PDA

View Full Version : سوال: مشكل در ذخيره نشدن اطلاعات در datagrid

manager_mrd
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 14:06 عصر
ميخوام بعد از نمايش اطلاعات تو ديتا گريد وقتي اونو ويرايش ميكنم تو جدولم تغييراتم اعمال بشه ولي نميشه چرا؟

spring69
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 14:19 عصر
سلام.
برای این کار باید کدی رو که برای پر کردن دیتاگرید نوشتید رو دوباره اجرا کنید.
میتونید اون کد رو درون یه پروسیجر بزارید و هر وقت نیاز داشتید فراخوانیش کنید.

sds1920
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 17:42 عصر
راهي كه دوستمون گفته درسته ولي اگه حجم اطلاعاتت زياد باشه از نظر Perfomance اصلا به صرفه نيست.
به نظر من بهتره تابعي بنويسي كه يك سطر از جدولت رو با دادهايي كه داري شبيه سازي كنه و يك []Object برگردونه.بعد اين آرايه را به جدولت اضافه كني.

hamidreza20
جمعه 03 اردیبهشت 1389, 15:12 عصر
سلام دوست عزیز

با احترام به مطالبی که عزیزان گفتند برای این کار اگر شما به صورت ویزارد به بانک وصل شوید می توایند از متد datagrid.Update برای ذخیره تغییرات انجام شده در گردی استفاده کنید.
در غیر اینصورت می تونید یک باتن قرار داده و اطلاعات را update کنید البته اگه سطر به گرید اضافه نشه چون برای این مورد باید اطلاعات را insert نمود.

التماس دعا...

manager_mrd
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 12:44 عصر
سلام دوست عزیز

با احترام به مطالبی که عزیزان گفتند برای این کار اگر شما به صورت ویزارد به بانک وصل شوید می توایند از متد datagrid.Update برای ذخیره تغییرات انجام شده در گردی استفاده کنید.
در غیر اینصورت می تونید یک باتن قرار داده و اطلاعات را update کنید البته اگه سطر به گرید اضافه نشه چون برای این مورد باید اطلاعات را insert نمود.

التماس دعا...
با تشكر از جوابتون من خيلي امتحان كردم ولي نميشه اگه امكان داره لطف كنيد و كدي رو كه براي آپديت كردن ديتاگريدويو اشتفاده ميشه بذارين خيلي بهش احتياج دارم