PDA

View Full Version : • FIFA World Cup 2010 : Winner •

salehbagheri
یک شنبه 02 خرداد 1389, 18:47 عصر
http://barnamenevis.org/forum/picture.php?albumid=214&pictureid=1516

سلام دوستان!

با توجه به اين كه كمتر از 20 روز به شروع بازيهاي جام جهاني مونده، به نظر شما برنده اين جام از كدام قاره هست؟

يا به طور دقيق تر كدوم كشور رو انتخاب ميكنيد؟

و چرا؟

اينجا هم ليست زمانبدي بازيها رو ميتونيد ببينيد:

http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_World_Cup_schedule

نكته: اگه اسپانسري پيدا بشه ميتونيم براي پاسخ درست جايزه اي هم در نظر بگيريم

Mostafa_Dindar
یک شنبه 02 خرداد 1389, 19:44 عصر
سلام ،

به نظر من اسپانيا و انگلستان مدعي هاي درجه اول هستند و حدود 6-7 تيم ديگر مدعيان درجه 2 هستند .

Mahmood_M
یک شنبه 02 خرداد 1389, 19:57 عصر
به نظر من ، برزیل ، اسپانیا و آرژانتین امیدهای اول هستند ، و شاید هم انگلیس ...
با اینکه احتمال زیادی می دم اسپانیا قهرمان بشه ولی قاره ی آمریکا رو انتخاب کردم !

Netsky
یک شنبه 02 خرداد 1389, 20:52 عصر
آرژانتین
البته آرژانتين با بدبختي اومد بالا و من خيلي رو اين تيم حساب نميكنم . ولي آرژانتين ميتونه با داشتن بازيكناني مثل ميليتو كه اوج هنرش رو در مسابقه فينال ليگ قهرمانان ديديم ، شايد بتونه بالا بياد .
من به شخصه دوست دارم ايتاليا قهرمان بشه . اگه يادمون باشه قبل از جام جهاني 2006 كسي شانس زيادي واسه ايتاليا و فرانسه قائل نبود ، ولي ديديم كه در پايان اين دو تيم بودند كه به فينال رسيدند و ايتاليا قهرمان شد !

هر تيمي كه بيشتر تلاش كنه قهرمان ميشه .

Felony
یک شنبه 02 خرداد 1389, 21:12 عصر
آرژانتین خیلی زود حذف میشه ، چون اصولا بازیکنان آرژانتین اون طوری که تو باشگاه بازی میکنن در تیم ملی بازی نمیکنن، مخصوصا حالا که مسی مسدوم شده .

احتمالا برزیل یا اسپانیا یا انگلیس مدعی قهرمانی هستند ، در هر صورت بنده طرفدار پر و پا قرص انگلیس هستم ، اون هم فقط به خاطر رونی ( چون منچستریه ) و اینکه امسال کاپیتان انگلیس شده و اینکه اگر واقعا مثل بازیهایی که تو منچستر میکنه در اختیار تیم باشه خودش تکی میتونه شگفتی ساز باشه .

AliReza Vafakhah
یک شنبه 02 خرداد 1389, 21:32 عصر
برزیل برای برد میاد و هیچ

trade_mark
دوشنبه 03 خرداد 1389, 00:34 صبح
only brazil

amir-yeketaz
دوشنبه 03 خرداد 1389, 00:44 صبح
آرژانتین خیلی زود حذف میشه ، چون اصولا بازیکنان آرژانتین اون طوری که تو باشگاه بازی میکنن در تیم ملی بازی نمیکنن، مخصوصا حالا که مسی مسدوم شده .

احتمالا برزیل یا اسپانیا یا انگلیس مدعی قهرمانی هستند ، در هر صورت بنده طرفدار پر و پا قرص انگلیس هستم ، اون هم فقط به خاطر رونی ( چون منچستریه ) و اینکه امسال کاپیتان انگلیس شده و اینکه اگر واقعا مثل بازیهایی که تو منچستر میکنه در اختیار تیم باشه خودش تکی میتونه شگفتی ساز باشه .
منم مثه شما ...
البته الان خیلی زوده نتیجه گیری کردن ...
ولی چیزی که مشخصه اینه که انگلیس همیشه تیم پر مهره ای بوده ولی خوب نتیجه نمیگرفته ...
امیدوارم امسال با کاپلو بیادو یه طوفانی راه بندازه ...
امسال حرفا رو قهرمانی دو تا تیم هست --> انگلیس ، اسپانیا

sahele_sheni
دوشنبه 03 خرداد 1389, 08:03 صبح
آرژانتین همیشه بازیکنای خوبی داشته ولی متاسفانه خوب مدیریت نمیشن . !

امسال هم که دیگه مارادونا کولاک کرده . آخه من نمیدونم واسه چی زانتی و کامبیاسو رو با خودش نبرده .....

