PDA

View Full Version : دریافت رایگان ubuntu

Open-Source
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 13:46 عصر
سلام دوستان.
میدونم که اکثر شما با یکی از بهترین ورژن های لینوکس، یعنی ubuntu آشنایی دارید.
اگه آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که حتما نصب کنید.

میتونید از سایت ubuntu (http://www.ubuntu.com/) آخرین ورژنش رو دانلود کنید (این برای اونایی که اینترنت پر سرعت دارند خوبه)

حالا بریم سراغ اصل مطلب.
اونایی که مثل ما اینترنت ذغالی دارند میتونند بعد از ثبت نام در این سایت و دادن آدرس خودشون بعد از چند هفته CD ارجینال ubuntu رو در خونشون تحویل بگیرند(بوسیله پست از انگلیس میاد)؛ و هیچ هزینه ای نداره و 100% رایگان هستش.
اینجا ثبت نام کنید و سفارش بدید. (https://shipit.ubuntu.com/)

یه چیزی رو هم بگم: من خودم تا حالا بیش از 10 تا از ورژن های مختلف ubuntu رو رایگان گرفتم(الان هم ورژن 10.04 رو سفارش دادم).

mahdi68
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 13:53 عصر
سلام
دوست عزیز انگار دیگه نمیفرستن !!!

Saeed.Masoumi
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 14:37 عصر
سلام از این طریق فقط دسکتاپ رو میشه گرفت سرور رو نه :لبخند:
برای من 5 هفته طول کشید از هلند اومد.

mahdi68
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 14:44 عصر
سلام از این طریق فقط دسکتاپ رو میشه گرفت سرور رو نه :لبخند:
برای من 5 هفته طول کشید از هلند اومد.
من سرور هم از این طریق گرفتم . آره تقریبا یه ماه طول میکشه

mahdi68
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 15:03 عصر
همونطور که گفتم ...

Netsky
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 15:32 عصر
واقعا به ايران هم ميفرستن ؟؟؟ آخه يكي از رفقا ميگفت سركاريه ؟!
هيچ هزينه اي هم نداره ؟؟؟ نيان در خونمون بگن 100 هزار تومن بده !!! :لبخند:

FastCode
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 16:41 عصر
من دانلود کردم.۷۰۰MB x64

javanerd
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 16:48 عصر
من هم cd و هم dvd اوبونتو و کوبونتو (32 بیت و 64 بیت) رو دانلود کردم و می‌تونم برای هر کس که به اینترنت پرسرعت دست‌رسی نداره بفرستم (البته تعداد محدود). لطفا اگر دیگران هم براشون امکان‌پذیر هست به دست افرادی که به اینترنت پرسرعت دست‌رسی ندارند بفرستند.

Netsky
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 17:05 عصر
من هم cd و هم dvd اوبونتو و کوبونتو (32 بیت و 64 بیت) رو دانلود کردم و می‌تونم برای هر کس که به اینترنت پرسرعت دست‌رسی نداره بفرستم (البته تعداد محدود). لطفا اگر دیگران هم براشون امکان‌پذیر هست به دست افرادی که به اینترنت پرسرعت دست‌رسی ندارند بفرستند.
سرعت دريافتتون چند كيلو بايت در ثانيه است ؟

Alireza_Salehi
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 17:15 عصر
CD رو من دریافت کردم ولی چه فایده تو CD که چیزی جا نمیشه

نرم افزار های کاملش که بی دردسر نصب بشه فقط توی DVD هستش.

mahdi68
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 17:25 عصر
واقعا به ايران هم ميفرستن ؟؟؟ آخه يكي از رفقا ميگفت سركاريه ؟!
هيچ هزينه اي هم نداره ؟؟؟ نيان در خونمون بگن 100 هزار تومن بده !!! :لبخند:
واقعا میفرستن , 100 درصد رایگان

Open-Source
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 23:06 عصر
من خودم هم سرور گرفتم هم دسکتاپ.
دفعه آخر که سفارش دادم بعد از 3 هفته اومد.
خودمونیم ، این CD ارجینال کلاس داره ها... http://up.iranblog.com/Files/9fd52197c84b4d7ba94f.gif

mahdi68
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 23:17 عصر
خودمونیم ، این CD ارجینال کلاس داره ها... http://up.iranblog.com/Files/9fd52197c84b4d7ba94f.gif
کاش واسه فدورا هم میفرستادن

