PDA

View Full Version : مبتدی: من ویژال استودیو 2010 نسخه Unlimited رو دانلود کردم و از سی شارپ استفاده میکنم اما MSDN نداره

Ehsan Programmer
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 09:09 صبح
سلام
من ویژال استودیو 2010 نسخه Unlimited رو دانلود کردم و از سی شارپ استفاده میکنم اما MSDN نداره کسی لینک دانلود داره یا اینکه مستقیما بتونم از سایت مایکروسافت دانلود کنم . من جستجو کردم ولی چیزی نیافتم

ممنون

mehdi.mousavi
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 11:33 صبح
سلام
من ویژال استودیو 2010 نسخه Unlimited رو دانلود کردم و از سی شارپ استفاده میکنم اما MSDN نداره کسی لینک دانلود داره یا اینکه مستقیما بتونم از سایت مایکروسافت دانلود کنم . من جستجو کردم ولی چیزی نیافتم

ممنون

سلام.
اسم اون نسخه Ultimate هستش، نه Unlimited. (اولی یعنی نهایی، غایی و ... دومی یعنی نامحدود).

ثانیا، MSDN با VS2010 هستش. VS2010 رو باز کنید، از منوی Help گزینه Manage Help Settings رو باز کنید، و بر اساس نیازتون Item های مورد نظر رو تیک بزنید. پس از پایان نصب، کلید F1 رو برای باز شدن MSDN در VS2010 فشار بدید.

دقت کنید که MSDN تفاوت چشم گیری نسبت به نسخه های پیشینش داشته. اگر مایلید تا اون بصورت Standalone اجرا کنید، در پستهایی که قبلا داده بودم جستجو کنید تا با روش انجام اینکار آشنا بشید.

موفق باشید.