PDA

View Full Version : تاپیک اعضاء برنامه نویس ساکن شهر "ایران"

RFA.AREF
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 14:09 عصر
سلام.
خواستم نظرم رو در مورد یه پدیده ای که تازگی اتفاق افتاده بگم.

جدیدا مشاهده می شه که دوستانی از شهرهای مختلف موضوعاتی ایجاد می کنن برای یافتن یافتن برنامه نویس های یک شهر خاص. من اصلا مخالف این مساله نیستم و خوبه که برنامه نویس های یه شهر با هم رابطه داشته باشن و شاید هم مشکلات همدیگه رو رفع کنن، اما متوجه باشین این موضوع باعث تفرقه و چند دستگی و باند بازی نشه. توی جامعه الآن ما بیشتر از همیشه باید با هم همدل باشیم. چرا فقط در حد یک شهر می اندیشین. این بازه رو گسترش بدین تا کشور و حتی بیشتر.
من آرزوم اینه یه روز ما بچه های ایران بشیم امپراطور کامپیوتر و اینترنت. ما پیشرفت کنیم. همه مغزها بیان به این طرف به جای رفتن به فرنگ. بهترین نرم افزارها رو خودمون بتونیم تولید کنیم. دیگه نپرسیم سیستم عاملت کدوم ویندوزه، بلکه بگیم سیستم عاملت کدوم پنجرست.

البته این فقط دیدگاه منه:لبخندساده:

Behrouz_Rad
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 16:34 عصر
من همیشه دیدم اصولاً شما سخت به موضوعات نگاه می کنی! دلیلش رو نمی دونم اما سعی کن بعضی چیزها رو همون طور که هست ببینی و استنباط خاصی ازشون نداشته باشی... :)

RFA.AREF
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 17:12 عصر
من همیشه دیدم اصولاً شما سخت به موضوعات نگاه می کنی! دلیلش رو نمی دونم اما سعی کن بعضی چیزها رو همون طور که هست ببینی و استنباط خاصی ازشون نداشته باشی... :)

درسته شاید من آدم سخت گیری هستم اما نباید همیشه مسائل رو ساده انگاشت و از کنارشون به سادگی گذشت. همون طور که قبلا هم گفتم اون کار فواید زیادی داره.کسی نمی تونه انکارش کنه. :لبخندساده:اما خب باید جوانب دیگه رو هم در نظر داشت.
به هر حال امیدوارم اون طوری که می گین باشه :لبخندساده:

موفق باشین