PDA

View Full Version : چگونه با barnamenevis.org آشنا شدید؟

Apache66
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 16:02 عصر
سلام دوستان

خیلی واسم جالبه که بدونم کاربران چطوری با این انجمن آشنا شدند.:لبخند:
لطفا هر کی خاطره ای هم داره بگه :چشمک:

#target
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 16:05 عصر
اون زمان به Vb.Net علاقه مند بودم (متاسفانه الان فهمیدم که چرا از اول سراغ زبان دیگه مثل C++Builder و یا Delphi نرفتم) تو گوگل سرچ می کردم همش به این سایت هم لینک داشت و من جوابامو می گرفتم تا این بالاخره ثبت نام کردم .!

amir-yeketaz
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 16:08 عصر
من از طریق یکی از دوستام آشنا شدم ... و از اینکه آشنا شدم خیلی خوشحالم:بوس:
ولی خداییش هر چی مطلب در مورد برنامه نویسی تو گوگل سرچ میکنی این سایت میاد اول رده بندی

Apache66
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 17:20 عصر
و به این نکته هم اشاره کنید که چی شد به اینجا پایبند شدید؟

لطفا همه در این نظرسنجی شرکت کنید و به دوستان خودتان هم اعلام کنید تا در این نظرسنجی شرکت کنن . شاید نتیجه این نظرسنجی برای خود مدیران این سایت هم جالب باشه

Alireza_Salehi
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 18:40 عصر
اون قدیما فکر میکنم بیشتر سرچ ها به برنامه نویس میرسید،
البته اون موقع حال و هوای دلفی داشت.... با یک تم تیره...

HamedNet_ir
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 19:10 عصر
چندتا سوال داشتم در مورد vb6 تو گوگل سرچ کردم خورد اینجا!
بعد دیدم واقعا چه انجمن مجهزی هست! دیگه دیدم از اینجا کاربرای بهتر , با تجربه تر پیدا نمیشه موندگار شدیم!

shirin_sh1024
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 21:01 عصر
یه کتاب برنامه نویسی داشتم آخرش چند تا سایت معرفی کرده بود برنامه نویسم به عنوان بهترین سایت برنامه نویسی فارسی معرفی کرده بود .
اسم کتابش الان یادم نیست :اشتباه: ولی چرا من گزینه ندارم بزنم؟ :ناراحت:

Apache66
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 21:26 عصر
یه کتاب برنامه نویسی داشتم آخرش چند تا سایت معرفی کرده بود برنامه نویسم به عنوان بهترین سایت برنامه نویسی فارسی معرفی کرده بود .
اسم کتابش الان یادم نیست :اشتباه: ولی چرا من گزینه ندارم بزنم؟ :ناراحت:

خب "معرفی از طریق دوستان" بزن :لبخند:

مگه کتاب دوستت نیست :چشمک:

امکان ویرایش نظر سنجی رو نداشتم وگرنه در نظر داشتم 2 گزینه دیگه هم اضافه کنم

Rejnev
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 22:37 عصر
زمانی که عضو شدم اصلا نمیدونستم فروم چیه:گیج:
لیست تالارها رو که می دیدم فکر می کردم هر کدومش پر کتابه! که قشنگ توضیح داده و ...
بعد وقتی وارد تالارها میشدم فقط سوال جواب میدیدم:عصبانی++:
تا این که کم کم با روال کاری اینجور سایتا آشنا شدم.

earse+erse
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 22:54 عصر
من داشتم تو یه دایرهالمعارف درباره برنامه نویسی می خوندم که اولین سایتی که معرفی کرده بود همین فروم خودمونه.

ولی نفهمیدم تو نظرسنجی باید چی رو بزنم.

salehbagheri
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 10:23 صبح
منم وقتي دنبال پروژه هاي اوپن سورس در اينترنت ميگشتم به برنامه نويس برخوردم.

اما يه ضدحالي كه ميزد اين بود كه:

[لطفاً براي مشاهده لينكها ثبت نام كنيد]

منم مجبور شدم ثبت نام كنم و بعد از دريافت فايل، اشكالاتي در پروژه ديدم و از روي خيرخواهي خواستم به سازنده اش يادآوري كنم و (ادامه ماجرا ...)

و در نهايت مدير شدم ... :قهقهه:

Amir Oveisi
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 19:12 عصر
یادم نمیاد :متعجب: :قهقهه:

Apache66
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 19:31 عصر
من داشتم تو یه دایرهالمعارف درباره برنامه نویسی می خوندم که اولین سایتی که معرفی کرده بود همین فروم خودمونه.