اصلا اینا رو نبرده واسه چی میره ؟؟؟

به جدول که نگاه کنیم یه تعداد از تیم ها قرعه های جالبی بهشون میخوره ... مثلا اگه اسپانیا توی گروهش اول بشه و ساحل عاج دوم بشه تو گروهش بهم دیگه میخورن !!! ساحل عاج رو دست کم نگیرید . بازیکنای فوق العاده ای داره .....
و خب این بازی روی کل جام میتونه تاثیر بزاره . به نظر من تنها تیمی که میتونه جلوی اسپانیش رو بگیره همین ساحل عاج . :D
در کل بیشترین شانس رو برای اسپانیش (if upper expersion is true ) و انگلیس میدونم . ولی تا بازیا شروع نشه نمیشه زیاد روش حساب کرد .

توی 2 دوره قبل تیمهایی قهرمان شدن که کارشناسا زیاد شانسی براشون قائل نمیشدن .....
القصه تب جام جهانی داره بالا میره !!!!

REZAsys
دوشنبه 03 خرداد 1389, 08:48 صبح
برزیل معلوم نیست مثل سابق باشه یا نه ، در واقع هیچ چیز تو فوتبال قابل پیش بینی نیست!

salehbagheri
دوشنبه 03 خرداد 1389, 13:19 عصر
يعني هيچ كس فكر نميكنه يه تيم آسيايي يا آفريقايي بتونه برنده بشه؟

جام جهاني قبل ديديد سنگال چه كولاكي كرد ؟؟
يا بازي برزيل و افريقاي جنوبي رو همين چندوقت پيش ديديد؟ برزيل كه تو اون بازي حرفي واسه گفتن نداشت و با خوش شانسي برنده شد.

من كه فكر ميكنم امسال قرعه بنام يه تيم آسيايي يا آفريقايي در مياد. مثل كره يا ژاپن يا همين افريقاي جنوبي يا غنا ...

Netsky
دوشنبه 03 خرداد 1389, 13:34 عصر
كره يا ژاپن
كره جنوبي كه شانسي به نظر من نداره . چون هميشه با ناجوانمردي اومده بالا . بازي ايتاليا و كره جنوبي و يا بازي اسپانيا و كره جنوبي كه داوران اين دو مسابقه همه رو حيرت زده كردند و به صورت بسيار فجيعي به سود كره سوت زده شد و البته به ضرر ايتاليا و اسپانيا .
ژاپن هم كه تو جامهاي جهاني خيلي حرفي واسه گفتن نداشته . ( البته فوتبال ورزش غير قابل پيش بيني اي هست ) .
در مورد چند تن از دوستان كه گفته بودن اسپانيا شانس زيادي داره ، بايد بگم كه درسته كه اسپانيا تيم خوبيه و يكي از مدعيان اصلي فتح جام جهاني هست ولي اگه جام ملتهاي اروپا سال 2008 رو يادتون بياريد ، بازي در مقابل ايتاليا ، با وجودي كه بازي ساز اصلي ايتاليا يعني پيرلو در اون بازي به دليل دو كارته بودن بازي نميكرد ( و همچنين جنارو گاتوسو هافبك جنگنده تيم ايتاليا ) ولي ايتاليا واقعا اسپانيا رو اذيت كرد . موقعيتي كه كامورانزي داشت و با خوش شانسي كاسياس با پا توپ رو بر گردوند يا موقعيتي كه كاسانو داشت ولي خيلي از موقعيت هاي ديگه . البته اسپانيا هم موقعيت زياد داشت ولي به اندازه موقعيت هاي ايتاليا خطرناك نبود . در پايان هم كه ديگه اسپانيا با پنالتي برد .
خلاصه هر تيمي كه بيشتر تلاش كنه ، قهرمان ميشه .
موفق باشيد .........

salehbagheri
دوشنبه 03 خرداد 1389, 13:54 عصر
اينو مطمئن باشيد برنده امسال از اروپا نخواهد بود ...

Off :
به قول يكي از دوستان تنهاي تنها جاي كاكرو يوگا تو جام جهاني خاليه ... :قهقهه:

چندتا بازيكن هست كه به اسمشون خيلي علاقه دارم:
بونگالي خومالو - شابالالا - بداِشتوبر

Netsky
دوشنبه 03 خرداد 1389, 14:12 عصر
اينو مطمئن باشيد برنده امسال از اروپا نخواهد بود
جناب باقري از كجا اينقدر مطمئنيد ؟؟؟ فوتبال اروپا هميشه يكي از برترين فوتبال هاي دنيا بوده . شما حسابش رو بكنيد الان چقدر تيم فوتبال خوب تو اروپا هست كه همشون درجه يك حساب ميشن . مثل :
ايتاليا - اسپانيا - انگليس - آلمان - فرانسه - هلند - پرتغال و ... .
به نظر من كه قهرمان از اروپاست .
موفق باشيد .........

sahele_sheni
دوشنبه 03 خرداد 1389, 16:38 عصر
آقای باقری اگه قراره امسال پدیده ای داشته باشیم اون تیم حتما ساحل عاج .....
شک نکنید ......