PDA

View Full Version : یهترین روش برای ایجاد حساب بانکی در خارج از کشور

علیرضا حسن زاده
شنبه 08 خرداد 1389, 15:04 عصر
سلام
دوستان کسی اطلاع دقیق از اینکه چه جوری میشه یه حساب بانکی همراه با کارت اعتباری تو یکی از بانکهای معتبر خارجی باز کرد البته امکانات ویزا و مستر رو هم داشته باشه مثلا اگه کسی بخواد از تواین حساب پول واریز کنه مشکل نداشته باشه(خارج از کشور) برای دریافت موجودی حساب تو داخل کشور هم اگه اطلعاتی دارین لطف کنید
اینم بگم منظورم از این حساب های کارت اعتباری که مثلا فلان مقدار می تونی واریز داشته باشی یا ... نیست، یه بانک خوب با حساب خوب برای کار بین المللی

FastCode
شنبه 08 خرداد 1389, 16:15 عصر
تا اونجایی که من میدونم بهترین راه گرفتن یه پاسپورته.چون هیچ راهی برای کاری که شما میخواهی انجام بدی نیست.

البته یه راه سخت هست:
یه حساب مثلاً paypal میگیری با یه حساب توی ترکیه.
و از حسابی که توی ترکیه داری از طریق اینترنت به عنوان حساب رابط بین حساب ایرانی و paypal استفاده میکنی.

علیرضا حسن زاده
شنبه 08 خرداد 1389, 19:08 عصر
تا اونجایی که من میدونم بهترین راه گرفتن یه پاسپورته.چون هیچ راهی برای کاری که شما میخواهی انجام بدی نیست.

البته یه راه سخت هست:
یه حساب مثلاً paypal میگیری با یه حساب توی ترکیه.
و از حسابی که توی ترکیه داری از طریق اینترنت به عنوان حساب رابط بین حساب ایرانی و paypal استفاده میکنی.
حساب رابط یعنی چه جوری؟

FastCode
شنبه 08 خرداد 1389, 22:57 عصر
حساب رابط یعنی چه جوری؟
یعنی مثل فیلمهای جنایی هر پولی که از ۱ میخواهی بریزی توی ۲ اول بریزی توی ۳ بعد از توی ۳ بریزی توی ۲.
۱=ایران
۲=آمریکا
۳=ترکیه

علیرضا حسن زاده
شنبه 08 خرداد 1389, 23:31 عصر
راه هایه دیگه ای هم وجود داره؟

m.hamidreza
شنبه 08 خرداد 1389, 23:57 عصر
اقا اين تيپ شما خيلي زيباستا...
شما ميتوني از طريق يه سري شركت هاي ايراني اين حساب رو در كشورهايي مثله اذربايجان,امارات, استراليا و ... باز كني.
اين شركت ها در گوگل زيادن و حق واسطه گري خودشون رو ميگيرن بين 200 تا 300 تومن. فقط حواست باشه حساب رو به نام خودت باز كنن يعني با يه هويت ديگه نباشه اين به درد نميخوره و مشكلات زياد داره.

علیرضا حسن زاده
یک شنبه 09 خرداد 1389, 08:38 صبح
یعنی اگه یه حساب تو آذربایجان باز کنم مشکلم واریز و دریافت تو کل کشور ها برام از بیم میره؟ انوقت مشکلی برای تبدیل به ریال ایران چه جوریه هر بار باید برم آذربایجان؟

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 08:51 صبح
:لبخندساده: از این سایت اقدام کنید.... (http://www.fnxcard.com/) :لبخندساده:

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:44 عصر
:لبخندساده: از این سایت اقدام کنید.... (http://www.fnxcard.com/) :لبخندساده:

واقعیه؟ ، معتبره؟
اصلا طرز کارش چه جوریاست؟
یعنی از حساب عضو شتاب خودمون میریزیم تو مستر کارت مون یا کارت ویزا و ...؟

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:56 عصر
واقعیه؟ ، معتبره؟
اصلا طرز کارش چه جوریاست؟
یعنی از حساب عضو شتاب خودمون میریزیم تو مستر کارت مون یا کارت ویزا و ...؟

من اینو از یکی از دوستام پرسیدم و گفتش که خیلی راضیه و مشکلی نداشته تا حالا ضمن این که شرکتش بین المللی و معتبره.... :چشمک:

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:03 عصر
خوب بنظرت اگه ما مشخصات شماره کارت، کار ملی، شناسنامه و ... رو بدیم اینا نمی تونن سوء استفاده کنن؟

اصلا شیوه ثبت نام و استفاده از اون چه جوریاست.

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:33 عصر
خوب بنظرت اگه ما مشخصات شماره کارت، کار ملی، شناسنامه و ... رو بدیم اینا نمی تونن سوء استفاده کنن؟

اصلا شیوه ثبت نام و استفاده از اون چه جوریاست.

شماره ملی شما به چه دردشون میخوره؟؟!! :لبخند: ببینید این شیوه های سکیوریتی رو وقتی اومدید آمریکا اجرا کنید نه تو ایران... تو آمریکا اگه شماره ملی و تاریخ تولد شما رو داشته باشند برابر خالی کردن حساب شماست و پول نقد... ولی تو ایران چی؟؟

بهر حال فکر نکنم یه چنین شرکتی به اعتبار خودش لطمه بزنه... من بیشتر از این اطلاع ندارم، زنگ بزنید به خود شرکت سوال کنید... :چشمک:

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:04 عصر
http://aks98.com/images/jfexz2dvp5q5hfntysr.jpg

ARC
دوشنبه 10 خرداد 1389, 11:28 صبح
شماره ملی شما به چه دردشون میخوره؟؟!! :لبخند: ببینید این شیوه های سکیوریتی رو وقتی اومدید آمریکا اجرا کنید نه تو ایران... تو آمریکا اگه شماره ملی و تاریخ تولد شما رو داشته باشند برابر خالی کردن حساب شماست و پول نقد... ولی تو ایران چی؟؟

بهر حال فکر نکنم یه چنین شرکتی به اعتبار خودش لطمه بزنه... من بیشتر از این اطلاع ندارم، زنگ بزنید به خود شرکت سوال کنید... :چشمک:

خب این حساب ها هم که توی ایران که باز نمیشه که، توی خارج هست؟!
ولی اگه شرکت معتبری باشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

LORD AELX
دوشنبه 10 خرداد 1389, 11:42 صبح
خب این حساب ها هم که توی ایران که باز نمیشه که، توی خارج هست؟!

اصلا ربطی نداشت... :لبخندساده:

mohamad.zakery
دوشنبه 10 خرداد 1389, 21:35 عصر
من فکر میکنم alertPay هم هستش که میگن بد نیست ولی باید از طریق proxy داخلش عضو بشی

ARC
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:52 عصر
یه جا شنیدم بانک توسعه صادرات هم حساب ویزا ومستر کارت باز میکنه ولی پیگرش نشدم چون خودم یه پی پال دارم.