PDA

View Full Version : کسی تا حالا با بن کتاب از نمایشگاه خرید کرده؟؟

مرتضی پیروزی
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 22:53 عصر
سلام دوستان
من بن کتاب اینترنتی گرفتم، ولی سوالم اینکه که بن کتاب خارجی چطوره؟
چقدر تخفیف داره؟؟ چندتا کتاب میشه گرفت؟؟
توی سایت خودشون هیچی ننوشتن.
--------------------
خوشحال میشم اگر راهنمایی کنید

Felony
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 23:17 عصر
من بن کتاب اینترنتی گرفتم، ولی سوالم اینکه که بن کتاب خارجی چطوره؟
برادر از کجا بن رو گرفتی ؟
تو تلوزیون گفت با بن 10 هزار تومانی 20 هزارتومان کتاب و با بن 20 هزار تومانی ، 40 هزار تومان کتاب میتونی بخری .

مرتضی پیروزی
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 23:23 عصر
برادر از کجا بن رو گرفتی ؟
تو تلوزیون گفت با بن 10 هزار تومانی 20 هزارتومان کتاب و با بن 20 هزار تومانی ، 40 هزار تومان کتاب میتونی بخری .
سلام
www.tibf.net (http://www.tibf.net)
بعد اره اونطوریه، ولی واسه کتابهای داخلی. باید 20 تومن بدی و بن 40 تومنی بگیری.
ولی واسه خارجی ازم پول نگرفتن. صبح شماره دانشجویی و اسکن کارت دانشجویی و شماره ملی رو بهشون دادم، امشب کارتم برام ایمیل شد. یک بارکد هستش با اسم خودم
که باید پرینت بگیرم.

Felony
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 23:54 عصر
اقا تو توضیحات گفته برای خرید کتاب باید کارت ملی همراهمون باشه ، من کارت ملی رو گم کردم و فعلا هم وقت نکردم برم دنبالش ، کسی اطلاعی داره که ایا سخت میگیرن یا با همون کارت دانشجویی هم میزارن خرید کنیم ؟

مرتضی پیروزی
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 00:03 صبح
سلام
فکر نکنم چیزی بگن.
یک کارت که ثابت کنه بن ماله شماست کافیه دیگه. حالا محض اطمینان بگرد یک کپی از کارت ملی هم
پیدا کن

mf_007
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 18:18 عصر
من ترم یک دانشگاه آزادم و هنوز کارت دانشجویی بهمون ندادن چیکار کنم؟
از بانک صادرات هم میشه بن گرفت؟

مرتضی پیروزی
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 22:07 عصر
من ترم یک دانشگاه آزادم و هنوز کارت دانشجویی بهمون ندادن چیکار کنم؟
از بانک صادرات هم میشه بن گرفت؟
اسکن برگه انتخاب واحد هم قبوله.
بله از بانک صادرات هم میشه بن گرفت.
ولی فقط یک راه داری. یا بانک صادرات یا اینترنتی.
---
راستی یک نکته، فکر کنم دانشگاه آزاد هنوز اطلاعات رو ارسال نکرده، اگر اینطور باشه اگر حضوری برید بانک
فکر کنم بهتر باشه

sara1368
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 22:21 عصر
منم بن میخام راهنمایی کنین لطفا
من ترم 4 دانشگاه ازادم اما چون دانشگاهمو عوض کردم هم دانشگاه اولیه کارتمو گرفت هم این دانشگاه جدیده کارت دانشجویی جدید نداد

Felony
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 08:05 صبح
:لبخند:دوستان نمیدونن کدوم پرفسوری این سامانه دریافت الکترونیکی بن کتاب رو نوشته ؟
من یه باگ توش پیدا کردم حیف که از نظر شرعی و اخلاقی درست نیست و گرنه میگفتم همتون بن مجانی دریافت کنید !

Felony
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 08:44 صبح
ای بابا حالا چه طور به این دوستان خبر بدم و پول رو واریز کنم ؟ الان دیگه لینک واریز پول تو حساب کاربریم دیده نمیشه ، نریم اونجا بگن پول نریختی ! ، عحب بساطی داریم ها ... !
میترسم بهشون ایمیل برنم تا بیان ترتیب اثر بدن طول بکشه و بن برای فردا آماده نشه ، میگم این بانک صادرات که بن رو میفروشه دقیقا مثل همین بن ها 50% تخفیف داره ؟

مرتضی پیروزی
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 11:10 صبح
سلام
مگه واسه کتاب خارجی باید پول بدیم؟؟ بن تخفیف هستش.

Felony
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 11:33 صبح
سلام
مگه واسه کتاب خارجی باید پول بدیم؟؟ بن تخفیف هستش.