Netsky
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 23:25 عصر
آقايون هنوز هم ميفرستن يا نه . چون آقاي mahdi68 در صفحه اول تاپيك گفتن كه ديگه ارسال نميكنن .
حالا چي كار كنيم . آدرس بديم يا نه ؟
موفق باشيد ......

mahdi68
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 00:28 صبح
آقايون هنوز هم ميفرستن يا نه . چون آقاي mahdi68 در صفحه اول تاپيك گفتن كه ديگه ارسال نميكنن .
موفق باشيد ......
مراجعه شود به پست شماره 5 !!! واسه من که اینطور میاره , از دوستان دیگه خواهش میکنم امتحان کنند و نتیجه بگن

مرتضی پیروزی
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 00:43 صبح
مراجعه شود به پست شماره 5 !!! واسه من که اینطور میاره , از دوستان دیگه خواهش میکنم امتحان کنند و نتیجه بگن
سلام
واسه من درست کار میکنه، گفت میفرستند ولی حال نکردم ثبت کنم! دلم سوخت:لبخند:
گفتم من که راحت میتونم پیدا کنم، دیگه چرا اینهمه خرج بندازم رو دست بندگان خدا !:لبخند:

Marjan_Bala
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 10:05 صبح
سلام
میگم 3_4 سال پیش ثبت نام کردم 1 ماه بعدشم اومد دم خونمون،بعدش خوشم اومد دوباره ثبت نام کردم چند وقت بعد اومد دم خونمون،بعدش دوباره ....!!
ثبت نامش اون موقع خیلی جالب بود نمیدونم الانم همینجوریه یا نه،یه کمبوباکس داشت تعیین میکردی چند تا میخوای 10 تا حداکثرش بود(خب اینکه دیگه سوال کردن نداره همه میگن ده تا دیگه!)
حالا یه سوال:
اصلا اینا به چه دردی میخورن؟:متفکر:
من که اصلا یه دونشم نرفتم نگا کنم ببینم چی هست!!

Netsky
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 10:20 صبح
خوشبختانه در لیست کشور ها ایران وجود داشت . اطلاعات رو کامل وارد کردم و بدون اشکال ثبت شد . ضمناً در صورت تمایل میتونید این کمپانی رو از نظر مالی پشتیبانی کنید .
البته فكر كنم واسه پشتيباني كردن بايد يا مستر كارت يا ويزا كارت داشته باشيم . راه ديگه اي هم هست ؟

حامد مصافی
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 10:34 صبح
ظاهراً در سال هاي اخير هر كسي كه از اوبونتو استفاده مي كنه و نمي كنه اين سي دي ها رو سفارش ميده. بعد از انتشار يك نسخه اگر در روز هاي اوليه موفق به ثبت درخواست شويد سي دي ها براي شما ارسال خواهد شد. در غير اينصورت ليست سفارشات با سرعتي بالا مي رود كه كانونيكال درخواست جديدي را قبول نمي كند.

Open-Source
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 11:12 صبح
البته فكر كنم واسه پشتيباني كردن بايد يا مستر كارت يا ويزا كارت داشته باشيم . راه ديگه اي هم هست ؟

بهترین راه پشتیبانی از این سیستم عامل استفاده از اون و نرم افزار های متن باز هستش.:چشمک:

Netsky
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 11:31 صبح
بهترین راه پشتیبانی از این سیستم عامل استفاده از اون و نرم افزار های متن باز هستش
البته حرف شما كاملا درسته ولي اگه بخايم كمك مالي بكنيم راه ديگه اي نيست ؟ چون واقعا يه سري كار منو راه انداخت همين اوبونتو ميخام يه كمكي بهش بكنم .

mahdi68
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 11:34 صبح
دوستان بعد از ثبت نام درخواست بدین ببینین میشه یا نه !!! من قبلا ثبت نام کردم ولی وقتی میخوام سفارش بدم عکسی که تو پست 5 گذاشتم میاره !!!

