PDA

View Full Version : jsp application server

ناصرقلی
سه شنبه 25 شهریور 1382, 12:49 عصر
سلام
لطفا اگر غیر از نرم افزارهای زیر سرور دیگهای برای JSP سراغ دارین بنویسین
Apache Tomcat
Weblogic
JRUN
IBM-Websphere
تشکر!

shaniaki
پنج شنبه 27 شهریور 1382, 01:30 صبح
با عرض ادب:
چطور مگه سرورهای بالا خوب نیستند؟
من فقط ‌‌BEA Weblogic رو که دیده ام خیلی کامله و مجموعه platform+server+workshop آن یه مجموعه تقریبا کامل برای «هر» کاریه.

یه عشق برنامه نویسی خفن

ناصرقلی
شنبه 29 شهریور 1382, 10:30 صبح
سلام آقای عشق برنامه نویسی خفن عزیز!!
از توجهتون ممنون! خوشحالم که تو این همه VB کار که تو سایت ریخته بالاخره یه نفر java کار پیدا شد!

ولی weblogic این مشکلو داره که خیلی کنده در ضمن برای استفاده رو اینترنت باید اونو خرید
در ضمن من فقط می خواستم گزینه های دیگه رو بدونم!

shaniaki
شنبه 29 شهریور 1382, 10:45 صبح
با عرض ادب:
نو این سایت فکر کنم java کار فقط خودمون دونفر باشیم.
ضمنا من منظورتان را از «برای استفاده از اینترنت باید آن را خرید» را متوجه نمی شوم.
آن چه مشخص است این است که باید server آن را download کرد و سپس crack آن را نصب نمود و ضمنا این جا ایران است و هیچ کس کاری به شما ندارد. در مورد کندی آن عقیده خاصی ندارم چون تا به حال آن را با چیزی مقایسه نکرده ام. ولی کلا برنامه هایی که روی نوعی VM کار می کنند نسبت به مشابه های Native آن سیستم عامل کندتر هستند و این هزینه Platform Independency است که می پردازند.

یه عشق برنامه نویسی خفن

golnari
چهارشنبه 10 دی 1382, 08:59 صبح
سلام به جاوا کارا

خوشحال شدیم یه جایی برای JSP /JAVA کارها پیدا شد اینجا بیشتر بیایید :)

مخلص آقا ناصر هم هستیم و برنامه نویس خفن

arashmidos2020
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 16:30 عصر
سلام راجب application server ها مخصوصا weblogic بیشتر توضیح می دید؟
خدا رو شکر یجا فارسی پیدا شد....

javaphantom
جمعه 01 خرداد 1388, 14:28 عصر
سلام
لطفا اگر غیر از نرم افزارهای زیر سرور دیگهای برای JSP سراغ دارین بنویسین
Apache Tomcat
Weblogic
JRUN
IBM-Websphere
تشکر!

جاوا کار عزیز برای اجرای servlet ها شما نیاز به سرور ندارید. سرور یک محیط سخت افزاری است. شما نیاز به یک container ی دارید که مدیریت servlet ها یا همان jsp های شما رو انجام بده.
tomcat یکی از بهترین و پر طرفدار ترین servlet container هست که در خیلی از web application ها مثل JBOSS و Glassfish استفاده می شه و مطمعن باش که هم سرعت زیاد همه جواب گوی کار شماست و هم اینکه پولی نیست و مجانی و open source هست.