تا جایی که من میدونم بن هر کدوم جدا هست و باید جدا بگیرید .

مرتضی پیروزی
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 11:47 صبح
میدونم، ولی فکر کنم بن کتاب خارجی رو رایگان میدن، چون از من که پول نخواستن. هیچ چیزی هم در مورد پول ننوشتن.

Nima_NF
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 12:35 عصر
ما دو سری کتاب خارجی داریم.

- یکسری فقط با بن فروخته می شوند که تخفیف دارند، فرضا شما لیسانس هستید تا سقف 70 هزار تومان بن دارید (قیمت دقیق امسال را نمی دانم، فرضا مبلغی گفتم)، سپس تا همان میزان فقط می توانید کتاب بخرید. یعنی کتاب را انتخاب می کنید، ناشر و شماره ISBN و غیر را یادداشت می کنید به بانک مخصوص نمایشگاه می روید، نقدا هزینه را پرداخت می کنید(نهایت تا سقف بن) و از انبار کتاب را تحویل می گیرید. اگر بن نداشته باشید اصلا شما را به بانک راه نمی دهند و فقط هم تا همان مبلغ می توانید کتاب بخرید. فرضا اگر سقف کارت کافی نباشد، باید از دوستان و آشنایان که کات دارند بخواهید برایتان خرید کنند.

- بخش دیگری هم هست که کتاب ارزی را ریالی می فروشد، یعنی بن نیاز نیست، تخفیف ندارید، نقدا همانجا کتاب را می گیرید و به فروشنده پرداخت می کنید.
جدید ترین کتاب ها را در این قیمت می توانید پیدا کنید که در لیست ها هم نیست.

Felony
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 13:11 عصر
بن رو باید از اینجا با ارائه مدارک درخواستی تحویل بگیرید :

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=48515&stc=1&d=1273136814

sara1368
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 14:29 عصر
دوستان من بن میخواام.امروز رفتم بانک اما گفتن مهلتش تموم شده.
از سایت هم دیروز ثبت نام کردم اما هنوز جوابش نیومده چیکار کنم/؟؟؟؟؟؟؟؟/:متفکر:

اوبالیت به بو
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 17:41 عصر
یه سوال فنی من داشتم

دانشگاه-دکه ما دی ماه 20 تومن از ما پول گرفت و یه بن کارت الکترونیکی به ما داد که 40,000 تومن توش پول بود. الان من 5,000 بیشتر توش ندارم. الان می خوام دوباره از طریق بن کارت بگیرم.

تو سایت ثبت نام کردم و پرینت رو گرفتم. به نظر شما این پرینت من باطل هست؟ آیا باید برم بانک صادرات دوباره 20 تومن بریزم تا 40,000 تومن شارژ بشه؟

چی جوریه مال من؟؟

مرتضی پیروزی
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 19:19 عصر
کسی تا الآن خرید نکرده؟؟
سقف خرید دانشجوهای لیسانس 60 هزار تومنه، ولی سوالم اینه:
این 60 هزار تومن یعنی چی؟؟ یک کتاب 60 هزاری میتونم بخرم، یا سقف تخفیف من 60 هزاره؟؟
یعد یک کتاب که قیمتش 50 دلاره، من باید 50 دلار بدم، یا قیمت پایین تری رو ازم میگیرن؟؟
ما که نفهمیدیم چی به چیه:لبخند:

FastCode
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 19:27 عصر
من $ دارم.
یعنی میتونم کتاب بخرم؟
یا باید دانشجو بشم؟
یا میتونم از یه نفر بن کتاب بگیرم؟
لطفا" راهنمایی کنید.

مرتضی پیروزی
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 20:11 عصر
من $ دارم.
یعنی میتونم کتاب بخرم؟
یا باید دانشجو بشم؟
یا میتونم از یه نفر بن کتاب بگیرم؟
لطفا" راهنمایی کنید.
سلام
از بخش ریالی میتونی بدون بن بخری. ولی بخش ارزی باید بن داشته باشی.

