PDA

View Full Version : قرار دادن خبر با استفاده از php در سايت

alifiroozi
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 08:15 صبح
سلام خسته نباشيد من هر كاري ميكنم تا يه خبري تو سايت بزارم البته php نميتونم يه كدي گير آوردم ولي زماني كه به كد هاي ديگه اضافه ميكنم سايت ديگه بالا نمياد كد...
<div class='menubottom'><marquee behavior="scroll" direction="up" style="" height="150px" scrollamount="1" scrolldelay="1" onmouseover="this.stop();" onmouseout="this.start();" ><a href="news.php?item.139">بدست آوردن رمز فایل های ورد با Word Password Unlocker v3.0 </a> <br /><br /><a href="news.php?item.44">نرم افزار مرورگر تصویر Firegraphic 10.0.1026</a> <br /><br /><a href="news.php?item.99">آنتی ویروس Protector Plus 2009 8.0.E03</a> <br /><br /><a href="news.php?item.30">نرم افزار تلویزیون آنلاین FreeZ Online TV 1.20 Portable</a> <br /><br /><a href="news.php?item.265">تبديل عكس به كارتون با Cartoon Generator 1.0</a> <br /><br /><a href="news.php?item.47">نرم افزار تقویت صدا Stereo Tool 4.10.25 + Plugin for Winamp </a> <br /><br /><a href="news.php?item.325">مخفي سازي واقعي IP با Real Hide IP 3.0.0.6</a> <br /><br /><a href="news.php?item.509">مشاهده فايل هاي ورد و اكسل 2003 و 2007 بدون نياز به نصب آفيس</a> <br /><br /><a href="news.php?item.235">تویتر در موبایل با Mobileways Gravity v1.24.6046</a> <br /><br /><a href="news.php?item.414">نرم افزار اضافه كردن امكانات اضافه به راست كليك ShellToys XP 7.0.0.0 and win7</a> <br /><br /></marquee></div>
<br>
يكي منو راهنايي كنه

morteza271
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 09:35 صبح
یه جوری نوشتی که اصلا قابل خوندن و فهمیدن نیست...
من که چیزی نفهمیدم،شرمنده!!!

imankho
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 09:40 صبح
من که نمی تونم از کدت چیزی بفهمم اگه میشه در تگ کد بزار تا قابل فهم تر باشه.

این خبری که شما می خوای بزاری داره از دیتابیس بیرون کشیده میشه یا داری دستی اضافه میکنی؟

بیشتر توضیح بده

alifiroozi
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 11:56 صبح
من که نمی تونم از کدت چیزی بفهمم اگه میشه در تگ کد بزار تا قابل فهم تر باشه.

این خبری که شما می خوای بزاری داره از دیتابیس بیرون کشیده میشه یا داری دستی اضافه میکنی؟

بیشتر توضیح بده
ببين اين به صورت دستي اضافه ميشه همون marquee تو html هستش ولي من وقتي ميخوا اينو به قسمتي از پيج اضافه كنم صفحه من ديگه باز نميشه مشكلم اينه

trade_mark
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 15:02 عصر
دوست عزیز عنوان تایپک تون رو یه بار دیگه چک کنید
در تایپک شما چند تا اشکال وجود داشت
اول اینکه شما گفتی می خوای از php استفاده کنی ولی این کد ها همش html پس لطفا تاپیک رو در بخش html مطرح کن
دوم در موقع گذاشتن کد از تگ کد استفاده کن
سوم سوال شما خیلی نامفهومه
یکم بیشتر توضیح بدین به جایی بر نمی خوره:تشویق:

imankho
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 15:35 عصر
اشکال نداره trade_mark (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=106026) جان

به قول یکی از دوستانم: حق گرفتنی نیست حق رو باید داد.

بگذریم کد قرار دادن خبر در marquee رو اینجا هم میزارم که این تاپیک تهش بسته بشه.

<marquee direction="up" scrollamount="1" style="height: 120px; width:210px; text-align:right; wtext-align:right;" onmouseover="this.stop();" onmouseout="this.start()">
خبر شماره یک<br />
متن خبر<br />
<br />
خبر شماره دو<br />
متن خبر<br />
<br />
</marquee>

دوستان مدیر هم وضعیت این تاپیک رو معلوم کنند.

trade_mark
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 17:57 عصر
من که نمی تونم از کدت چیزی بفهمم
این متن پست قبلی شماست
حالا خودت قضاوت کن