PDA

View Full Version : مزخرف ترین کار که با کامپیوتر انجام میدن چیه؟

khasteh
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 12:20 عصر
سلام
1-به نظر شما مزخرف ترین کاری که با کامپیوتر انجام میدن چیه (البته بیان تو بچه های کامپیوتری به دیگران خرده ای نیست):گیج:

PC2st
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 14:07 عصر
نقاشی با Paint ویندوز :قهقهه: :لبخند:

x.xoma
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 14:14 عصر
نقاشی با Paint ویندوز :قهقهه: :لبخند:

دقیقا درسته !!!

RFA.AREF
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 15:15 عصر
دوستان این بی انصافیه که paint بیچاره رو این قدر بد معرفی می کنین. من هنوز هم خیلی وقت ها برای کارهای کوچیک ازش استفاده می کنم. مثلا برای عکس گرفتن از صفحه نمایش.:لبخندساده:

earse+erse
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 16:25 عصر
دوستان این بی انصافیه که paint بیچاره رو این قدر بد معرفی می کنین. من هنوز هم خیلی وقت ها برای کارهای کوچیک ازش استفاده می کنم. مثلا برای عکس گرفتن از صفحه نمایش.:لبخندساده:
قدرتمند ترین ابزار و نرمافزار برای تصویر و فیلم برداری از صفحه نمایش نرم افزار عالی SnagIt هست.:بوس:

Amir Oveisi
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 17:09 عصر
باز کردن صفحات وب با IE توی windows

trade_mark
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 18:24 عصر
قدرتمند ترین ابزار و نرمافزار برای تصویر و فیلم برداری از صفحه نمایش نرم افزار عالی SnagIt هست.:بوس:
عجب
اون موقع که من هنرستان می رفتم بعض از دوستان بسیار با شخصیت بنده (:لبخند:) قلطک ماوس رو در می اوردن و با هم بازی می کردن
این فکر کنم مزخرف ترین و باحال ترین کار بود

salehbagheri
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 18:27 عصر
متاسفانه خيلي ها به اين حركت علاقه و به تكرارش اعتياد دارند.

Right Click --> Refresh

#Elahe#
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 18:41 عصر
دیفیس سایتهای ایرانی
یه جور ضعیف کشیه

Felony
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 18:59 عصر
فکر میکنم گوش دادن به موزیک بی ارزش ترین کاری هست که با کامپیوتر انجام میدم ، چون عادت کردم وسط کار موزیک بزارم ، از یه طرف حواسم در کارهایی که تمرکز نیاز داره پرت میشه از یک طرف اگر موزیک نزارم انگار یه چیزی کمه این وسط !

ولی خدا رو شکر یک ماهی هست تو ترکم و تقریبا دارم این عادت مزخرف رو کنار میزارم .

battak
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 19:15 عصر
پاسور بازی کردن

Mask
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 20:00 عصر
فکر میکنم گوش دادن به موزیک بی ارزش ترین کاری هست که با کامپیوتر انجام میدم ، چون عادت کردم وسط کار موزیک بزارم ، از یه طرف حواسم در کارهایی که تمرکز نیاز داره پرت میشه از یک طرف اگر موزیک نزارم انگار یه چیزی کمه این وسط !

ولی خدا رو شکر یک ماهی هست تو ترکم و تقریبا دارم این عادت مزخرف رو کنار میزارم .
دقیقا
منم همین مشکلو دارم.

Alireza_Salehi
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 20:08 عصر

موافقم ....

Felony
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 20:11 عصر
دقیقا
منم همین مشکلو دارم.