FastCode
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 20:15 عصر
سلام
از بخش ریالی میتونی بدون بن بخری. ولی بخش ارزی باید بن داشته باشی.
یعنی واقعا" چون دانشجو نیستم باید برم بمیرم؟:گریه::گریه::گریه:

مرتضی پیروزی
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 20:21 عصر
یعنی واقعا" چون دانشجو نیستم باید برم بمیرم؟:گریه::گریه::گریه:
:لبخند:
فکر میکنی به من دانشجو چقدر میدن؟؟
تازه خود من اگر کتاب ها گرون باشه نمیتونم بخرم. از همه مهمتر، شما که افکار مخرب در سر
داری!:لبخند: احتمالاً کتاب های مرتبط رو نتونی پیدا کنی!!
ولی من چک کردم، اکثر کتاب های ارزی تو بخش ریالی هم هست، فقط گرونتر.
اگر دوستی داری که دانشجو هست میتونی کارهای غیر شرعی انجام بدی!:لبخند:

FastCode
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 20:26 عصر
:لبخند:
فکر میکنی به من دانشجو چقدر میدن؟؟
تازه خود من اگر کتاب ها گرون باشه نمیتونم بخرم. از همه مهمتر، شما که افکار مخرب در سر
داری!:لبخند: احتمالاً کتاب های مرتبط رو نتونی پیدا کنی!!
ولی من چک کردم، اکثر کتاب های ارزی تو بخش ریالی هم هست، فقط گرونتر.
اگر دوستی داری که دانشجو هست میتونی کارهای غیر شرعی انجام بدی!:لبخند:

دوست و فامیل دانشجو که زیاد دارم ولی اونها از من بیشتر کتاب میخرند=>چیزی به من نمیرسه.:لبخند:

sara1368
جمعه 17 اردیبهشت 1389, 09:57 صبح
لطفا یکی بگه چه جوری میشه بن گرفت؟؟؟؟؟؟؟

mf_007
جمعه 17 اردیبهشت 1389, 11:13 صبح
من ثبت نام کردم چقدر طول می کشه اطلاعات من تایید بشه؟
من کارت دانشجویی نداشتم پرینت انتخاب واحد فرستادم قبول می کنن؟

mf_007
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 11:37 صبح
دوستان یکی جواب منو بده من 2 روزه ثبت نام کردم ولی اطلاعاتم هنوز تایید نشده چی کار کنم؟ می خام برم نمایشگاه

sara1368
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 13:56 عصر
منم 3 روز ثبت نام کردم اما هنوز تائید نشده باید چیکار کنم؟

masoud.t123
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 21:01 عصر
کساني که نتيجه نگرفتم به احتمال زياد دانشجوي دانشگاه آزاد هستند.بنده گرفتم بن رو و استفاده هم کردم.
اگه کسي سوالي داره بپرسه.

mf_007
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 21:49 عصر
الان اخبار گفت دانشگاه آزاد اطلاعات بهشون نداده برا همینه تایید نمی شه و از مسئولین دانشگاه آزاد خواسته اطلاعات رو بفرستن
حالا من می گم اگه حضوری بریم اونجا و کارت دانشجویی یا پرینت انتخاب واحدمون رو نشون بدیم بن می دن؟

دانشگاه آزاد همه چیزش درسته نمی دونم اینجا چرا اینجوری کرده

مرتضی پیروزی
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 21:50 عصر
کساني که نتيجه نگرفتم به احتمال زياد دانشجوي دانشگاه آزاد هستند.بنده گرفتم بن رو و استفاده هم کردم.
خوب سوال نداره که!!
توضیح بده ببینیم چقدر بهت تخفیف دادن، کتاب چند تومنی میشه بخری، و....
فردا میخوام برم.... اگر خوب نبود نرم..

mf_007
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 13:28 عصر

دوست عزیز بن رو که گرفتی چه جوری استفاده کردی منظورم اینه مثلا یه جا یه کتاب خریدی چه جوری از مقدار بن کم میشه؟

Sajjad.Aghapour
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 13:59 عصر
بن ها به این صورت هست:

موقع خرید از یک غرفه به شما کتابی داده نمیشه.شما ابتدا به ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی یک بن خرید از بانک صادرات میگیرید و کتاب رو از انبار کتاب تحویل میگیرید.من که دانشجوی لیسانس هستم تا سقف 60000 تومان میتونم باهاش خرید کنم.به این صورت:
کتابی که من خریدم 24 یورو بود ولی با تخفیف میشه 19000 تومان(یعنی چقدر تخفیف؟).این کتاب رو من میتونم با ارائه بن به انبار کتاب با همون 19000 تومان بخرم....

mf_007
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 14:15 عصر
ببخشید من درست متوجه نشدم

من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم من چقدر باید بپردازم تا بن 60 تومنی بگیرم؟

بعد موقع خرید باید مقدار تخفیف رو از قیمت کتاب کم کنم و پول کتاب بپردازم دوباره؟

یعنی نمی شه بن رو بدی و اصلا پولی ندی و کتاب بگیری؟
منظورم اینه که من مثلا 60 تومن بن دارم و یه کتاب می خرم که 20 تومنه حالا باید پولی برا این کتاب بدم یا 20 تومن از بن من کم می شه و میشه 40 تومن؟؟

