PDA

View Full Version : عکس هایی از شرکت Adobe

Felony
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 08:50 صبح
:لبخندساده:این هم یکسری عکس از شرکت Adobe . (http://persiangfx.com/weblinks/2010/05/عکسهایی-از-شرکت-ادوبی.php)

:متفکر: اصلا در حد مایکروسافت و گوکل نیست ولی بلاخره هر چی باشه از محیط شرکت های ایرانی بهتره !

Alireza_Salehi
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 13:59 عصر
یک چند بار ویدئوهای channel 9 را ببینید متوجه می شوید او ن قسمت هایی که تو این عکسها گذاشته میشه فقط تبلیغاتیه...

اصل ماجرا چیز دیگری هستش.

Felony
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:11 عصر
یک چند بار ویدئوهای channel 9 را ببینید متوجه می شوید او ن قسمت هایی که تو این عکسها گذاشته میشه فقط تبلیغاتیه...

اصل ماجرا چیز دیگری هستش.

حدود 17 گیگابایت از ویدئو های سایت Channel 9 رو دارم و چندین بار دیدم ، دوست عزیز این حرف رو نزن تبلیغات چی ؟ تبلیغات برای پیدا کردن کارمند ؟:قهقهه:

Channel 9 یک استدیو هست که وابسته به مایکروسافت هست و براش این ویدئو ها رو تهیه و تدوین میکنه ، نکنه فکر کردین جدی جدی اون استدیو خود شرکت مایکروسافت هست ؟ یا اینکه اون مکانی که با بیل گیتس مساحبه میکنن خونه بیل گیتسه ؟!؟!

خیر اون امکاناتی که میبینید گوگل و مایکروسافت برای کارمندانشون تهیه کردن واقعی هست ، ممکنه تو شعب مختلف میزان این امکانات کم یا زیاد باشه ولی در هر صورت تبلیغ نیست !!! ، برای قول نرم افزاری دنیا که چند صد میلیون کاربر داره از محصولاتش به صورت مستقیم و غیر مستقیم استفاده میکنه تهیه همچین امکاناتی مثل تهیه یک آبدارخانه در یک شرکت ایرانی هست !

ztx4
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 19:04 عصر
خیر اون امکاناتی که میبینید گوگل و مایکروسافت برای کارمندانشون تهیه کردن واقعی هست ، ممکنه تو شعب مختلف میزان این امکانات کم یا زیاد باشه ولی در هر صورت تبلیغ نیست !!! ، برای قول نرم افزاری دنیا که چند صد میلیون کاربر داره از محصولاتش به صورت مستقیم و غیر مستقیم استفاده میکنه تهیه همچین امکاناتی مثل تهیه یک آبدارخانه در یک شرکت ایرانی هست !

موافقم.
قدرت بیشتر = امکانات و راحتی بیشتر

عکس های جالبی بود.ممنون.می شه از این عکس ها الگو برداری کرد.
منتظر عکس ها و مطالب بیشتری هستیم

Microname
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 11:19 صبح
ممکنه تو شعب مختلف میزان این امکانات کم یا زیاد باشه ولی در هر صورت تبلیغ نیست !!!
من نمیدونم برای چی اخیرا این عکس های شرکت ها گذاشته می شوند؟ اگر شما نظری دارید بفرمایید؟
اما این مشخصه که گذاشتن عکس ها بی هدف نیست! کلا چه لزومی داره که شرکتی ، عکس محیط کاری کارمندانش رو به اشتراک بزاره؟ مثلا شما عکسی از محیط داخل شرکت IBM دیده اید؟
مثلا عکسی از محیط داخلی کارمندان اینتل دیده اید؟

Felony
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 11:38 صبح
من نمیدونم برای چی اخیرا این عکس های شرکت ها گذاشته می شوند؟ اگر شما نظری دارید بفرمایید؟
اما این مشخصه که گذاشتن عکس ها بی هدف نیست! کلا چه لزومی داره که شرکتی ، عکس محیط کاری کارمندانش رو به اشتراک بزاره؟ مثلا شما عکسی از محیط داخل شرکت IBM دیده اید؟
مثلا عکسی از محیط داخلی کارمندان اینتل دیده اید؟

هر شرکتی برای خودش یکسری سیاست های محرمانگی داره که بر اساس اون سیاست ها عمل میکنه ، شرکت هایی مثل IBM و Intel در پروژه های امنیتی وزارت دفاع آمریکا و ... همکاری میکنن و این اجازه رو به کسی نمیدن که عکس هایی از داخل شرکت ( حتی رستوران و ... ) رو به بیرون انتقال بدن ولی شرکت هایی مثل سامسونگ و نوکیا هم به راحتی عکس های شرکت رو به صورت عمومی قرار میدن و این تبلیغی هست برای به رخ کشیدن امکانات و تکنولوژی های به کار رفته در خط تولید و ... شرکت که خود دلیلی میشود بر برتری یک محصول بر محصولی دیگر نه اینکه تبلیغاتی دروغ باشه برای پیدا کردن کارمند برای شرکت !