به به ، ببین کی اینجاس ، آقا از این ورا ؟

موافقم ....
خدا رو شکر فقط مشکل من نیست ، داشتم دق میکردم ...

bakebibak
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 20:14 عصر
game
آخه خیلی بهم ضرر زد:خجالت:

max2004
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 20:42 عصر
وقتي كلاس كارگاه كامپيوتر داشتيم بعضي وقتا يه تيكه كاغذ رو ميكرديم توي فن پاور همون جا نگه ميداشتيم
خيلي صداي باهالي ميده
مثل جوشكاري ميمونه
امتحان كنيد حال ميده

1485159
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 21:30 عصر
کلیک کردن!:لبخند: و البته تایپ کردن:قهقهه::لبخندساده:

Nima NT
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 21:33 عصر
باز کردن My Computer و رفتن به درایو C و بستن پنجره و تکرار این رفتار.

x.xoma
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 22:13 عصر
خدا رو شکر فقط مشکل من نیست ، داشتم دق میکردم ...

مشکل خیلی ها بود و هست ؛ ولی با تمرین و ممارست درست میشه. موزیک فقط زمان راحتی نه انجام کار ؛ این طوری حال که نمیده تازه اعصاب آدمو رنده میکنه...

آقا مجتبی چی شد نام کاربریتونو عوض کردید؟ جسارت نباشه قبلی هم خیلی قشنگ بود.

Felony
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 22:56 عصر
مشکل خیلی ها بود و هست ؛ ولی با تمرین و ممارست درست میشه. موزیک فقط زمان راحتی نه انجام کار ؛ این طوری حال که نمیده تازه اعصاب آدمو رنده میکنه...

آقا مجتبی چی شد نام کاربریتونو عوض کردید؟ جسارت نباشه قبلی هم خیلی قشنگ بود.

شما پنجمین نفری هستید که در مورد تغییر نام کاربری این سوال رو از من کرده ،بله نام کاربری قبلی رو هم خیلی دوست داشتم ولی بنا به دلایلی شخصی مجبور شدم نام کاربری رو تغییر بدم .

1485159
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 23:08 عصر
شما پنجمین نفری هستید که در مورد تغییر نام کاربری این سوال رو از من کرده ،بله نام کاربری قبلی رو هم خیلی دوست داشتم ولی بنا به دلایلی شخصی مجبور شدم نام کاربری رو تغییر بدم .
حالا چرا عوض کردی؟:لبخند:

m.hamidreza
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 23:39 عصر
متاسفانه خيلي ها به اين حركت علاقه و به تكرارش اعتياد دارند.

Right Click --> Refresh

اِ اِ اِ.... منم همینجوریم!:لبخندساده: مثله هفتیر کشا که میخوان دوئل کنن تست سرعت میکنم.
از گوشه سمت چپ بالای مانیتور که شروع کنی میرسی به گوشه سمت راست پایین.

iman_22a
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 23:51 عصر
پاسور بازی کردن

موافقم . خیلی بی خودی وقت آدم رو می گیره

rezamoini
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 05:08 صبح
بازی با travian& khanwars

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 08:07 صبح
اِ اِ اِ.... منم همینجوریم!:لبخندساده: مثله هفتیر کشا که میخوان دوئل کنن تست سرعت میکنم.

منم با این مورد موافقم و هرکسی کنارم این کارو میکنه واقعا اعصابم خورد میشه.:عصبانی++:

Open-Source
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 09:26 صبح

منم همین اعتیاد رو دارم (البته داشتم)؛ یه چند روزی هستش رفتم توی ترک (3 روزه که پاکم) .:لبخند:

فیلم هم زیاد میبینم.

1485159
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 10:17 صبح
ویژوال استدیو رو باز کردن!

battak
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 10:31 صبح

خیلی با حال گفتین :قهقهه:

Felony
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 10:45 صبح

:لبخند: بی خیال این VS ی ها بی جنبن میگیرن یه مشت و مال حسابی بهمون میدن ...

:قلب:از طرف یک Embarcadero ئی !

