PDA

View Full Version : ارشد هوش مصنوعی

آیسان خانم
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 14:43 عصر
سلام به همه دوستان. من سال سوم کارشناسی هستم لطفا راهنمایی کنید برای ارشد هوش مصنوعی از کی باید شروع کنم و از چه منابعی استفاده کنم. متشکرم:تشویق:

MoAm36866513
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 01:50 صبح
سلام دوست عزیز واقعا دوست دارین هوش رو ادامه بدین؟ من خودم هوش میخونم ببینید اگه این رشته رو دوست دارین بیائید سراغش اگه نه بازار کاری نداره باید خودت بتونی توش کار کنی. اما از کی بخونی بستگی به سطح معلومات خودت داره من فقط چند ماه کوتاه خوندم و قبول شدم اگه سوالی بود در خدمتم

saed2006
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 10:45 صبح
سلام دوست عزیز واقعا دوست دارین هوش رو ادامه بدین؟ من خودم هوش میخونم ببینید اگه این رشته رو دوست دارین بیائید سراغش اگه نه بازار کاری نداره باید خودت بتونی توش کار کنی. اما از کی بخونی بستگی به سطح معلومات خودت داره من فقط چند ماه کوتاه خوندم و قبول شدم اگه سوالی بود در خدمتم

سراسری؟ ازاد؟

MoAm36866513
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 01:40 صبح
سراسری؟ ازاد؟
مگه مهمه دوست عزیز؟؟؟
من سراسری میخونم
دانشگاه صنعتی.............
در خدمتیم

saed2006
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 09:50 صبح
مگه مهمه دوست عزیز؟؟؟
من سراسری میخونم
دانشگاه صنعتی.............
در خدمتیم

سراسری قبول شدن توی دانشگاه صنعتی ارشد هوش با چند ماه خوندن حاصل شد؟

yas8774
شنبه 01 خرداد 1389, 13:14 عصر
سلام من امسال کنکور شرکت کردم الانم مجاز شدم رتبه هوشم خیلی خوب شده می تونم روزانه قبول بشم ولی رتبه نرم افزارم خیلی بد شد فکر نکنم تو نرم افزار جایی قبول بشم من به نرم افزار و هوش هر دوشون علاقه دارم ولی چون هوش هیچی بازار کار نداره نمیدونم الان چکار کنم برم هوش یا نه ؟؟؟؟؟؟ دلم نمیخوادم یه سال دوباره بشینم درس بخونم
می ترسم برم هوش دو سال وقتمو بذارم درس بخونم اخرشم بیکار باشم با این بازار کاری که الان برا هوش است:گریه:
اگه امکان داره از اساتید کسی منو راهنمایی کنه
به نظرتون من اگه هوش برم امیدی هست موقعی که فارغ التحصیل شدم کاری پیدا کنم یا نه؟؟؟؟
ترو خدا زودتر راهنمایی ام کنید:گریه:
ممنون

navidsh
شنبه 01 خرداد 1389, 16:05 عصر
سلام
من تو کنکور ارشد امسال تو گرایش نرم افزار رتبم شده 189 و تو گرایش هوش 193
دقیقا نمیدونم امکان قبولی روزانه تو یکی از دانشگاه های تهران هست یا نه ؟
اگه کسی اطلاعاتی در مورد قبولی های سال گدشته داره ممنون میشم کمکم کنه .

اینم درصدامه :
زبان 25
ریاضیات 30
مشترک 41
هوش 8.3
نرم 23.3

با تشکر

Marjan_Bala
شنبه 01 خرداد 1389, 22:56 عصر
سلام
من تو کنکور ارشد امسال تو گرایش نرم افزار رتبم شده 189 و تو گرایش هوش 193
دقیقا نمیدونم امکان قبولی روزانه تو یکی از دانشگاه های تهران هست یا نه ؟
اگه کسی اطلاعاتی در مورد قبولی های سال گدشته داره ممنون میشم کمکم کنه .

با تشکر
ببخشيد ميشه درصداتونو بزنيد تا من و بقيه دوستان استفاده كنيم؟

alijy19
یک شنبه 02 خرداد 1389, 01:45 صبح
سلام من امسال کنکور شرکت کردم الانم مجاز شدم رتبه هوشم خیلی خوب شده می تونم روزانه قبول بشم ولی رتبه نرم افزارم خیلی بد شد فکر نکنم تو نرم افزار جایی قبول بشم من به نرم افزار و هوش هر دوشون علاقه دارم ولی چون هوش هیچی بازار کار نداره نمیدونم الان چکار کنم برم هوش یا نه ؟؟؟؟؟؟ دلم نمیخوادم یه سال دوباره بشینم درس بخونم
می ترسم برم هوش دو سال وقتمو بذارم درس بخونم اخرشم بیکار باشم با این بازار کاری که الان برا هوش است:گریه:
اگه امکان داره از اساتید کسی منو راهنمایی کنه
به نظرتون من اگه هوش برم امیدی هست موقعی که فارغ التحصیل شدم کاری پیدا کنم یا نه؟؟؟؟
ترو خدا زودتر راهنمایی ام کنید:گریه:
ممنون