Dr.Bronx
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 13:59 عصر
Request accepted. Please note that requests usually take from 4 to 6 weeks to deliver, depending on the country of shipping.

من حدود 1 سال پیش هم این کار رو کردم . اون زمان حدود 2 ماه طول کشید تا رسید .

javanerd
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 14:15 عصر
سرعت دريافتتون چند كيلو بايت در ثانيه است ؟
حدود ۲مگ بر ثانیه

Dr.Bronx
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 15:26 عصر
حدود ۲مگ بر ثانیه

wtf ? :متعجب:

قطعا توی ایران نیستید یا اگر هم هستید لب دریا نشستید اون کابل رو مستقیم زدید به کامپیوترتون

2 مگ :گیج::گیج::گیج:

Netsky
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 22:13 عصر
قطعا توی ایران نیستید یا اگر هم هستید لب دریا نشستید اون کابل رو مستقیم زدید به کامپیوترتون

2 مگ
آره منم تعجب كردم . چون واقعا همچين چيزي رو تا حالا داخل ايران نديدم .
2 مگ بر ثانيه ؟؟؟ :متعجب: اونم سرعت دريافت ؟؟!! :متعجب:
پس بايد حدودا در عرض 6 دقيقه كل ابونتو دانلود بشه !!! :گیج:

مرتضی پیروزی
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 22:36 عصر
آره منم تعجب كردم . چون واقعا همچين چيزي رو تا حالا داخل ايران نديدم .
2 مگ بر ثانيه ؟؟؟ :متعجب: اونم سرعت دريافت ؟؟!! :متعجب:
توی شهر ما یک کافی نت هست، که سرعت دانلودش 6 مگ بر ثانیه هستش......
ولی برای کاربران عادی بیش از دو مگ قرار نمیده...... و برای دانلود هزینه اضافی دریافت میکنه

mhmorta
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 23:37 عصر
wtf ? :متعجب:

2 مگ :گیج::گیج::گیج:
راستش
هر قدر \ول بدی آش میخوری
من دوستم داشن اموز دبیرستانی
\ارسال ۱ مگ گرفته بود از صبا نت
میگم که
هر چی \ول بدی آش میخوری

البته منظورشون ۲ مگا بیت بوده احتمالا
نه مگا بایت

javanerd
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 12:40 عصر
البته منظورشون ۲ مگا بیت بوده احتمالا
نه مگا بایت
منظورم MiB/s بود.
البته وقتی مستقیم دانلود می‌کنم سرعت حدود 1MiB/s هست ولی وقتی فایل torrent رو دانلود می‌کنم سرعت بین 2MiB/s تا 2.5MiB/s هست.

Dr.Bronx
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 12:22 عصر
Request accepted. Please note that requests usually take from 4 to 6 weeks to deliver, depending on the country of shipping.

روزی که این پست رو دادم : دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 14:29 عصر

و امروز : پنج شنبه 13 خرداد 1389

17 روز گذشت و امروز صبح سی دی ها به دستم رسید .

یک نسخه سرور و 3 نسخه دسکتاپ .

تصاویرش رو در ضمیمه میتونید ببنید .

بچه های دیگه که سفارش دادین به دستتون رسیده شما هم ؟! :متفکر:

Open-Source
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 13:28 عصر
منم یه نسخه Desktop سفارش داده بودم، بعد از 3 هفته، دیروز به دستم رسید.:چشمک:

Netsky
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 16:08 عصر
منم امروز سفارش دادم .
--------
ابونتو خیلی خوبه ( نسبت به توزیع های دیگه ) ولی مشکلی که در ابونتو و سایر توزیع های لینوکسی هست دهن سرویسی اتصال به اینترنتشه .
خواهشا دوستان اگه یه راه حل توپ سراغ دارن ، دریغ نکنن .
چاکر همگی ..........

x.xoma
دوشنبه 24 خرداد 1389, 22:11 عصر
با سلام

نسخه ۹.۰۴ رو که سفارش دادم ۴ هفته ای شد به دستم رسید ولی نسخه ۱۰.۰۴ رو که سفارش دادم شاید بیشتر ۳ هفته طول نکشید که به دستم رسید . مهر اداره پست ۸۹/۳/۳ رو نشون میده .(نسخه ۱۰.۰۴) اما متاسفانه جدیدا انگار هزینه هاشون خیلی بالا رفته و ارسال نمیکنن و از شما میخوان که دانلودش کنین.

