PDA

View Full Version : moshkel dar tabdile data base farsi tahte dos be windows

odigo_manager
شنبه 22 شهریور 1382, 01:31 صبح
با سلام من تازه با این سایت اشنا شدم
من یه برنامه قدیمی دارم که تحت داس نوشته شده و با سپند اجرا میشه یه دیتا بیس دارم البته 30 تا میشه میخواستم تبدیلشون کنم به دیتا بیسی که بشه ازش تحت ویندوز استفاده کرد
و ایا میشه خود فایل اجرایی رو که دارم هم تبدیلش کنم البته سورسشو ندارم
و بعدش اینکه این دیتا بیس هر روز اپدیت میشه جه راه حلی هست که بشه اونو از داس تبدیل کرد به ویندوز و هر روز هم اپدیت شه ؟؟؟

لطفاٌ فاکس پرو کار ها کمک کنن

س.حمیدیانفر
شنبه 22 شهریور 1382, 06:32 صبح
سلام دوست عزیزم
من براتون یه برنامه ارسال میکنم که هر نو کد پیج تحت داس رو میتونه به کد پیجهای ویندوز تبدیل کنه

و امید وارم مشکلتون حل بشه . ضمننا برای تبدیل کردن برنامه تحت داست به ویندوز اصلا نمیشه کاری کرد ولی توصیه میکنم حتما از visual foxpro استفاده کن

odigo_manager
دوشنبه 24 شهریور 1382, 22:13 عصر
ممنون که جواب دادید

فقط یه سوال دیگه هم دارم اگه اشکال نداره :)
با refox خواستم یه فایل exe را decompile کنم ولی نسخه دمو بود سیو نداشت و فقط نمایش میداد سورسو برنامه خاصی سراغ دارید ؟؟؟
حالا کلاٌ بهتر که با فاکس پرو نوشته بشه یا اس کیو ال ؟؟؟ دیتا بیس اطلاعات سهام 10 سال پیش هستش که حجمش زیاد میشه
اینم راهنمایی کنید
با تشکر

odigo_manager
دوشنبه 24 شهریور 1382, 22:43 عصر
من این برنامه که فرستادید رو داشتم ولی هیچ نتیجه ای نمیده یعنی آخرش که باید فایل تبدیل شده رو ذخیره کنه هیچ فایلی درست نمیشه
مشکلی داره ؟؟؟

س.حمیدیانفر
چهارشنبه 26 شهریور 1382, 08:12 صبح
در مورد سوالتون باید بگم اگه از visual foxpro استفاده کنید به مراتب از sql بهتره چون توی فاکس پرو هم اگه بخواین میشه از کد های sql استفاده کرد پس جای نگرانی نیست
در مورد حجم اطلاعات هم اطلا غصه نخور چون بانکهای اطلاعاتی فاکسپرو هیچ مشکلی از اون لحاظ برات بوجود نمیارن

برای refox هم از برنامه ای که آقای پلیس برات فرستادن استفاده کن همه امکانات رو داره
اگه بازم مشکلی بود به من تلفن بزن

برای اون برنامه تبدیل اگه یه کم دقت کنی متوجه میشی که اطلا قرار نیست فایل جدیدی درست بشه برنامه تبدیل رو روی همون دیتا بیسی که انتخاب میکنی انجام میده
موفق باشی