سلام
من خودم ترم آخر ارشد هوش مصنوعی هستم و سال آینده هم ایشالا دکتراش رو شروع میکنم. شاید توی ایران در حال حاضر بازار کار هوش مصنوعی به خوبی نرم افزار نباشه، ولی با توجه به افزایش تعداد رشته های دانشگاهی هوش مصنوعی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد طی دو سال اخیر پیش بینی من اینه که به زودی بازار کار خیلی خوبی برای فارغ التحصیلان این گرایش هم بصورت صنعتی و هم بصورت آکادمیک بوجود میاد.

yas8774
یک شنبه 02 خرداد 1389, 08:13 صبح
خوب این یه پیش بینی از کجا معلوم به واقعیت بپیونده؟؟؟؟؟
میشه بگید وضع بازار کار الان چطور هست من خیلی مرددم که هوش برم یا نه فقط هم به خاطر بازار کاره که نمی دونم برم یا نه و گرنه خودم هوش رو دوست دارم
می شه بگید الان برا یه فوق لیسانس هوش چکاری تو بازار هست؟؟؟؟ تو هیچ اداره ای یا جای دیگه ای این رشته رو می خوان یا نه؟؟؟؟
می شه بگید برای دکترا چجوری میشه ادمه تحصیل داد؟؟؟/

whitehat
یک شنبه 02 خرداد 1389, 08:54 صبح
اگه واقعا دنبال بازار کار البته نه از نوع اکادمیک (مانند هیات علمی ،تحقیق و ....) هستید بهتره این رشته را کنار بگذارید و به دنبال کار بروید! تحصیلات مقاطع بالاتر از لیسانس علاقه و پشتکار می خواهد و کسانی که کارهای تحقیقاتی را دوست دارند در آن موفق خواهند شد

MoAm36866513
دوشنبه 03 خرداد 1389, 00:08 صبح
خوب این یه پیش بینی از کجا معلوم به واقعیت بپیونده؟؟؟؟؟
میشه بگید وضع بازار کار الان چطور هست من خیلی مرددم که هوش برم یا نه فقط هم به خاطر بازار کاره که نمی دونم برم یا نه و گرنه خودم هوش رو دوست دارم
می شه بگید الان برا یه فوق لیسانس هوش چکاری تو بازار هست؟؟؟؟ تو هیچ اداره ای یا جای دیگه ای این رشته رو می خوان یا نه؟؟؟؟
می شه بگید برای دکترا چجوری میشه ادمه تحصیل داد؟؟؟/
دوست عزیز دیگه کار تو شرایط فعلی جامعه ما دست خودت هستش میتونی خیلی خوب باشی و کارکنی یا فقط مدرک بگیری و ... رشته هوش تو ایران برای کسی آشنا نیست ولی من و شما اگه بخواهیم کلی موقعیت کاری میتونیم ایجاد بکنیم خیلی راحت تر از رشته های دیگه چون جای کار زیادی داره برامون. من که راضی هستم و به شدت الان که دانشجو هستم برام کار هست البته بازم میگم اگه خودت بخواهی.

yas8774
دوشنبه 03 خرداد 1389, 08:47 صبح
میشه بیشتر توضیح بدید

مریم راد
دوشنبه 03 خرداد 1389, 10:07 صبح

سلام
من خودم ترم آخر ارشد هوش مصنوعی هستم و سال آینده هم ایشالا دکتراش رو شروع میکنم. شاید توی ایران در حال حاضر بازار کار هوش مصنوعی به خوبی نرم افزار نباشه، ولی با توجه به افزایش تعداد رشته های دانشگاهی هوش مصنوعی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد طی دو سال اخیر پیش بینی من اینه که به زودی بازار کار خیلی خوبی برای فارغ التحصیلان این گرایش هم بصورت صنعتی و هم بصورت آکادمیک بوجود میاد.

سلام

یه سوال داشتم به جز بازار کار این رشته سخت نیست.من پارسال رتبم 250 شد و یه جورایی منصرف شدم از خوندن به خاطر اینکه مشغول به کار شدم.اما تصمیم دارم دوباره شروع کنم.پارسال کلاس نرفتم..به نظرتون لازمه؟البته الان هوش دانشگاه ما خیلی خوب شده و تو مقطع دکتری واقعا پیشرفت کرده.

با احترام

farzad1389
یک شنبه 09 خرداد 1389, 09:36 صبح
سلام

یه سوال داشتم به جز بازار کار این رشته سخت نیست.من پارسال رتبم 250 شد و یه جورایی منصرف شدم از خوندن به خاطر اینکه مشغول به کار شدم.اما تصمیم دارم دوباره شروع کنم.پارسال کلاس نرفتم..به نظرتون لازمه؟البته الان هوش دانشگاه ما خیلی خوب شده و تو مقطع دکتری واقعا پیشرفت کرده.

با احترام
اشتباه کردی پارسال نرفتی چون هرساله حداقل 3000نفر به رشته کامپیوتر اضافه میشن
:ناراحت:

motanro
یک شنبه 02 بهمن 1401, 09:36 صبح
هوش مصنوعی خیلی رشته خوبیه، مخصوصا رشته پردازش تصویرش
در کل کاربرد هوش مصنوعی کلا گستردس و مثل یک ابزار هست که هر شخصی می تونه ازش استفاده خوب یا بد کنه
در رابطه با هوش مصنوعی (https://hamrah.academy/blog/artificial-intelligence/) آکادمی همراه اول یک مقاله خوب نوشته که واقعا عالی بود
بهتون پیشنهاد میدم که بخونید ...
اینم لینکش:
https://hamrah.academy/blog/artificial-intelligence/