PDA

View Full Version : سوال: چطور اطلاعات فايل با پسوند ldf لستخراج كنم؟

fox999
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 14:00 عصر
سلام دوستان . يك فايل بانك اطلاعاتي دارم كه بايد يك فايل بانك اطلاعاتي مربوط به اسكيوال سرور باشه
حجمش حدود يك گيگابايت هست .

توسط يك نرم افزار تعداد زيادي عكس و فايل صوتي ( به ازاي هر ركورد) اضافه كردم و همه اي
اينها در يك بانك اطلاعاتي با پسوند ldf ذخيره شده است . اين بانك بايد حدود 2000 ركورد داشته باشه

حالا مي خوام اون عكس ها و موزيك ها رو جدا زا بانك اطلاعاتي داشته باشم يا به عبارت ديگه اونها رو از اين فايل استخراج كنم...چيكار بايد انجام بدم...نرم افزار يا چيزي هست من اينكار و انجام بدم ؟

البته تعداد زياد ركوردها هم مدنظر داشته باشيد ....اگه راهي هست روشي پيشنهاد كنيد همه عكس ها و فايل هاي صوتي با هم استخراج كنم...

ممنون

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 08:42 صبح
سلام . دوست عزیز بانکهای اطلاعاتی sql دارای دو فایل با پسوند mdf,ldf هست فایلی که اطلاعات درون اون ذخیره میشه فایلی با پسوند mdf هست و فایلی که شما دارید فقط لاگ عملیات درج و اصلاح درون اون هست و عملا اطلاعاتی که نیاز دارید درون این فایل نیست.
یعنی اگر شما فایل mdf رو نداشته باشید این فایل هم به درد شما نمیخوره.
موفق باشید

حسین شهریاری
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 09:04 صبح
با تایید نظر دوستمون باید عرض کنم فایل ldf فقط سابقه دستورات یا اصطلاحا برای ثبت رد پای عملیات و دستورات مورد استفاده قرا میگیره.

fox999
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 14:27 عصر
سلام دوستان ممنونم از پاسخ بله حق با شماست ... اما اين مورد فرق مي كنه / نمي دونم با جعبه لايتنر ماندگار كار كرديد يا نه ..اما اين فقط يك فايل ديتابيس توليد مي كنه و فقط با همين پسوند !

حجم اين فايل هم بالاست (براي دو هزار ركورد صوت و تصوير من حدود يك گيگ حجم اشغال كرده ) و همچنين من همين يك فايل و تونستم جا به جا كنم از يك كامپيوتر به كامپيوتر ديگه پس فكر نكنم لاگ باشه .... چون در يك كامپيوتر ديگه به تمام اطلاعات بانك اطلاعاتي دسترسي دارم...

ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد ...اصلا اين بانك اطلاعاتيش اس كيو ال سرور هست ؟

amir_alaki
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 21:56 عصر
با سلام
هر فایلی با پسوند Ldf لزومی نداره که برای SQL Server باشه.
ببینین روی سیستم شما آثاری از Sql هست یا نه ببینی service به نام SQL رو سیستم Run هست یا نه ؟