1485159
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 11:16 صبح
خیلی با حال گفتین
ما اینیم دیگه:بامزه:

بی خیال این VS ی ها بی جنبن میگیرن یه مشت و مال حسابی بهمون میدن ...
نترس من هواتو دارم:لبخند:

Dr.Bronx
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 12:20 عصر
باز کردن یاهو و نگاه کردن به لیست آنلاین ها...

mmnoody2006
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 23:16 عصر
من به رفرش صفحه بشدت اعتیاد دارم

Netsky
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 23:55 عصر
بازي كردن بيش از حد . كه متاسفانه مجلات كامپيوتري توي ايران هم نظير كليك و بايت دو صفحه رو به اين موضوع مزخرف اختصاص ميدن . آقا نيكلاس ويرث هم ميگه كامپيوتر وسيله بازي نيست . اي خداي بزرگ .
اگه فرمانده ارتش بودم يه دستور سريع و سير ميدادم :
چهار موشك گردن كلفت در حد كروز و استينگر به سمت چهار تا شركت : كونامي ، EA ، اكتيويژن و بليزارد .
دستور شليك ميدادم و گند اينارو از روي جهان كامپيوتر پاك ميكردم .

salehbagheri
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 00:26 صبح
بازي كردن بيش از حد . كه متاسفانه مجلات كامپيوتري توي ايران هم نظير كليك و بايت دو صفحه رو به اين موضوع مزخرف اختصاص ميدن . آقا نيكلاس ويرث هم ميگه كامپيوتر وسيله بازي نيست . اي خداي بزرگ .
اگه فرمانده ارتش بودم يه دستور سريع و سير ميدادم :
چهار موشك گردن كلفت در حد كروز و استينگر به سمت چهار تا شركت : كونامي ، EA ، اكتيويژن و بليزارد .
دستور شليك ميدادم و گند اينارو از روي جهان كامپيوتر پاك ميكردم .

دمت گرم ... همدرديم

بخاطر اين موضوع چندسالي ميشه كه سيستمم رو ارتقا ندادم تا مبادا دوباره وسوسه بشم.

از شانس بسيار گند ما حدود يك سال بود كه با بازي خداحافظي كرده بوديم كه ناگهان ... يكي از بزرگترين گيم نت هاي شهر در چندقدمي خونمون افتتاح شد...

nazdike.sobh
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 01:11 صبح
من به رفرش صفحه بشدت اعتیاد دارم

آی گفتی ...

ramin_rp
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 01:18 صبح
منم مثل شما بد جوری به بازی کردن عادت کرده بودم ولی از شانس خوبم دیگه سیستمم بازی های جدید رو
باز نمیکنه ، الان یک سالی میشه که دیگه گیم بازی نمیکنم

giootin_tiz
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 01:26 صبح
رفتن به یاهو مسنجر و چت کردن

mahmoodtaherinia
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 02:19 صبح
سلام

مزخرف ترین کاری که تا الان با کامپیوتر انجام دادم آفلاین ماهوارای بوده که حدود 6 سال از زندگی من رو به باد داد .البته الان حدود 6 ماه میشه که ترک کردم ولی خوب واقعا بهترین دوران عمرم رو نابود کرد .

mahmoodtaherinia
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 02:30 صبح
سلام

مزخرف ترین کاری که تا الان با کامپیوتر انجام دادم آفلاین ماهوارای بوده که حدود 6 سال از زندگی من رو به باد داد .البته الان حدود 6 ماه میشه که ترک کردم ولی خوب واقعا بهترین دوران عمرم رو نابود کرد .

sarakh
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 09:55 صبح
جستجو در موتورهای جستجو و پیدا نکردن متن مورد نظر.البته این بیشتر حوصله آدمو سر می بره.

salehbagheri
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 10:32 صبح
جستجو در موتورهای جستجو و پیدا نکردن متن مورد نظر.البته این بیشتر حوصله آدمو سر می بره.

اره اين اواخر گوگل يه دور باطلي رو در موتور جستجوش ايجاد كرده كه واقعاً كلافه كننده هست.

هميشه اولين نتايج جستجو، خودشون يه موتور جستجوي ديگه هستند، بعد داخلش ميري، اولين نتايج جستجوي اون دوباره خودشون يه موتور جستجوي ديگه هستند و همينطور ميره و ميره و ميره و ميره و ميره تا دوباره به خود گوگل ميرسيد !