ولی نفهمیدم تو نظرسنجی باید چی رو بزنم.

گزینه " معرفی از طرف دوستان " را علامت بزنید

Nima NT
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 19:32 عصر
اگر اشتباه نکنم ، من و یکی از دوستانم دنبال ارتقای سیستم قفل نرم افزاری که نوشته بودیم ، بودیم تا اینکه با تالار امنیت نرم افزار اینجا آشنا شدم ( جستجو در اینترنت ) و نمونه های کرک می دوست عزیزم دنیای دلفی رو دیدم و خلاصه این شد که الان حسابی معتاد سایت شدم. !

FastCode
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 20:48 عصر
من با برنامه نویس.biz از طریق dci آشنا شدم.

vb2005
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 02:51 صبح
از طریق گوگول...

h.alizadeh
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 21:55 عصر
من از طریق کاربر DataMasterآشنا شدم .
و واقعاً با دیدن این سایت و بچه های برنامه نویس کلییییییییی ذوووووووووق کردممممممممممممممممممم
و حس کردم که جمعشون جمعه فقط گلشون کمهه:لبخند:
:قلب::قلب::قلب:

اولین باری بود که میخواستم یه زبون برنامه نویسی رو خودم به تنهایی یاد بگیرم و باهش پروژه فارغ التحصیلی کاردانی رو بنویسم تا قبلش فکر می کردم هرچیزیو باید اول یه مقدار توی دانشگاه یادگرفت بعد بقیه ش رو خودم. ولی دوستم DataMaster به من پیشنهاد داد پروژه م رو با ASP.NETبردارم و در جواب من که گفتم بلدنیستم فقط گفت: خب یاد می گیری...
و این خب یاد می گیری به من نیرو داد و فهموند که دیگه خودت میتونی یاد بگیری...

راستش عضو که شدم بعدش چون نتم قطع بود این سایت رو فراموش کردم:d
بعد موقع شروع پروژه کاردانی م بود که یاد اینجا افتادم:d

واقعا خاطره خیلی خوبیه برام اینجا اینکه پروزه فارغ التحصیلیم رو که اولین کاره ASP.NETم بود رو ظرف دوهفته تاحد خیلی زیادی پیش بردم و پروژه م چشمای استادم رو خیره کرد و گفت توی این همه مدت دوران تدریسش پروژه به این خوبی ندیده و..... واقعا خاطرات خیلی شیرینی ه برام....

و اینکه بچه ها خیلی فوری و خوب در تایپیکهام شرکت می کردند خیلی خوب بود...
:لبخندساده:

vb-sosol
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 15:06 عصر
گوگل ! :لبخند:

sara1368
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 15:24 عصر
داشتم زبان اسمبلی سرچ میکردم که اینجا رو دیدم .سوالایی دیگه ای هم راجع به c#داشتم که دیدم تمام جواباشو میتونم پیدا کنم در نتیجه عضو شدم

RFA.AREF
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 16:14 عصر
منم جزو تازه "وارد"ای این سایت هستم. همین دو سه روز پیش بود که با معرفی یک از دوستام به اینجا اومدم بعدش دیدم چه جای پرباریه برای همین توی اولین بازدیدم از سایت عضو شدم.

raravaice
جمعه 17 اردیبهشت 1389, 19:45 عصر
یادمه تو ایران هاست، هاست داشتم و یه روز که هاستشون مشکل داشت زنگ زدم و شروع کردم به داد و بیداد، خانم اپراتور هم که خیلی موذب شده بود بنده خدا اینجا رو معرفی کرد که من هم از اون به بعد جنگ و دعوام با برادر بهروز شروع شد :دی

یادش به خیر XD

saed2006
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 17:20 عصر
اوایلی که دانشگاه قبول شده بودم و میخواستم ببینم شغل اینده ام چه جوریه توی گوگل سرچ کردم و اولین سایتی که اومد barnamenevis.org بود
جوانی کجایی که یادت بخیر

battak
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 17:49 عصر
من سال 87 عضو شدم و یادم نمیاد چرا عضو شدم! :لبخند:
ولی چند مدت پیش اشکالات اساسی در ای اس پی داشتم که از طریق گوگل گذرم اینجا افتاد، و دیدم ای دل غافل، من اینجا عضو شدم قبلا (آخه میدونین من با یه نام کاربری و یه رمز عبور هر جا برم عضو میشم)، اینجا هم عضویت میخواست الکی زدم، دیدم گفت:

با سپاس از ورود شما ، battak.

