PDA

View Full Version : چطور کل پوشه رو با IDM دانلود بکنم؟

حمید محمودی
جمعه 07 خرداد 1389, 19:36 عصر
با سلام خدمت دوستان :لبخندساده: .یه سوالی داشتم. فرض کنید که توی این مسیر www.a.gov/download چند پوشه وجود داره.یعنی پوشه ها توی دایرکتوری download هستن. حالا اگه بخوایم کل پوشه رو به همراه فایل هایی که توش هست یه سره دانلود بکنیم چکار باید کرد؟

با برنامه دانلود منجر IDM میشه اینکارو کرد؟ (من تست کردم فقط لینک رو دانلود میکنه!!! )

اصلا راهی داره؟( با IDM نشد با یه چیز دیگه!)

ممنون

حمید محمودی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 01:02 صبح
دلیل اصلی مطرح کردن این سوال این بود که تعداد پوشه ها و تعداد فایل های توش زیاده و اگه فایل های که مثلا در دو تا پوشه هست هم نام باشن کار مشکل تر میشه.

البته IDM میتونه فایل های هم نام رو شماره بزنه و دانلود کنه اما بالاخره کاربر بایستی یکم حواسشو جمع کنه.

دوستان کسی راه حلی نداره؟

خودم مثلا در این حالت میرم توی پوشه ای که میخام فایل هاشو دانلود کنم و Download All رو میزنم و بعد....

که این کار خسته کننده میشه...

kral_pontiac
یک شنبه 16 خرداد 1389, 19:49 عصر
grabber دقیقا همین کار میکنه
کافیه آدرس رو بهش بدین تا کل محتیات اعم از هر فایل و فولدر رو واستون دانلود کنه
من که grabber میگم فکر نکنید یه نرم افزار دیگه هست . یکی از قابلیتهای IDM هست . تو تولبار دکمش هست !!

حمید محمودی
یک شنبه 16 خرداد 1389, 20:24 عصر
grabber دقیقا همین کار میکنه
کافیه آدرس رو بهش بدین تا کل محتیات اعم از هر فایل و فولدر رو واستون دانلود کنه
من که grabber میگم فکر نکنید یه نرم افزار دیگه هست . یکی از قابلیتهای IDM هست . تو تولبار دکمش هست !!

بله . خدومم خیلی باهاش کار کردم.
اما تا اونجایی که من میدونم باید لینک ها رو یکی یکی کپی کنیم توش و.....

که همین کار خسته کننده هست. (آخه تعدادش یکی دوتا ده تا صدتا هزارتا که نیست. )

هفته پیش surfoffline رو دانلود کردم. بد نبود... هم گشت و گزار هم دانلود سریع...

kral_pontiac
دوشنبه 17 خرداد 1389, 13:54 عصر
بله . خدومم خیلی باهاش کار کردم.
اما تا اونجایی که من میدونم باید لینک ها رو یکی یکی کپی کنیم توش و.....

که همین کار خسته کننده هست. (آخه تعدادش یکی دوتا ده تا صدتا هزارتا که نیست. )

هفته پیش surfoffline رو دانلود کردم. بد نبود... هم گشت و گزار هم دانلود سریع...
نه بابا
شما آدرس سایت رو میدین بهش
تو تنظیماتش هم هست که تا چه عمقی دانلود کنه ! مثلا عمق رو 2 تعیین کنید ، لینکهای موجود تو سایت رو هم دانلود میکنه و لینکهای موجود تو اون لینک هم دانلود میشن !! با همه محتویات
البته من خودم از آی دی ام واسه دانلود یه سایت استفاده نکردم .
چون گفین با IDM ، من هم طریقه دانلود با IDM رو گفتم .

وگرنه من خودم چند سال هست که از webzip استفاده میکنم .
نرم افزارهای زیادی واسه این کار هست . ولی من چون به این برنامه عادت دارم از این استفاده میکنم .

حمید محمودی
دوشنبه 17 خرداد 1389, 23:02 عصر
شما آدرس سایت رو میدین بهش
مساله دقیقا اینجاس که آدرس سایت هم یکی دوتا نیست.(که من یادم رفته بود از اول بگم) در اینجا چه باید کرد؟ webzip میتونه کمک کنه؟

kral_pontiac
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 20:42 عصر
مساله دقیقا اینجاس که آدرس سایت هم یکی دوتا نیست.(که من یادم رفته بود از اول بگم) در اینجا چه باید کرد؟ webzip میتونه کمک کنه؟
:متفکر::متفکر:

من یه مثال میزنم که شما هم روشن شین

مثلا میخایم سایت www.site.com رو دانلود کنم !
یا یه دایرکتوری دیگه تو همین سایت : www.site.com/directory

شما این آدرس رو میدین به برنامه . برنامه هم هر چی تو این مسیر هست دانلود میکنه دیگه .

اگه منظورتون هم اینه که تعداد زیادی سایت دارین که باید دانلود کنید ، تو وب زیپ میتونید به تعداد مورد نیاز پروجکت تازه باز کنید و چند سایت رو همزمان دانلود کنید .

باز هم اگه متوجه نشدین بگین تا بیشتر توضیح بدم .

حمید محمودی
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 15:00 عصر
اگه منظورتون هم اینه که تعداد زیادی سایت دارین که باید دانلود کنید ، تو وب زیپ میتونید به تعداد مورد نیاز پروجکت تازه باز کنید و چند سایت رو همزمان دانلود کنید .

سلام.

من با WebZip کار نکردم اما OfflineExplorer چرا. این جور نرم افزار ها شبیه به هم هستن دیگه.
ببینید من شاید منظور خودمو بد رسوندم. بله میدونم که باید به تعداد سایت پروژه توی نرم افزار باز بکنم و با مقدار دهی عمق اونها رو بشه دانلود کرد. بحث سر همین کارها بود پرسیدم ایا میشه از راه حل های دستی خلاص شد.... (که فکر کنم از این بیشتر راه نداره)

اما من بیشتر به دنبال یه چیزی میکشتم که هم بشه باهاش websurfing رو به خوبی انجام داد هم همین کار موضوع تاپیک رو...

الان که همون surfoffline کار رو راه انداخته. ممنون از راهنمایی شما.

kral_pontiac
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 19:48 عصر
منکه غیر این تجربه ای نداشتم ! که غیر دستی انجام بدم !!

حالا شما هم یه توضیحی در مورد نحوه انجام کارتون بگین تا بقیه دوستان هم استفاده کنند .