خيلي جالبه نه؟

Microname
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 10:39 صبح
نصب مجدد ویندوز ، چندین بار در عرض چند روز (با مخلفات)

Netsky
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 12:29 عصر
زدي وسط خال .
واقعا حوصله آدمو سر ميبره . مخصوصا اگه مخلفاتش ويژوال استديو و آفيس و اينجور چيزا باشه .
:گریه::گریه:

مرتضی پیروزی
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 14:13 عصر
مزخرف ترین کار که با کامپیوتر انجام میدن چیه؟
با سرعت کلنگی و گازوئیلی دانلود کردن............

nazdike.sobh
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 17:42 عصر

نگو، داغ دل ما رو تازه نکن.:افسرده:
همین دیروز بعد از سه روز دوباره ویندوز نصب کردم.:گریه:

x.xoma
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 19:00 عصر
نگو، داغ دل ما رو تازه نکن.:افسرده:
همین دیروز بعد از سه روز دوباره ویندوز نصب کردم.:گریه:

سلام بر دوستان عزیز بنده

عزیزان چرا این مسئله رو اینقدر گنده می کنید؟ در تاپیکی که یکی از دوستان در مورد بک آپ گرفتن از اطلاعات و برنامه مناسب زده بودند ؛ در مورد این نرم افزار ها به طور کلی صحبت شد و اتفاقا بنده در همین مورد مشکل شما نیز عرض کردم که این نرم افزار میتواند با بک آپ گرفتن از درایو ویندوز شما و ساختن سی دی بوت مخصوص به خود در عرض چند دقیقه (حقیقتا چند دقیقه) ویندوز شما را با تمام مخلفات و برنامه ها و درایور های سخت افزاری و خلاصه هر چیزی که در درایو بک آپ گرفته شده داشته اید نصب کرده و آن را مانند روز اول تحویلتان دهد.اگر این مشکل شما را اذیت میکند ؛ به هیچ عنوان آن را از دست ندهید و با گرفتن یک بک آپ در چند دقیقه و رایت آن بر روی یر روی یک DVD (بسته به نوع سیستم عامل شما DVD 4 یا 9 گیگ ) رایت کرده و خود و خیال خود را برای همیشه آسوده کنید.جهت اطلاع عرض کنم که حجم بک آپ از ویندوز ایکس پی با تمام درایور ها و نرم افزارهای معمولی در حدود 1.5 گیگ و ویندوز 7و ویستا در حدود 4.5 تا 6 گیگ بسته به نرم افزارهای شما میشود که ایکس پی داران با یک DVD معمولی و کاربران 7 و ویستا با یک DVD 9 گیگ کارشان راه میافتد.در ضمن اگر حتی دسترسی به این نوع DVD هم نداشتید میتوانید با برنامه هایی که قابلیت Split کردن فایلهای بزرگ را دارند ؛ بک آپ های بزرگ خود را به چند قطعه کوچکتر تقسیم و سپس آنها را رایت کنید.این برنامه بسیار مفید را حتما امتحان کنید.

برای دانلود آن میتوانید به این لینک رجوع کنید.

http://dl.freedownload.ir/dl5/Acronis-True-Image-Home-2009-12-Build-9709-www.fdl.ir.exe

Alireza_Salehi
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 20:00 عصر
یک بار همه چیز را نصب کنی و یک image بگیرید دفعات بعد فقط کافیه image را جایگزین کنید....
نصب ویندوز و تمام نرم افزارها در 10 دقیقه

nazdike.sobh
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 01:28 صبح
سلام بر دوستان عزیز بنده