در صورتی که مرورگر، شما را، به طور خودکار، به بخش مورد نظر هدایت نکرد، اینجا را کلیک کنید.
:متعجب: یعنی قبلا اومده بودم و عضو شدم :خجالت:

بعدش دیدم هیچی دیگه، کجا از اینجا بهتر و از بچه هاش با معرفت تر...:قلب:
منم موندم و تا اونجایی که میتونم سعی میکنم به اونایی که از مشکلهایی قبیل مال من داشتند، کمک کنم.

Netsky
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 18:09 عصر
نميدونم چطوري شد كه با اين سايت آشنا شدم . يه بار عضو شدم فكر كنم اولاي سال 87 بود . بعد سر يادم نيست ، واقعا يادم نيست چه موضوعي بود كه لطف كردن و ما رو با تيپا پرت كردن بيرون . خيلي ناراحت شدم كه ban شده بودم . ولي دوباره چند ماه بعد برگشتم و دوباره از نو شروع كردم تا الان كه در خدمت شما رفقا هستم .
دليلي هم كه اينجا موندگار شدم عشق به برنامه نويسي بود . چون من نه اصلا كارم برنامه نويسه ، نه دوران تحصيلم با كامپيوتر سروكار داشتم و نه دانشجوي اين رشته هستم .
همينطوري ياد گرفتيم و ياد داديم تا اينكه اينجا رفقاي خوبي پيدا كرديم و موندگار شديم .
دم همه مديراي سايتم گرم كه واقعا يه مكان خوب و علمي رو راه اندازي كردن . واقعا جاي آقاي كرامتي وسط بهشته . چون با اين كارشون ( راه اندازي اين سايت ) چقدر آدم هاي زيادي ياد گرفتن و ياد دادن و همونطور كه ميدونيد ثواب كاري كه انسان در راه علم و رفع جهالت ميكنه از همه چي بيشتره .
اميدوارم هميشه هم آقاي كرامتي و هم شما دوستاي عزيز سربلند و سلامت باشيد .

golbafan
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 19:10 عصر
دنبال کامپوننت devexpress میگشتم

Dr.Bronx
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 19:26 عصر
دیگه جناب golbafan و جناب مصافی تشریف آوردند اینجا رو مزین فرمودند .

والا من فکر کنم داشتم دنبال لینک دانلود vs می گشتم که اینجا رو دیدم .
که البته پیدا هم نکردم :دی
همش تاپیک های بی نتیجه بود :هی

ولی خوب واقعا خوشحالم که اینجام و دوستان خوبی مثل شما دارم

cybercoder
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 21:05 عصر
من یک روز زمستانی در سال 82 جلوی یه کافی نت تو قزوین خیابان توحید، با یکی قرار داشتم دیر کرد و هوا سرد بود بیرون، رفتم تو کافی نته پشت سیستم نشستم همین جوری ول چرخیدم تو وب بعد اینجا عضو شدم!

Netsky
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 21:54 عصر
من یک روز زمستانی در سال 82 جلوی یه کافی نت ......
منظورتون سال 87 هست ديگه ؟؟

REZAsys
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 22:29 عصر
داشتم تو گوگل می چرخیدم یه دفعه سایت جالبی به نام جامعه برنامه نویس دیدم :D

xxxxx_xxxxx
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 23:39 عصر
در مورد ساختار فایل های exe در گوگل جستجو می کردم که ...

vcldeveloper
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 02:22 صبح
منظورتون سال 87 هست ديگه ؟؟
نه، همان 1382 درست هست، در تاریخ ثبت نامش در سایت مشکل وجود داره، و به اشتباه فرودین 1387 درج شده. مدتی در همان سال 1387 بعضی از کاربران دچار این مشکل در سایت شده بودند.

Apache66
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:38 عصر
خب نتیجه رو اعلام میکنم

تا این لحظه از 56 نفری که شرکت کردند
رتبه اول -----> گوگل با 31 رأی:تشویق:
رتبه دوم ----> 15 نفر یادشون نبوده که چطوری اومدن به برنامه نویس :متفکر:
رتبه سوم ---> 9 نفر از طرف دوستانشان معرفی شدن :لبخندساده:
رتبه چهارم ---> که یک نفر بود از طریق وبلاگ و وبسایت ها آشنا شده :لبخند:

پس نتیجه میگیریم که گوگل در معروفیت این سایت نقش بسزایی داشته است همانند سایر سایتها
با وجودی که صفحات برنامه نویس با پسوند php در گوگل ایندکس می شوند آمار بسیار خوبی است

با تشکر فروان از تمام دوستانی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند

Nima_NF
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:42 عصر
در سایت یکی از گروه های تخصصی فارسی که تالار گفتگو داشت، تاپیکی باز شده بود تحت عنوان اینکه، بهتر سایت یا بهترین فروم تخصصی برنامه نویسی که در ایران می شناسید را معرفی کنید. (در آن سایت عضو نبودم، فقط برای دومین مرتبه وارد آن سایت شده بودم)

سایت برنامه نویس یکی از آن ها بود، وقتی وارد آن شدم و دیدم سوالات win32 ، wxwidgets، VCL در ان وجود دارد برایم جالب بود، چیزی که در هیچ سایت فارسی دیگری ندیده بودم.

mehdi.mousavi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:36 عصر
از طریق یکی از همکار ها...
یه روز متوجه شدم سه چهار بار پشت سر هم ازم سوالات نامربوطی میپرسه (که ربطی به کاری که ازش خواسته بودم واسم انجام بده نداشتش). تعجب کردم که این سوالات چیه و از کجا به ذهنش خطور کرده. خلاصه، فهمیدم سوالاتی که میپرسه، سوالات مطرح شده در این تاپیکها بوده... :لبخندساده:

Behrouz_Rad
یک شنبه 09 خرداد 1389, 17:34 عصر
در خانه نشسته بودیم برای خود زندگی می کردیم... همکار برادر کرامتی (DelphiAssistant) تماس گرفتند گفتند چنین سایتی وجود داره بیا و فیض ببر و فیض برسان...

ricky22
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:11 عصر
با گوگل
86 عضو شدم برای گرفتن یک فایل
88 اذر تصمیم به فعالیت گرفتم و الان دوستای خیلی خوبی دارم :قلب:
خیلی چیزام یاد گرفتم:قلب::قلب:
امیدوارم یه روز منم مفید باشم برا بقیه اینجا:لبخندساده:

anita_jojo20
دوشنبه 10 خرداد 1389, 20:00 عصر
دنبال يه نمونه پروژه ميگشتم تو گوگل ديدم هرچي سرچ مسكنم اين سايت ادرس ميده وارد شدم ديدم جالب است عضو شدم الانم راضي هستم تشكرفقط يه خورده كمك در حل مسائل بدنيست ثواب داره:خجالت:

حامد مصافی
دوشنبه 10 خرداد 1389, 20:03 عصر
داشتم تو اينترنت مي چرخيدم كه رسيدم به اين سايت؛ با خودم گفتم بيام و بقيه رو از دانش خودم سيراب كنم :D اما بعد از چند روز فعاليت فهميدم چيزي كه در تنهايي خودم ياد گرفته بودم در مقايسه به دانش اجتماع كاربران اين سايت هيچه! به همين خاطر تصميم گرفتم اينجا بمونم تا دانش خودمو بيشتر كنم:D

محمد سلیم آبادی
دوشنبه 10 خرداد 1389, 20:09 عصر
دقیقا یادم نیست چطور شد سر از اینجا در آوردم (باید توسط موتور جستجو گر google باشه) ولی از این اینکه با این سایت آشنا شدم خیلی خوشحال هستم.
البته ذکر خیر سایت برنامه نویس هم از اطرافیان شنیده بودم.

raziee
یک شنبه 23 خرداد 1389, 15:40 عصر
راستش منم درست یادم نمیاد.
فقط انقدر یادم میاد که در دوران هنرستان باها این سایت آشنا شدم و با یک نام مستعار درسایت ثبت نام کردم. فعالیتمم هم خیلی خیلی کم بود.
تا اینکه با نام خودم در سایت ثبت نام کردم و درام فعالیت میکنم.
وچیزای زیادی رو از سیات و بچه هاش یاد گرفتم.

