PDA

View Full Version : بازیافت اطلاعات

delphi7
پنج شنبه 05 خرداد 1384, 06:45 صبح
با سلام
در اکسس به مساله مهمی برخورد کرده ام.
بانک اطلاعاتی که در شبکه داخلی استفاده می شد دیگر باز نمی شود و متاسفانه تغییرات 20 روز اخیر را دیگر از دست داده ام(آخرین backup مربوط به 20 روز پیش بود)
پیغام خطا می گوید که دو user به طور همزمان قصد ویرایش فایل را داشته اند و این عمل منجر به وقوع خطا شده است.(error3197)
اگر امکان برگشت اطلاعات وجود دارد لطفا راهنمایی کنید. چون اطلاعات مهمی را از دست داده ام.
منتظرم .

amrabady
جمعه 06 خرداد 1384, 21:55 عصر
با سلام
راهی که بنده به نظرم می رسه ایمپورت کردن جداولت از فایل قبلی به فایل جدید است.

داود شهبازی
شنبه 07 خرداد 1384, 15:43 عصر
لینک یک سایت برای مرمت فایلهای mdb را براتون اینجا گذاشتم
http://www.s2services.com/corruptfreeware.htm
البته شما احتمالا نیاز به برنامه های بازیابی فایل دارید اگر فایلتون را توسط compact اکسس فشرده نکرده باشید هنوز اطلاعات به صورت فیزیکی در فایل شما موجود است در غیر این صورت برگشت داد ه ها محال است و با برنامه هایی که برای اینکار موجود است می توانید بازیابی را انجام دهید همچنین توضیحات بیشتری هم در مورد اینکه خود فایل توسط access باز می شود یا نه و اینکه فایل قابل کپی است یا نه و فرمت فایلتان (97و2000و2002) در حل مشکل موثر است
اگر حجم فایلتان کم است و داد ه های ان محرمانه نیست آن دراین قسمت بگذارید تا روی ان کار شود
اینم یک برنامه برای مرمت فایلهای mdb

delphi7
جمعه 13 خرداد 1384, 06:12 صبح
سلام با تشکر از راهنمائی‌ های خوب شما بسیار متشکر

sheyse4419
جمعه 08 فروردین 1393, 13:24 عصر
سلام عرض میکنم من تازه کار با اکسس رو شروع کردم ولی متاسفانه در یک ستون که نامها را مینوشتم به صورت تصادفی ستون نامها که شامل بیش از 2000 نام بود پاک شد و هر کار یکردم نتونستم این ستون رو برگردونم ایا راهی هست که بتونم اطلاعات از دست رفته رو به جدول برگردونم. قبلا از همکاری شما عزیزان کمال تشکر و قدردانی رو دارم:ناراحت: