PDA

View Full Version : خلیج همیشه فارس یا خلیج نامعلوم عربی

ایمان اختیاری
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 10:42 صبح
امروز یکی از بچه ها این لینک رو برام فرستاده بودین گفتم اینجا هم بذارم
اگه دوست داشتین برین و نظر بذارین
http://www.persianorarabiangulf.com/index.php

HamedNet_ir
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 11:49 صبح
Could not locate remote server

You tried to access the address http://www.persianorarabiangulf.com/index.php, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

اوایلش که رای عربا بیشتر بود سریع بالا می اومد بعد که رای پارسها زیاد شد پکید!
در کل چیزی که واضح هست چه نیاز به رای گیری داره؟

REZAsys
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 13:07 عصر
رای گیری تمومه ؟؟
فقط باید نظر بذاریم؟

FastCode
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 14:16 عصر
رای گیری تمومه ؟؟
فقط باید نظر بذاریم؟

نه.
من الان رای دادم.
ولی تا بیام رایمون رو ببینم خلیج فارس 1 درصد عقب افتاده بود.
لطفا" با VPN رای بدید و چون دولت خدمت گزار سایت رو فیلتر کرده.

حسین فلاحی
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 18:45 عصر
نه.
من الان رای دادم.
ولی تا بیام رایمون رو ببینم خلیج فارس 1 درصد عقب افتاده بود.
لطفا" با VPN رای بدید و چون دولت خدمت گزار سایت رو فیلتر کرده.

نه کی گفته فیلتره؟ نیست

HamedNet_ir
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 19:28 عصر
Persian Gulf خليج فارس
76.4%
Arabian Gulf الخليج العربي
23.6%
Total votes: 167232

Apache66
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 19:30 عصر
نیاز به رای گیری و نظر دادن نیست
چیزی که از اول معلوم بوده دیگه هیچ نیازی به این کارا نیست
مثل این میمونه که اسم شما پژمان باشه ولی عربها بیان بنویسن بزمان !!!
این نیار به رای گیری داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزار بزنن توی سر و کله خودشون تا خسته بشن
اگه شما رای بدید این عربها هی پوروتر میشن

REZAsys
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 19:40 عصر
هرچی زور بزنند نمیتونند جلو بیافتند .... :دی
آخرین نظرات:
fatemeh - 26/05/2010 06:31 khalije hamishe farse Iran PERSIAN GULF FOREVER persia@yahoo.com - 26/05/2010 06:31 omar you go eat mice for lunch and ride your camel .....hahaha bon bontab405@gmail.com - 26/05/2010 06:30 only persian gulf Sorena the Persian sorena_javadi@yahoo.com - 26/05/2010 06:30 Persian is superior over arab even on a bad day hahahahha.
and thats why it is PERSIAN GULF not the other way around.
ARAB KARAB persian gulf v.vertical@yahoo.com - 26/05/2010 06:30 persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf

persian gulf MAHSA - 26/05/2010 06:30 خلیج فارس بوده و خلیج فارس هم باقی می مونه YY yahoo@yahoo.com - 26/05/2010 06:29 Persian Gulf majed alizadeh - 26/05/2010 06:29 persian gulf
persian gulf
persian gulf
persian gulf
persian gulf omar omar_1980@yahoo.com - 26/05/2010 06:29 We gave you religious and language.....(((ARABIAN GULF))We gave you religious and language.....(((ARABIAN GULF))We gave you religious and language.....(((ARABIAN GULF))We gave you religious and language.....(((ARABIAN GULF))We gave you religious and language.....(((ARABIAN GULF))) faraam hotam faraam.p@hotmail.co.uk - 26/05/2010 06:29 PERSIAN GULF.
baba taa haalaa age be khar enghad gofteh boodan fahmideh bood, to arabe khar aakhe key mikhaay befahmi? amin - 26/05/2010 06:28 persian golf is persion golf for ever alireza gha56@yahoo.com - 26/05/2010 06:28 Persian Gulf has been Persian Gulf for ever. bahare spring_67bk@yahoo.com - 26/05/2010 06:28 just persian gulf . hamid alizadeh hamid.alizadeh@gmail.com - 26/05/2010 06:28 persian gulf Reza - 26/05/2010 06:28 Persian Gulf

REZAsys
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 20:01 عصر
:متعجب::متعجب::متعجب:
هر 5ثانیه 20 رای گذاشته میشه!!!!!!!

Alireza_Salehi
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 23:47 عصر
چه لزومی داره رای دادن؟ رای دادن شما باعث میشه یه مشت عرب زبون نفهم فکر کنن با این جور بازی ها می توانند حقیقت رو عوض کنند.

حقیقت که رای گیری نمی خواد، اونهایی که چشم و گوششششون برای دیدن و شنیدن حقیقت بسته است بذار بسته بماند،

اصلا بذارید بگن "خ ل ی ج ع ر ب ی" ، اینقدر بگن و بنویسن که جونشون دربیاد...

amir-yeketaz
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 23:50 عصر
چه لزومی داره رای دادن؟ رای دادن شما باعث میشه یه مشت عرب زبون نفهم فکر کنن با این جور بازی ها می توانند حقیقت رو عوض کنند.

حقیقت که رای گیری نمی خواد، اونهایی که چشم و گوششششون برای دیدن و شنیدن حقیقت بسته است بذار بسته بماند،

من اصلا این حرف شما رو قبول ندارم ... وقتی که اونا پشتشون کشور های بزرگی مثه آمریکا هست پس نمیشه همین جوری دست روی دست گذاشتو گذاشت هر کاری دلشون خواست بکنن

saleh.hi.62
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 06:33 صبح

دوست عزیز این رای گبری ۱۰۰ ٪ لازم . بگو چرا ؟ توی دنیای که ما زندگی میکنیم همه چی تحت الشعاع سیاست هست ! همین عرب بی همه چی هر کاری که بگین انجام میده تا این کار رو به ثمر برسونه . چون که آمریکا هم از سیاست های اونها پشتیبانی میکنه !

تا حدود ۳ هفته پیش اگه شما توی google translator سرچ میکردی persian gulf معنی مساوی بود با خلیج فارسی فارسی ! یعنی چی؟ یعنی اینکه معنی gulf=خلیج فارس و میتونیم ببینیم که براحتی شرکت گوگل کلمه persian رو حذف کرده بود ! و ۴ روز بعد میومدن arabرو سرش اضافه میکردن به همون راحتی که persian رو حذف کردن !

ولی یکی از دوستان اینجا یک پست گذاشت که همه دوستان برن توی گوگل ترانسلیتور و جمله صحیح رو contribute کنن و خدا رو شکر الان که چک کردم دیدم الان درست ترجمه میکنه !

نتیجه اینه که از این عرب سوسمار خور هر چیزی که شما بکی بر میاد و ما باید تمام تلاش خودمونو انجام بدیم تا حداقل چیزهایی که واسمون مونده رو نگه داریم !

nima898
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 07:47 صبح
اصلا بذارید بگن "خ ل ی ج ع ر ب ی" ، اینقدر بگن و بنویسن که جونشون دربیاد
من کاملا مخالفم نمیشه مثل کبک سرمونو زیر برف کنیم تا اونا بتونن حقیقت رو عوض کنن اگه ما جلوشو نگیریم اونا قطعا میتونن این کار کنن

ایمان اختیاری
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 09:39 صبح
این لینک رو هم یه نیگا بندازین خالی از لطف نیست
http://www.wdl.org/en/item/2679/zoom.html

Alireza_Salehi
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 10:39 صبح
من اصلا این حرف شما رو قبول ندارم ... وقتی که اونا پشتشون کشور های بزرگی مثه آمریکا هست پس نمیشه همین جوری دست روی دست گذاشتو گذاشت هر کاری دلشون خواست بکنن

دوست عزیز این رای گبری ۱۰۰ ٪ لازم . بگو چرا ؟ توی دنیای که ما زندگی میکنیم همه چی تحت الشعاع سیاست هست ! همین عرب بی همه چی هر کاری که بگین انجام میده تا این کار رو به ثمر برسونه . چون که آمریکا هم از سیاست های اونها پشتیبانی میکنه !

تا حدود ۳ هفته پیش اگه شما توی google translator سرچ میکردی persian gulf معنی مساوی بود با خلیج فارسی فارسی ! یعنی چی؟ یعنی اینکه معنی gulf=خلیج فارس و میتونیم ببینیم که براحتی شرکت گوگل کلمه persian رو حذف کرده بود ! و ۴ روز بعد میومدن arabرو سرش اضافه میکردن به همون راحتی که persian رو حذف کردن !

ولی یکی از دوستان اینجا یک پست گذاشت که همه دوستان برن توی گوگل ترانسلیتور و جمله صحیح رو contribute کنن و خدا رو شکر الان که چک کردم دیدم الان درست ترجمه میکنه !

نتیجه اینه که از این عرب سوسمار خور هر چیزی که شما بکی بر میاد و ما باید تمام تلاش خودمونو انجام بدیم تا حداقل چیزهایی که واسمون مونده رو نگه داریم !

به نظر من این جور هجمه ها به یک موضوع فقط واسه سرکار گذاشتن ماست ، مشغول جابجا شدن یک اسم بشیم و از کارهای مهم تر باز بمونیم...
خلیج فارس رو درست کنیم رو یه چیز دیگه دست میذارن و...

بله لازمه که از فرهنگمون و از تاریخمون دفاع کنیم، چیز های مهمتری هم به غیر از خلیج فارس بوده، منتها اون مهمتر ها رو ول کردن دوستان ....

البته بنده در حمایت از بقیه دوستان در این جور کارها شرکت میکنم، ولی آنها یه مشت عرب رو شیر میکنند که بیان اینجوری واسه خودشون تاریخ بسازن و توجه ما رو از مسائل مهم تر منحرف می کنند...

amir-yeketaz
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 12:18 عصر
به نظر من این جور هجمه ها به یک موضوع فقط واسه سرکار گذاشتن ماست ، مشغول جابجا شدن یک اسم بشیم و از کارهای مهم تر باز بمونیم...
خلیج فارس رو درست کنیم رو یه چیز دیگه دست میذارن و...

بله لازمه که از فرهنگمون و از تاریخمون دفاع کنیم، چیز های مهمتری هم به غیر از خلیج فارس بوده، منتها اون مهمتر ها رو ول کردن دوستان ....

البته بنده در حمایت از بقیه دوستان در این جور کارها شرکت میکنم، ولی آنها یه مشت عرب رو شیر میکنند که بیان اینجوری واسه خودشون تاریخ بسازن و توجه ما رو از مسائل مهم تر منحرف می کنند...
میدونستم منظور شما هم همین بوده ولی خوب یه خورده بد رسوندید ... ببینید همه میدونن(از بچه ی شش ماهه گرفته تا بهترین روشنفکرایه دنیا که عربا یه مشت .........
ولی خوب نباید هم رو بهشون داد و گذاشت هر کاری دلشون خواست بکنن چون همون طور که گفتم کشوری مثه آمریکا از این قضایا پشتیبانی می کنه و.....
خلاصه ما هیچ وقت نباید بذاریم که حتی به فکرشون هم برسه که خلیج عرب وجود خارجی داره و فقط زهی خیال باطله چون دوره فقط دوره ی ما نیست بلکه دوره های آینده ای هم وجود داره

REZAsys
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 12:34 عصر
دوستان یه سوال این persian gulf کیه از دیروز تا حالا داره نظر میده؟

حسین فلاحی
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 16:53 عصر
دوستانی که این قدر غیرتتون به جوش اومده. یه نگاهی به همون سایتی که یکی از دوستانمون اینجا معرفی کردن بندازین:
www.wdl.org (http://www.wdl.org)
ببینین چقدر از کتابها و اثرهای هنریتون توی کنگره آمریکا جمع شده و داره براتون نگه داری می شه.
استوانه کوروش. استوانه ای که اولین منشور حقوق بشره الآن کجاست؟ توی موزه ی بریتانیا خوابیده.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%86%D8%B4%D9%88%D8%B1_%D8%AD%D9%82%D9%88% D9%82_%D8%A8%D8%B4%D8%B1_%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%88% D8%B4_%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF

ببینین الآن دیگه چیزی برای ما نذاشتن و هرچی مربوط به تاریخ و فرهنگمون بوده برباد رفته. حالا همه اومدن چسبیدن به خلیج فارس. بابا ولش کنین. چرا هیچ کس نمی گه باید منشور کوروش برگرده ایران؟ خلیج شده یه دست آویز برای به هم انداختن ما و اعراب. اگه قراره از فرهنگمون دفاع کنیم بیایم دنبال چیزای دیگه هم باشیم. اگر هم قرار نیست پس بیخیال خلیج هم بشیم تا اون رو هم به همون سادگی بقیه تاریخمون بگیرن.