PDA

View Full Version : دلفیم از کار افتاد!!!

nazanin20
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 11:44 صبح
سلام
بچه ها من 3 4 سالیه از یه سی دی دلفی 7 دارم که ازش استفاده میکنمو با دلفیم کار میکنم
نمیدونم چه شد که الان میرم دلفیمو باز کنم این ارور میاد :
borland license information was but it is not valid for delphi.
you can not run delphi without this information.
click the exit button to exit delphi.

من اآنستال کردمش و دوباره نصبیدم ولی بازم همین اومد !!!
چیکار کنم ؟

Felony
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 12:18 عصر
با توجه به مضمون پیغام خطا فایلی که مربوط به license دلفی هست خراب شده ، فایل dent.slip رو مجددا کپی کنید ببینید مشکل رفع میشه یا نه .

nazanin20
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 13:03 عصر
با توجه به مضمون پیغام خطا فایلی که مربوط به license دلفی هست خراب شده ، فایل dent.slip رو مجددا کپی کنید ببینید مشکل رفع میشه یا نه .
ضمن تشکر از شما
من اینکارو کردم
ولی فایده ای نداشت

Felony
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 13:25 عصر
فایل D7Reg.exe رو از پوشه bin محل نصب دلفی اجرا کنید و مراحل رو به ترتیب پیش برید ببینید چی میشه ...

nazanin20
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 17:09 عصر
فایل D7Reg.exe رو از پوشه bin محل نصب دلفی اجرا کنید و مراحل رو به ترتیب پیش برید ببینید چی میشه ...

اوکی من از این راهی که گفتین رفتم این سریال و کی که من همیشه ازش استفاده میکردم و همیشه م جواب میداد
الان میگه :
could not find valid product information
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیشناسدش !!!!!!!!!!!

حسین شهریاری
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 18:20 عصر
سلام

دوست گرامی بهترین کار این هست که از یه CD دیگه استفاده کنید.
شاید CD فعلی شما بدلیل مخدوش شدن دیگه نمیتونه یک فایل که متاسفانه جزو فایلهای اصلی است را استفاده کنه.

Felony
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 18:26 عصر
سلام

دوست گرامی بهترین کار این هست که از یه CD دیگه استفاده کنید.
شاید CD فعلی شما بدلیل مخدوش شدن دیگه نمیتونه یک فایل که متاسفانه جزو فایلهای اصلی است را استفاده کنه.

نه مشکل از چیز دیگه ای هست و قبلا هم برای من اتفاق افتاده ولی متاسفانه از اون زمان خیلی میگزره و چیزی در موردش یادم نمیاد ، تو گوگل در مورد خطا جست و جو کنید شاید چیزی دستگیرتون شد .

rasoolgh
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 11:48 صبح
فايل slip رو پاك كنيد دوباره رجيستر كنيد
من يه بار اين مشكل رو داشتم با اين كار حل شد

mirn96
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 10:58 صبح
سلام خدمت همه دوستان عزیز
قبلا برای من هم چنین مشکلی پیش آمده که با uninstal و install مجدد مشکل مرتفع شد. در غیر این صورت با استفاده از CDدیگه مشکلو حل میکردم . اما روش دیگری برای کلیه مشکلات از این دست پیدا کردم و اونم استفاده از image برداری از درایو C بعد از نصب کلیه برنامه هاست که واقعا بسیاری از مشکلات منو حل کرد. شاید بعدها برای شما هم مفید باشه

mossaferin
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 09:55 صبح
سلام

از برنامه D7RegClean.exe که توی فولدر bin موجوده برای پاک کردی رجیستری استفاده کنید و سپس از فایل D7Reg.exe رو برای رجیستر کردن دوباره دلفی استفاده کنید

تنها اشکالی که داره اینه که یه تعدادی از کامپوننتهایی که قبلا نصب کردید از روی دلفی پاک میشه که دوباره باید نصب بشه
برای این منظور هم میتونید یه کپی ار رجیستری بگیرید و تغییرات رو به صورت دستی اعمال کنید.