PDA

View Full Version : میشه خود بانک و exe برنامه رو به یکی دیگه داد تا باهاش کار کنه

RIG000
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 12:50 عصر
می خام یه برنامه رو با exe و بانکش که exe هست تو یه سیستم دیگه نصب کنم تا باهاش کار کنه و کار انجام بده یعنی اطلاا بریزه در حد میلیون ها رکورد . و به صورت کاربدی باشه واسش و اطلاعات رو که میخاد توش ذخیره کنه . آیا این کار عملی هست؟ و بعد ها مشکل ایجاد میکنه به نظر شما؟ این کار درسته اصلا" .؟ یا اینکه حتما" باید setup کنم .؟ چون نمیدونم چطوری یه برنامه که با #C نوشتم رو با بانکی که داره و اکسس هست setup کنم

mohammad meta
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 13:00 عصر
بله
شما exe را روی سیستم دیگه ببرید و connection string جدید را بوسیله یک text file به برنامه بدهید.
نمی دونم سوال را درست متوجه شدم یا نه .
db را هم export کن و در سیستم جدید impotr کتید

RIG000
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 13:06 عصر
این فکر نکنم به text file.. نیاز داشته باشه
DbConnection.ConnectionString = @"Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=" + Application.StartupPath + "\\MyMatabDb1.mdb";
چون از startuppass استفاده کردم
db رو هم نمیشه کپی , paste کرد ؟ منظورتون از exportو import چیه؟ یعنی چه جوری؟

mohammad meta
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 13:12 عصر
connection string در هر سیستم متفاوت است.
db را هم میشه کپی کرد .

Afshin160
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 13:16 عصر
اولا" ميشه ديتابيس را با برنامه هايي مثل ردگيت به exe تبديل كرد تا در مقصد برروي ديتابيس اضافه شود .

در ثاني بايد حداقل SQL server نسخه Expres رو سيستم مقصد نصب شده باشد.
و در انتها اين را بدانيد كه اين نسخه تا حجم خاصي از اطلاعات را ساپورت مي كند .

araz_pashazadeh
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 10:09 صبح
با عرض سلام خدمت دوستان
من خودم این کارو کردم اما به طریق دیگه ای من برنامه مورد نظرم را ریبیلد کردم بعد فایلهای موجود در پوشه ی دیباق را برداشتمو در یک project setup کپی کردم ودر ضمن فایلهای mdf و ldf مربوط به برنامه هم در این پوشه بودن و رشته اتصالم هم به صورت exprec در app.config اضافه کردم برنامه را وقتی نصب و اجرا می کنم اطلاعات موجود در پایگاه را برام میاره ولی به من اجازه درج یا ویرایش نمیده:متفکر:
اگه کمکی در این ضمینه کنین ممنون میشم.