aryasoft2872
یک شنبه 23 خرداد 1389, 16:00 عصر
من هم یادم نیست از کجا سایتو شناختم فقط یادم می آد که یک سوال داشتم (یعنی دوتا داشتم و مشکلش هم همین دوتاش بود) درباره وی بی اومدم اینجا یک تاپیک زدم به اسم "دو سوال مهم و فوری (چه اشتهایی!!!)" رفتم یکی دو هفته بعد اومدم کافی نت ببینم جوابم چی شد دیدم یکی از مدیرا (که اتفاقا از مدیرای اصلی سایت بود تاپیکم رو حذف کرده به خاطر عنوان نامناسب)...منم دوباره یک تاپیک زدم اون بخش آخرش رو برداشتم و دوباره همون سوال رفتم باز یکی دو هفته بعد اومدم دیدم دوباره پاک شده،چرا چون دو تا سوال توی یک تاپیک بود..دیگه عصبانی شدم و به اون مدیر محترم (که از همینجا ازشون عذرخواهی میکنم) یک فحشنامه ی عریض و طویل دادم و بیخیال این انجمن شدم به طور کلی تا تابستون که سیستم خودم پیشم نبود و فقط یک لپتاپ داشتم که بازی ها رو نمی تونست خوب اجرا کنه، مجبوری اومدم سراغ برنامه نویسی و الان دیگه با وجود اینکه سیستم خودمو دارم نمی تونم بیخیال انجمن و برنامه نویسی بشم...

yasemi
یک شنبه 23 خرداد 1389, 20:04 عصر
یه مشکل برنامه نویسی داشتم توی گوگل سرچیدم بعد هم .....

golbafan
پنج شنبه 17 تیر 1389, 09:06 صبح
و به این نکته هم اشاره کنید که چی شد به اینجا پایبند شدید؟

لطفا همه در این نظرسنجی شرکت کنید و به دوستان خودتان هم اعلام کنید تا در این نظرسنجی شرکت کنن . شاید نتیجه این نظرسنجی برای خود مدیران این سایت هم جالب باشه

فكر كنم جو گير شدم...

شايدم ميخواستم ستاره هامو زياد كنم...

ولي به هر حال خيلي سايت باحاليه و دوستاني كه توش پيدا كردم خيلي باحالند
اميدوارم پايبند بمونم

Afshin160
پنج شنبه 17 تیر 1389, 09:42 صبح
سلام ...
راستش يكي از دوستان خوبم بنام اشكان پارسا كه من هميشه ازش سپاس گذارم بهم معرفي كردند .
حقيقتش من سال 85 كه برنامه نويسي را شروع كردم از اين دوستمون كه خوب خيلي هم حرفه اي بود زياد سوال مي پرسيدم و ايشون هم با حوصله جواب سوال هاي من را مي دادند كه روزي از اون روزها بود كه منو با اين سايت آشنا كردن .
*اشكان جان متشكرم *

|Smyty|
پنج شنبه 17 تیر 1389, 15:41 عصر
خداوند گوگل را آفرید !

MahmoudiNik
جمعه 18 تیر 1389, 10:48 صبح
سلام
قدیما که vb6 کار میکردم هر جا گیر میکردم از استادمون سوال میپرسیدم
اون بنده خدا این فروم رو معرفی کرد و خودش رو راحت کرد!!
در کل روزی یک دو ساعت تو این فروم چرخ میزنم و مطالبشو دید میزنم

مصطفی ساتکی
جمعه 18 تیر 1389, 13:21 عصر
سال 82 بود تلفن گويا نوشته بوديم با يكي از دوستام ميخواستيم بدونيم چطور ميشه exe كه با دلفي ساخته شده رو pack كرد كه به اين سايت رسيديم.

SAASTN
جمعه 18 تیر 1389, 23:36 عصر
منم یادم نیست، تنها خاطره مبهمی که از اونروزا دارم اینه که آقای کشاورز تو یه تاپیکی یه مطلبی گذاشته بود که کلی مشعوف شده بودم (حتی موضوع اون تاپیکم یادم نیست) اینه که تو ذهن من همیشه سایت برنامه نویس کنار اسم ایشون قرار داره و با این که دلیل اولین ورودم به این سایت رو نمی دونم اما می تونم بگم سایت برنامه نویس توسط آقای کشاورز و توی بطن خود این سایت به من معرفی شد.
اما دلیل موندگاری و شروع فعالیتم که اتفاقا زمان زیادی هم ازش نمی گذره یه پست با مظمون "هر چقدر پول بدی آش می خوری" بود که یه سری بحثها بدنبال داشت.:چشمک:

nasim bahari
پنج شنبه 07 مرداد 1389, 13:46 عصر
مگه میشه در مورد برنامه نویسی سرچ کنید و این سایت جزء 3تای اول نباشه ؟