مرتضی پیروزی
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:40 عصر
ببخشید من درست متوجه نشدم

من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم من چقدر باید بپردازم تا بن 60 تومنی بگیرم؟

بعد موقع خرید باید مقدار تخفیف رو از قیمت کتاب کم کنم و پول کتاب بپردازم دوباره؟

یعنی نمی شه بن رو بدی و اصلا پولی ندی و کتاب بگیری؟
منظورم اینه که من مثلا 60 تومن بن دارم و یه کتاب می خرم که 20 تومنه حالا باید پولی برا این کتاب بدم یا 20 تومن از بن من کم می شه و میشه 40 تومن؟؟
سلام دوست عزیز
اگر بن دانشجویی کتاب خارجی باشه هیچی، ( فقط هزار تومن تو نمایشگاه ازت میگیرن)
در اصل اینطوری بود که یک کتاب مثلا 70 هزار تومنی رو فرضاً به شمای دانشجو میدن 30 تومن. همین.
یعنی اینکه با برگه بن شما یارانه از دولت گرفتی........ اگر بن نداشته باشی تخفیف که نمیدن هیچ، اصلاً کتاب بهت نمیدن.... مگر اینکه بری همون کتاب رو از غرفه ریالی ( اگر داشته باشه) به همون قیمت 70 تومن بخری.....
به عبارت واضح تر، روی یک کتاب زده 30 هزار تومن و شما همون 30 تومن رو میدی ولی دولت خودش 70 تومن خریده

mf_007
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:52 عصر
حالا این قیمتایی که تو سایت نمایشگاه زدن تخفیفش حساب شده یا با بن ارزونتر در میاد؟

و به این سوالم هم جواب بدین دوستان گفتن که به دانشجوی لیسانس 60 تومن بن می دن
چقدر باید بدم که این بن رو بگیرم؟

Nima_NF
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 16:02 عصر
حالا این قیمتایی که تو سایت نمایشگاه زدن تخفیفش حساب شده یا با بن ارزونتر در میاد؟با تخفیف هست، قیمت اصلی دلاری در سایت آمازون و همین طور روی جلد کتاب وجود دارد. می توانید مقایسه کنید.

و به این سوالم هم جواب بدین دوستان گفتن که به دانشجوی لیسانس 60 تومن بن می دن
چقدر باید بدم که این بن رو بگیرم؟
حدودا 4 مرتبه در این تاپیک به این سوال پاسخ دادند!
معمولا مجانی هست فقط مدارک شناسایی باید تحویل بدهید، مگر اینکه نهایت جایی از شما 1000 تومان کارمزد هم دریافت کنند.
موفق باشید

mf_007
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 16:31 عصر
کتاب داخلی منظورمه
پس اینایی که نوشته 20 تومن بدید بن 40 تومنی بگیرید چیه؟

مرتضی پیروزی
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 16:37 عصر
اون کارت بن، فرق داره...
اگر کتاب خارجی میخوای چیزی نمیخواد بدی، اگر لیسانس هستی تا 60 تومن میتونی کتاب بخری،

mf_007
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 17:24 عصر
اون کارت بن، فرق داره...

من یه سوال بپرسم قول می دم دیگه اینورا پیدام نشه
من هنوز روشن نشدم

من می رم یک بن کتاب داخلی می گیرم 20 تومن که 40 تومن ارزش داره تا اینجاش درست

حالا من می خام برم کتاب داخلی بخرم باز هم باید برای خرید کتاب داخلی پول بدم؟یا به اندازه اون 40 تومن بدون اینکه پولی بدم می تونم خرید کنم؟ منظورم اینه که این 20 تومن رو بدم تا سقف 40 تومن خرید کنم دیگه پول ازم نمی گیرن؟؟

مرتضی پیروزی
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 17:27 عصر
بله همینطوره که فرمودید...... دیگه ازتون پول نمیگیرن

afrooz_rahmati63@yahoo.com
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 17:36 عصر
أيا كسي اگر می خواد بره نمایشگاه یک سوال کوچک می تونه برای من بپرسه؟ ترا خدا خیلی لازم دارم نمی دونم چجوری و از کجا بپرسم. خواهش می کنم این لطف را یک نفر که میره اونجا برای من بکنه و اگر بتونه برام ُEmail بزنه.ممنون میشم کمک بزرگی به بنده می کنید.ِ afrooz@linscaninspection.com آیا کتاب فارسی زبان سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری (Desicion Support system and intelligent Systems) در بازار وجود داره یا نه؟ و آیا اینکه کسی فایل کتاب را برای دانلود دارد؟