عزیزان چرا این مسئله رو اینقدر گنده می کنید؟ در تاپیکی که یکی از دوستان در مورد بک آپ گرفتن از اطلاعات و برنامه مناسب زده بودند ؛ در مورد این نرم افزار ها به طور کلی صحبت شد و اتفاقا بنده در همین مورد مشکل شما نیز عرض کردم که این نرم افزار میتواند با بک آپ گرفتن از درایو ویندوز شما و ساختن سی دی بوت مخصوص به خود در عرض چند دقیقه (حقیقتا چند دقیقه) ویندوز شما را با تمام مخلفات و برنامه ها و درایور های سخت افزاری و خلاصه هر چیزی که در درایو بک آپ گرفته شده داشته اید نصب کرده و آن را مانند روز اول تحویلتان دهد.اگر این مشکل شما را اذیت میکند ؛ به هیچ عنوان آن را از دست ندهید و با گرفتن یک بک آپ در چند دقیقه و رایت آن بر روی یر روی یک DVD (بسته به نوع سیستم عامل شما DVD 4 یا 9 گیگ ) رایت کرده و خود و خیال خود را برای همیشه آسوده کنید.جهت اطلاع عرض کنم که حجم بک آپ از ویندوز ایکس پی با تمام درایور ها و نرم افزارهای معمولی در حدود 1.5 گیگ و ویندوز 7و ویستا در حدود 4.5 تا 6 گیگ بسته به نرم افزارهای شما میشود که ایکس پی داران با یک DVD معمولی و کاربران 7 و ویستا با یک DVD 9 گیگ کارشان راه میافتد.در ضمن اگر حتی دسترسی به این نوع DVD هم نداشتید میتوانید با برنامه هایی که قابلیت Split کردن فایلهای بزرگ را دارند ؛ بک آپ های بزرگ خود را به چند قطعه کوچکتر تقسیم و سپس آنها را رایت کنید.این برنامه بسیار مفید را حتما امتحان کنید.

برای دانلود آن میتوانید به این لینک رجوع کنید.

http://dl.freedownload.ir/dl5/Acronis-True-Image-Home-2009-12-Build-9709-www.fdl.ir.exe

با تشکر از دوست عزیز x.xoma. اما من فکر کنم در صورتی این گفته ی شما کاربرد داره که تمام نرم افزارها و درایورها و خلاصه همه مخلفات رو روی همون درایو ویندوز مثلا C نصب کرده باشین. اما من که ویندوزم روی یه درایو هست و نرم افزارهای نصب شده روی یه درایو دیگه. من چی؟ بازم می شه؟:متفکر:

x.xoma
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 09:35 صبح
با تشکر از دوست عزیز x.xoma. اما من فکر کنم در صورتی این گفته ی شما کاربرد داره که تمام نرم افزارها و درایورها و خلاصه همه مخلفات رو روی همون درایو ویندوز مثلا C نصب کرده باشین. اما من که ویندوزم روی یه درایو هست و نرم افزارهای نصب شده روی یه درایو دیگه. من چی؟ بازم می شه؟:متفکر:

سلام دوست عزيز.

در تاپيک قبل هم که صحبت از همين مشکلات بود ؛ بنده عرض کردم که بهترين راه شناخت اين نرم افزار استفاده از آن است.

