PDA

View Full Version : سوال: اشکال در فایل اجرایی پروژه

ayor_1985_110
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 21:52 عصر
به سلام،
پروژه ای با زبان c# نوشتم وقتی ستاپ پروژه رو میسازم روی سیستم خودم اجرا میشه و مشکلی نداره ولی وقتی روی سیستم دیگری میبرم خطای ویندوز میده و اصلا پروژه باز نمیشه . فایل exe پروژه را هم چک کردم مشکل نداره . البته ویندوز من seven هست ولی ویندوز سیستمی که روش مشکل داره xp هست . همه چی رو هم چک کردم ولی به نتیجه نرسیدم از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی بده ،ممنونم.

daffy_duck376
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 07:34 صبح
دوست عزیز این مشکل زمانی پیش میاد که سیستم مقصد امکانات لازم برای اجرای برنامه را نداشته باشه.
توی مورد شما ممکن است تو برنامه خودتون از ابزار خاصی استفاده کردید( مثلا کامپوننت خاص مثل کریستال ریپورت و .... ) که داراری یه سری DLL خاص برای اجرا و یا اصلا نصب شدن برنامه برای اجرا لازم داره . بهترین کار اینه که پروژه خودتو publish کنی چون در این صورت هر ابزاری را که که لازم داشته باشی vs در اختیارت میگذاره . اگه publish رو هم بلد نیستی http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=192379

AliRezaPro
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 09:48 صبح
به سلام،
پروژه ای با زبان C#‎ نوشتم وقتی ستاپ پروژه رو میسازم روی سیستم خودم اجرا میشه و مشکلی نداره ولی وقتی روی سیستم دیگری میبرم خطای ویندوز میده و اصلا پروژه باز نمیشه . فایل exe پروژه را هم چک کردم مشکل نداره . البته ویندوز من seven هست ولی ویندوز سیستمی که روش مشکل داره xp هست . همه چی رو هم چک کردم ولی به نتیجه نرسیدم از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی بده ،ممنونم.
چه خطایی میدهد؟

ayor_1985_110
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 12:37 عصر
با تشکر از توجه شما،
ولی من تمام کامپوننت های لازم رو به فایل ستاپ اضافه کردم و از این بابت مطمئنم ولی باز هم اجرا نمیشه.