Microname
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 15:12 عصر
شرکت هایی مثل IBM و Intel در پروژه های امنیتی وزارت دفاع آمریکا و ... همکاری میکنن یعنی میگید گوگل تا به حال همکاری نداشته؟ که عکسهاش رو گذاشته! و ... ibm هم فعالیت غیر کامپیوتری خلاصه فعالیتهای جنبی زیاد داره ونمیشه ارتباطش داد به وزارت دفاع!
بنده دنبال جوابی برای آن سیاسته هستم برای این عکس ها.
شرکت سامسونگ و نوکیا (که عکس هاش رو ندیدم) امریکایی نیستند که بخوان همکاری با وزارت دفاع امریکا داشته باشند. به نظرم چند تا میز و صندلی و مبل به صورت رنگی و منظم کنار هم چیدن نمی تونه تبلیغی برای برتری محصول آن شرکت باشه! مگه اینکه این تبلیغات برای آدم هایی با این نوع تفکر باشه!
البته تبلیغ برای جذب کارمند هم قبول ندارم! چون این شرکت ها شناخته شده هستند.
شاید برای کسانی باشه که میخواهند مثلا بین گوگل و مایکروسافت رو انتخاب کنند!:لبخند:

Alireza_Salehi
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 22:41 عصر
به نظر من این شکل طراحی داخلی به صورت خیلی محدود در این شرکتها استفاده شده و همش جهت تبلیغات هستش...

اصلا هر چه قدر هم که سود داشته باشند این همه خرج دکور کردن بی معنیه، افزایش بازدهی کارمندان و افزایش امکانات محیط کار با کمتر از این هم بدست میاد.

مایکروسافت هم همین چند وقت پیش یک قرارداد گنده با پنتاگون داشت، طبق سیاستهای محرمانگی شما الان نباید عکسهاش رو اینترنت باشه!
گوگل هم که دیگه تابلو تر از این نمیتون به CIA و پنتاگون همکاری کنه، واسه چی عکسهاش رو اینترنته؟

اصلا یه مشت دکوراسیون چه ربطی به محرمانگی داره؟

Felony
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 06:06 صبح
به نظر من این شکل طراحی داخلی به صورت خیلی محدود در این شرکتها استفاده شده و همش جهت تبلیغات هستش...
خوب دلیلتون رو بگید که چرا به نظرتون این تبلیغات هست ؟ تبلیغات چی هست ؟

همه این رو بلدند تا یه حرفی بزنند و ازش بدون دلیل دفاع کنند ... !

اصلا هر چه قدر هم که سود داشته باشند این همه خرج دکور کردن بی معنیه، افزایش بازدهی کارمندان و افزایش امکانات محیط کار با کمتر از این هم بدست میاد.

تشخیص این موضوع که با چه قدر هزینه این بازدهی به دست میاد دست من و شما نیست و این موضوعات حاصل کار چندین روان شناس و ... هست !

مایکروسافت هم همین چند وقت پیش یک قرارداد گنده با پنتاگون داشت، طبق سیاستهای محرمانگی شما الان نباید عکسهاش رو اینترنت باشه!
گوگل هم که دیگه تابلو تر از این نمیتون به CIA و پنتاگون همکاری کنه، واسه چی عکسهاش رو اینترنته؟

شما از این عکس ها چیزی راجع به این موضوع دستگیرتون میشه ؟ چرا همین مایکروسافت از بخش ساخت سخت افزار خودش عکسی رو قرار نمیده ؟

اصلا یه مشت دکوراسیون چه ربطی به محرمانگی داره؟
اولا که اینها دکور نیستن !
دوما مطالب من رو درست نخوندی ، من نگفتم دکور! ربطی داره ، دلیل قرار دادن یا قرار ندادن عکس ها ربط داره .