در جواب شما بايد عرض کنم ؛ شما ميتوانيد يک بک آپ از درايو برنامه هاتون هم داشته باشين تا در مواقع لزوم و خراب شدن اونها به هر علتي ؛ بتونيد در چند دقيقه اونها رو از نو نصب کنيد. برنامه هاي شما به هر سنگيني که باشند در همان چند دقيقه نصب ميشوند ؛ و اين بدين معني است که هنگام عوض کردن ويندوز اگر ؛ وباز هم تاکيد ميکنم اگر برنامه هاي شما نياز به عوض شدن داشتند(خراب شده بودند يا با ويندوز جديد کار نميکردند که البته خيلي کم پيش مي ايد) ميتوانيد در زماني بسيار کوتاه همه آنها را هم عوض کنيد و بعد از سيستمتان استفاده کنيد. توجه داشته باشيد براي عوض شدن ويندوز بايد توسط برنامه هايي مانند smart fdisk و با استفاده از قابليت بوت آن درايو ويندوز خود را فرمت کنيد. نکته بسيار مهم اين است که شما بايد اندازه درايو (کمتر نباشد) و نوع سيستم فايل درايو(NTFS ,FAT32) بک آپ گرفته شده را به خاطر داشته باشيد و آن تنظيمات و اندازه را نيز حتما در فرمت کردن حاضر اعمال کنيد و گرنه ويندوز شما بعد از ريکاوري بالا نخواهد آمد. توجه داشته باشيد که براي فرمت کردن پارتيشن هايتان بهتر است از بوت ايکس پي استفاده کنيد چون در حال حاضر smart fdisk کارائي مناسبي ندارد. اما اخيرا بنده برنامه اي دانلود کرده ام که پس از اين که آن را امتحان کردم و جواب داد ؛ آن را به شما معرفي خواهم کرد. به هر حال ريکاور کردن هر دو درايو شما بيشتر از يک ربع طول نخواهد کشيد و در مقابل دو يا 3 ساعت وقت خيلي ناچيز است . توجه کنید که پس از نصب برنامه های مورد نیاز از هر دو درایو ویندوز و برنامه هایتان در یک زمان بک آپ بگیرید .

battak
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 10:04 صبح
میشه موضوع بحث رو عوض نکنین!
وقتی حوصله کار نداریم میاییم این تاپیک ها که یه کم دل خوش باشیم، تو رو خدا دیگه اینجا آموزش ندین:افسرده: یه تاپیک لطفا ایجاد کنین.خب؟ :قلب:

Behrouz_Rad
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 11:22 صبح
قوانین این بخش از قوانین کلی سایت نیز پیروی می کنه.
انحراف تاپیک از موضوع اصلی خلاف قوانین هست... لطفاً فقط در مورد موضوع تاپیک صحبت کنید.

متشکرم.

cybercoder
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 21:21 عصر
- بارگزاری ویندوز
- انتقال آپدیت های آنتی ویروس ، مای داکیومنت ، بوک مارک ها و ... بعد از Restore کردن Backup image
- گشتن داخل هارد برای پیدا کردن یک فایل که چند مدت پیش دانلود کردی ولی اسم فایل یادت نمیاد
- IE تمام مدل هاش
- اعتیاد به winmine
- نصب oracle در ویندوز
و ...

sepehr.net
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 20:22 عصر
- اشتباهی کلیک کنم روی آیکون IE
- احتیاج پیداکردن به سایت هایی که نوشته فقط با IE باز کنید
- نصب Sql 2008

kamranafshar33
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 10:20 صبح
با notepad می شینم قالب طراحی میکنم البته طراحی قالب مزخرف نیست این نت پده یه کم مزخرفه :قهقهه:

adinochestva
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 10:33 صبح
- دانلود فایل های بی مصرف فقط به دلیل داشتن سرعت بالا !

HollyGhost
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 11:12 صبح
- دانلود فایل های بی مصرف فقط به دلیل داشتن سرعت بالا !
به این میگن عقده dialupی

JaguarXF
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 06:27 صبح
فیلم تماشا کردن.

quantomquery
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 17:19 عصر
اینه که سیستمت رو شات دان کنی قبل از اینکه کامل خاموش بشه یادت بیاد یه فایل رو از دسکتاب باید تو کول دیسکت کپی می کردی :لبخند:

milade
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 18:02 عصر
ناراحت نشیدها !
اما ...
خواندن تاپیکهایی همچون "مزخرف ترین کار که با کامپیوتر انجام میدن چیه؟" جهت جلوگیری از سر رفتن حوصله ! و تحول برای یه روز بعد از برنامه نویسی کسل کننده !

+
-بازی انلاینها !
-نصب ویندوز و مخلفاتش به علت الوده شدن به یه ویروس خفن !
-سر زدن به فایلهای قدیمی برای زنده کردن خاطره ها !!!!!!!!! :))