در باره اینترنت هم ؛ بنده از Adsl و مودم Smc استفاده میکنم . برای وصل شدن به اینترنت ؛ بعد از بالا اومدن اوبونتو تنها کاری که کردم ؛ وایرلس لپ تاپمو روشن کردم و والسلام ؛ همه چی انجام شد.

mahdi68
دوشنبه 24 خرداد 1389, 23:21 عصر
منم امروز سفارش دادم .
--------
ابونتو خیلی خوبه ( نسبت به توزیع های دیگه ) ولی مشکلی که در ابونتو و سایر توزیع های لینوکسی هست دهن سرویسی اتصال به اینترنتشه .
چاکر همگی ..........
دوست عزیز این مشکلی که گفتین واسه دایل آپ هست !!! در بقیه موارد به راحتی ویندوز هستش

mahdi68
دوشنبه 24 خرداد 1389, 23:26 عصر
متاسفانه جدیدا انگار هزینه هاشون خیلی بالا رفته و ارسال نمیکنن و از شما میخوان که دانلودش کنین.
یک اکانت جدید باز کنید و با اون سفارش بدین

shirin_sh1024
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:06 عصر
من یه نسخه دسکتاپ سفارش داده بودم و همین امروز به دستم رسید
بیخود نیست تو خارج نرم افزار های open source طرفدار زیاد دارند! چقدر جالبند خدایی همه چیزشون سر جاشه ترغیب شدم از این بعد به جای ویندوز ازش استفاده کنم(فقط مشکل نرم افزارایی که استفاده میکنم نمیدونم همه رو ساپورت میکنه یا نه؟ دان نت میشه روش نصب کرد؟ D:) :لبخندساده:
واقعا آدم حسرت میخوره کاش یه روز کشور ما هم در زمینه نرم افزار یه کمی حساب و کتاب داشته باشه

LORD AELX
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:34 عصر
منم امروز سفارش دادم .
--------
چاکر همگی ..........

برای اتصال اینترنت: http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=227048

LORD AELX
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:45 عصر
...
فقط مشکل نرم افزارایی که استفاده میکنم نمیدونم همه رو ساپورت میکنه یا نه؟ دان نت میشه روش نصب کرد؟ :لبخندساده:
...

بله، با ابزار MONO (http://www.mono-project.com/) میتونید برنامه های NET. رو اجرا کنید. یه ابزار دیگه هم بنام DotGNU (http://getdotgnu.com/) هست. همچنین با ابزار WINE (http://www.winehq.org/) میتونید نرم افزارهای (فایل های EXE) ویندوز رو روی لینوکس اجرا کنید...

به این میگن یه سیستم عامل حرفه ای و قدرتمند!!! :تشویق: حتی از NTFS هم پشتیبانی می کنه... شاهکاره...

Netsky
سه شنبه 01 تیر 1389, 14:32 عصر
سلام .

همچنین با ابزار WINE میتونید نرم افزارهای (فایل های EXE) ویندوز رو روی لینوکس اجرا کنید...
ببخشید الکس جان شما نسخه جدید رو تست کردید ؟
میشه باهاش نرم افزارهای سنگین رو هم اجرا کرد ؟ مثل VS ؟ یا مثلا فتوشاپ ؟

Netsky
سه شنبه 01 تیر 1389, 14:42 عصر
آقایون مال من هم همین الان مامور پست آورد در خونمون .
بریم تست کنیم ببینیم چه طوریه . :کف:

LORD AELX
چهارشنبه 02 تیر 1389, 09:48 صبح
سلام .

ببخشید الکس جان شما نسخه جدید رو تست کردید ؟
میشه باهاش نرم افزارهای سنگین رو هم اجرا کرد ؟ مثل VS ؟ یا مثلا فتوشاپ ؟

آره میشه... راجع به همه نرم افزارها تو خود سایت WINEhq توضیح داده شده... :چشمک: