PDA

View Full Version : درج تکراری

mammad_asir
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 13:29 عصر
یه جدول با نام دانشجو دارم که شماره صفت کلیدی لست میخوام وقتی تکراری شد پیغامی بدم باید این فیلد را در بانک صفت کلید بگیرم و در سیشارپ تری کش بزارم یا بگردم در بانک که اگر همچین چیزی بود (با کوئئری) پیغام بده اگه خودم توبرنامه این کار را بکنم چرا باید تو بانک شماره را صفت کلید بگیرم. اگه کدی در این مورد دارید بگویید و این نکته را هم بگویید که آیا باید در بانک هم شماره را صفت کلید بگیرم یا نه؟
و من میخوام در برنامه خودم یک سطح کاربری (معمولی بزارم ) برای مدیر و...
که هر کدوم یک سری امکاناتی داشته باشند لطفا یه کد و را نمایی بفرمایید در حد تازه کار

saber187518
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 13:45 عصر
با سلام یه سری به این قسمت بزن.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=95001&page=42
در مورد تعیین سطح کاربری هم ایده های زیادی وجود داره مثلا یکی از این روش ها اینه که یک متغیر در نظر بگیرید و اون رو با توجه به سطح دسترسی مقدار دهی کنید و اون رو به فرم های مختلف ارسال کنید. و بفهمید که کی وارد شده.
البته راه های زیادی وجود داره این راهی که گفتم یه زاه خیلی ابتدایی هست.

zhashemi
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 23:26 عصر
و من میخوام در برنامه خودم یک سطح کاربری (معمولی بزارم ) برای مدیر و...
که هر کدوم یک سری امکاناتی داشته باشند لطفا یه کد و را نمایی بفرمایید در حد تازه کار[/quote]

سلام
درمورد سوال دوم :http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=194379

mammad_asir
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 17:25 عصر
ر مورد تعیین سطح کاربری هم ایده های زیادی وجود داره مثلا یکی از این روش ها اینه که یک متغیر در نظر بگیرید و اون رو با توجه به سطح دسترسی مقدار دهی کنید و اون رو به فرم های مختلف ارسال کنید. و بفهمید که کی وارد شده.

ممنون دوستان چتوری باید عدد به فرم های مختلف ای جاد کنم کمی بیشتر توضیح بدید

mammad_asir
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 17:30 عصر
در مورد تعیین سطح کاربری هم ایده های زیادی وجود داره مثلا یکی از این روش ها اینه که یک متغیر در نظر بگیرید و اون رو با توجه به سطح دسترسی مقدار دهی کنید و اون رو به فرم های مختلف ارسال کنید. و بفهمید که کی وارد شده...
ممنون دوستان چتوری باید عدد به فرم های مختلف ای جاد کنم کمی بیشتر توضیح بدید