PDA

View Full Version : دور زدن فایروال ویندوز p-:

FinalMOB
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 19:28 عصر
سلام به همگی دوستان
آقا یه روش واسه دور زدن فایروال هست، به این صورت که شما خودت رو به عنوان Excpection به فایروال اضافه می کنی، و یا اینکه یه پورت رو واسه خودت توی فایروال باز می کنی و بعد... :بامزه::لبخند:
البته این روش فقط واسه فایروال خود ویندوز هستش و از ویندوز xp تا 7 هم کار می کنه
خوب اگه کسی خواست بدونه، پست بده :بامزه:

daniyal_1363
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 17:24 عصر
سلام

فکر میکنم خیلی ها دوست دارن بدونن ، اگه میشه منتظر نزارین:بامزه::چشمک:

FinalMOB
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 00:00 صبح
سلام به همگی دوستان
البته این پست 5-6 روزی هست که کسی بهش سری نزده :لبخند: ولی به خاطر گل روی دوستمون، چشم :چشمک:

توسط این برنامه ای که در ضمیمه وجود داره، می تونید اولا برنامه خودتونو که exe شده هستش رو به فایروال ویندوز اضافه کنید، ثانیا یک پورت مثلا پورت 1111 رو واسه خودتون باز کنید

حالا ممکنه یه نفر سوال بپرسه که خوب اینکار چه فایده داره؟

اونایی که برنامه کلاینت-سرور می نویسن میدونن که وقتی کلاینت میخواد خودشو واسه سرور در حالت Listening قرار بده (که سرور بتونه بهش متصل بشه) فایروال ویندوز بهش گیر میده و یه سوال از کاربر میپرسه که میدونم همتون این پیغام رو دیدین و UnBlock رو هم زدین :لبخند:
حالا اگه یه نفر بخواد یه برنامه حرفه ای بنویسه که از کاربر سوالی پرسیده نشه یا خدایی نکرده زبونم لال :لبخند: بخواد ویروس بنویسه میتونه براحتی از این کد واسه دور زدن فایروال استفاده کنه.

خوب دوستانی که حال تجزیه و تحلیل ندارند، میتونند از ضمیمه اول استفاده کنن :بامزه:
ولی بروبچس حرفه ای تر که می خوان مدیریت بیشتری روی دور زدن داشته باشن، ضمیمه دوم رو دانلود کنن:لبخند:

فرق این دوتا ضمیمه اینه که ضمیمه اول برنامه رو به بهترین صورت یعنی بدون هیچ محدودیتی به فایروال اضافه میکنه
و ضمیمه دوم شما میتونید هم بدون محدودیت خودتونو به فایروال اضافه کنید، هم با محدودیت.

وقتی برنامه رو اجرا کردین واسه دیدن نتیجش:
توی ویندوز xp، به قسمت Expection در فایروال ویندوز یه سری بزنید :لبخند:
و توی ویندوز 7 به این قسمت باید برید

Control Panel >> System and Security >> Windows Firewall >> Allow a program or feature through Windows Firewall

امیدوارم استفاده برده باشید:بامزه:
سوالی باشه در خدمتیم :چشمک:
موفق باشید

.:KeihanCPU:.
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 00:46 صبح
من که این برنامه ها رو تست نکردم
ولی احتمالا براسی فایروال ویندوز مناسبه
اما من به شما روش معکوس رو پیشنهاد میدم که دیگه نیازی به اجازه گرفتن از فایروال نیست

FinalMOB
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 14:03 عصر
اما من به شما روش معکوس رو پیشنهاد میدم که دیگه نیازی به اجازه گرفتن از فایروال نیست
میشه یکم درباره این روش بیشتر توضیح بدین؟ اگه سورسی هم در این زمینه ارائه بدین، ممنون میشم ;-)

سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 15:38 عصر
میشه یکم درباره این روش بیشتر توضیح بدین؟ اگه سورسی هم در این زمینه ارائه بدین، ممنون میشم ;-)

در بسیاری از برنامه ها واسه اینکه نیازی به اجازه گرفتن از فایروال نباشه میان در برنامه ای که باید فایروال رو دور بزنه درخوسات اتصال میدن
بدین ترتیب نیازی نیست پورت رو لیستن کنیم

FinalMOB
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 19:41 عصر
در بسیاری از برنامه ها واسه اینکه نیازی به اجازه گرفتن از فایروال نباشه میان در برنامه ای که باید فایروال رو دور بزنه درخوسات اتصال میدن
بدین ترتیب نیازی نیست پورت رو لیستن کنیم
حرف شما کاملا درسته ولی به هر حال این وسط حداقل یه نفر باید Listen کنه و همین باعث میشه که حداقل یکبار نیاز به اجازه فایروال داشته باشیم

سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 21:18 عصر
البته صحبت در این موارد در این سایت صحیح نیست ولی به بالا بردن سطح آگاهی هم کمک میکنه
برنامه ای که باید لیستن کنه در کامپیوتر قربانی نیست دیگه

saeedvir
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 21:31 عصر
از طريق رجيستري هم مي تونيد

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\Standard Profile\AuthorizedApplications\List
به آدرس بالا بريد و مانند نمونه ها برنامه خودتون را اضافه كنيد

نحوه ي كار با رجيستري در سايت زياد هست

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 00:07 صبح
راستی، آدرس جایی که کسپراسکی یا نود 32 یا آنتی ویروسهای دیگه، Allow List خودشون رو قرار میدن رو هم میدونید؟
همچنین آدرس جایی که آنتی ویروس های نظیر همین 2تا آنتی ویروس بالایی، Expection خودشون رو قرار می دن، یعنی یه جورایی خودتو واسه آنتی ویروس ها Trust کنی، حالا چه در زمینه اینکه به فایل برنامه گیر ندن، چه در زمینه اینکه توسط فایروال خودشون جلوتو نگیرن.

دوست عزیز با توجه به قوانین سایت بحث در این موارد ممنوع است
اگرم تا حالا من یا کسی در این باره کمکت کرده به خاطر اینه که تایپیک انچنان وارد بحث بدافزارها نشده
پس اگر میخواین تایپیک قفل یا احیانا حذف نشه به قوانین سایت احترام بگذارید
با سپاس

FinalMOB
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 06:58 صبح
دوست عزیز با توجه به قوانین سایت بحث در این موارد ممنوع است
اگرم تا حالا من یا کسی در این باره کمکت کرده به خاطر اینه که تایپیک انچنان وارد بحث بدافزارها نشده
پس اگر میخواین تایپیک قفل یا احیانا حذف نشه به قوانین سایت احترام بگذارید
با سپاس
با عذر پوزش
بنده تازه واردم، نمی دونستم :افسرده:
با اجازتون اون پست رو حذف می کنم :افسرده: