل برنامه مورد نظر استفاده میشد، البته در ویندوز 16 بیتی.

استفاده از تابع GetModuleUsage تو ویندوز 32 بیتی منسوخ شده، همونطور که ghabil گفت،
از تابع CreateProcess به همراه WaitForSingleObject یا WaitForMultipleObjects استفاده کن.