PDA

View Full Version : تبدیل برنامه معمولی به برنامه تحت شبکه

baharvand87
شنبه 15 خرداد 1389, 21:23 عصر
سلام اساتید
تو برنامم فقط بقیه سیستم ها بتونن اطاعات رو اظافه کنن و هیچ ارتباط دیگه ای ندارند
کانکشنم اینه

"Data Source=.\\SqlExpress; AttachDbFileName=" +
Application.StartupPath + "\\otdb.mdf;Integrated Security=True";

امیدوارم حذف نشم

razavi_university
شنبه 15 خرداد 1389, 23:57 عصر
این پستتون سواله؟؟؟
مشکلتون چیه؟

baharvand87
یک شنبه 16 خرداد 1389, 07:53 صبح
با سلام اولا ببخشید که سوالم نامفهومه چون پست اولیم رو حذف کردن و تو اون پست داشتن جوابمو میدادن به همین خاطر که سریع جوابمو بگیرم این یکی رو خلاصه نوشتم
حالا سوالم یه برنامه ساده با C#‎ و sql نوشتم حالا رو شبکه گذاشتند با سیستم های دیگه فرمم تا میاد بالا خطا میده که اجازه دسترسی به رجیستری رو نداری البته من تو شروع برنامه چند تا کلید از ریجستری میخونم حالا واسه اینکه بیشتر اونجا 3 نشم دنبال این سرچ کردم که چیز دیگه ای هم میخام یا نه ولی جواب سرچام همه یه کلمه بود سوکت میخاستم ببینم منم باید از این استفاده کنم یا نه اینم بگم که از رو شبکه فقط اطلاعات اظافه میکنن و هیچ ارتباط دیگه ای ندارند تو پستم که حذف شد یکی گفت کانکشن استرینگت چیه که بالا گذاشتم ممنون میشم بفرمایید به چی احتیج دارم
مرسی از کمکتون

razavi_university
یک شنبه 16 خرداد 1389, 08:01 صبح
لطفا سوالتتون رو کامل و واضح مطرح کنید(من هنوز نفهیمیدم مشکلتون چیه)

baharvand87
یک شنبه 16 خرداد 1389, 08:12 صبح
با توجه به اینکه سیستم های دیگه شبکه فقط میتونند اطلات رو وارد کنند آیا من به برنامه نویسی سوکت نیاز دارم اگه ندارم باید چه تغییراتی در برنامم مثل همین کانکشنم انجام بدم جمله بندیم خیلی ضعیفه باور کنید اینور یه جمله مینویسم یه بارم سرمو میکوبم به دیوار که سوالم مفهوم بشه برام خیلی مهمه کمک:افسرده::افسرده::افسرده:

baharvand87
یک شنبه 16 خرداد 1389, 16:32 عصر
هم اکنون نیازمند یاریتان هستیم

ostovarit
یک شنبه 16 خرداد 1389, 18:11 عصر
باهات موافقم اصلا منظورتو نمیتونی برسونی جمله بندیات ...

من سوالی تحت عنوان همین تاپیک داشتم ...

من یک نرم افزار نوشتم (C# , SQL SERVER 2005) میخوام این نرم افزار رو تحت شبکه پیاده سازی کنم ... یعنی یک دیتابیس واحد داشته باشیم روی سرور که کاربر ها بتونن بهش کانکت بشن و اطلاعات رو ویرایش ، ذخیره و مشاهده بکنند؟ ... مراحلی که باید طی بشه رو تیتروار برام بنویسید.

با تشکر

baharvand87
یک شنبه 16 خرداد 1389, 22:50 عصر
کارم خیلی گیر یعنی هیچ کس تجربه این کارو نداره فقط بهم مراحل کارو بگین:گریه::گریه:

behnam25214
یک شنبه 16 خرداد 1389, 23:30 عصر
سلام به این تاپیک ها سر بزن به دردت میخوره.

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=222519&highlight=%D8%AA%D8%AD%D8%AA+%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9 %87

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=198729&highlight=%D8%AA%D8%AD%D8%AA+%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9 %87

razavi_university
دوشنبه 17 خرداد 1389, 10:59 صبح
مشکل شما نحوه تعریف Connection String است نیازی به برنامه نویسی سوکت ندارید. بارها این مشکل در انجمن مطرح شده و به جواب رسیده است. بهتره جستجو کنید
تنها نکته ای باید اضافه کنم اینه که شما از SQLExpress استفاده کردید که صرفا برای یک کامپیوتر قابل استفاده است و نمیتونین تحت شبکه ازش استفاده کنید.(باید SQLServer کامل روی یکی از سیستمها نصب کنید و آدرس IP اون رو به بقیه بدید)

موفق باشید