PDA

View Full Version : سوال: update جدول با چندمقدار

zhashemi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 19:17 عصر
سلام یه سوال خیلی ساده اگه تونستید جواب بدید!من خیلی جستجوکردم اما نیافتم آنچه را باید بیابم میخوام دو تا ازفیلدجدولم براساس دو مقدار درقسمت where ویرایش بشه من درقسمت where این دو مقدار رو با and جدا کردم اما نمیشه چه کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
این سوال خیلی فوریه کمک کنننننننننننننننننننننننن ید!!!:عصبانی++::گیج:

behnam25214
یک شنبه 29 فروردین 1389, 19:33 عصر
میشه دستور SQl ات رو بزاری؟:متفکر:

zhashemi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 20:49 عصر
میشه دستور SQl ات رو بزاری؟:متفکر:
اینم کدم میتونی امشب کمکم کنی؟؟؟؟:افسرده:

Class1.exe("update Bime set baghimande='"+textBox6.Text+"',pardakhty='"+textBox8.Text+"'where Type_khkedmat='"+textBox3.Text+"' And code_bime='"+textBox1.Text+"'");

zmmehrdad
یک شنبه 29 فروردین 1389, 22:22 عصر
نوع فیلدها رو بگو
چرا همه رو توی تک کوتیشن گذاشتی ؟
مگه همه رشته ای هستن
بعدش هم اگر رشته ای هستن و nvarchar هستن باید از حرف N قبل از لیترال رشته ای استفاده کنی
اگر nchar یا char هستن که = به این سادگی جواب نمیده

zhashemi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 22:28 عصر
نوع فیلدها رو بگو
چرا همه رو توی تک کوتیشن گذاشتی ؟
مگه همه رشته ای هستن
بعدش هم اگر رشته ای هستن و nvarchar هستن باید از حرف N قبل از لیترال رشته ای استفاده کنی
اگر nchar یا char هستن که = به این سادگی جواب نمیده

خوب همه غیرازکد ازنوع رشته هستن (nvarchar)یا تو اکسس(text) ببین من پاک گیج شدم فقط با یه دونه شرط جواب میده میشه یه دستوربرام بنویسی که با دوتا مقدار ویرایش بشه؟
من فردا واقعا بهش نیازدارم ممنون میشم کمکم کنی:گریه::افسرده:

zhashemi
دوشنبه 30 فروردین 1389, 15:43 عصر
خوب همه غیرازکد ازنوع رشته هستن (nvarchar)یا تو اکسس(text) ببین من پاک گیج شدم فقط با یه دونه شرط جواب میده میشه یه دستوربرام بنویسی که با دوتا مقدار ویرایش بشه؟
من فردا واقعا بهش نیازدارم ممنون میشم کمکم کنی:گریه::افسرده:

ای بابا من فکرکردم فقط من تواین دستور موندم یعنی هیچکس بلد نیست؟!!!!!:متعجب::متعجب::متعجب :

behnam25214
دوشنبه 30 فروردین 1389, 16:20 عصر
سلام
ظاهرا تو دستورت مشکلی نیست.
1.اگه تو جدولت code_bime به صورت تکست نباشه باید تک کوتیشن اون رو برداری.
2.آیا خطایی هنگام Update میده؟

zmmehrdad
دوشنبه 30 فروردین 1389, 16:58 عصر
به او N که گفتم دقت نکردی خیلی مهمه 2 سال همون معطل N بودم کد زیر رو امتحان کن

Class1.exe("update Bime set baghimande = N'" + textBox6.Text + "', pardakhty= N'" + textBox8.Text + "' where Type_khkedmat = N'" + textBox3.Text + "' And code_bime = N'" + textBox1.Text + "'");

zhashemi
دوشنبه 30 فروردین 1389, 18:48 عصر
به او N که گفتم دقت نکردی خیلی مهمه 2 سال همون معطل N بودم کد زیر رو امتحان کن

Class1.exe("update Bime set baghimande = N'" + textBox6.Text+ "', pardakhty= N'" + textBox8.Text+ "' where Type_khkedmat = N'" + textBox3.Text+ "' And code_bime = N'" + textBox1.Text+ "'");

ممنون ازجوابت اما به دلیل شرایط نامساعد پایگاهی، من الان دارم روی اکسس امتحان میکنم ولی بازهمون وضعه تو اکسس هم باید کارمشابهی انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟
درمورد خطاش هم باید بگم بعد ازاجرا دو فیلدی که درقسمتwhere قراردادم رو بامقداری که تایپ کردم نشون میده (فکرکنم نمی شناستشون)؟؟؟؟؟:گریه:

behnam25214
دوشنبه 30 فروردین 1389, 21:05 عصر
اینو الان نوشتم کار میکنه.فقط پایگاه داده رو در مسیر اصلی درایو E کپی کن.
اگه مشکلی بود بگو.