PDA

View Full Version : سوال: مشكل در focus

peymannaji
یک شنبه 23 خرداد 1389, 08:58 صبح
با سلام

من از 2 مورد زير استفاده كردم در هر 2 مورد فقط نتيجه در firefox بطور صحيح رويت شده . و فوكس بروي textbox انجام ميشه . در IE هم در هنگام لود فوكس بروي فيلد مورد نظر ميوفته اما زود ميپره . دوستان راهنمايي فرمائيد .

$("#TextBoxSubject").focus();
document.getElementsByTagName('*')["TextBoxSubject"].focus();

majidmjh
پنج شنبه 27 خرداد 1389, 14:02 عصر
آره برای منم اینطوری می شد !!

سلکتت رو عوض کن درست می شه ، من اینطوری نوشتم کار کرد :

$("* [istxtpopup='1']:first").focus();

peymannaji
یک شنبه 30 خرداد 1389, 13:02 عصر
سلام دوست عزيز

سوالي كه دارم اينه كه اينجا istxtpopup چي هست . Property ؟ اگر بعنوان يك Property يه تگ مربوطه اضافه كنم موقع اجرا ارور ميده . ببينيد دقيقا ساختار اينطوري هست كه يك جدول دارم و اون تكست باكسي كه وجود داره و فوكس بايد روش انجام بشه در يكي از TD ها قرار داره .

mehdi.mousavi
یک شنبه 30 خرداد 1389, 14:46 عصر
با سلام من از 2 مورد زير استفاده كردم در هر 2 مورد فقط نتيجه در firefox بطور صحيح رويت شده . و فوكس بروي textbox انجام ميشه . در IE هم در هنگام لود فوكس بروي فيلد مورد نظر ميوفته اما زود ميپره . دوستان راهنمايي فرمائيد.

سلام.
این مساله کاملا بستگی به کاری داره که انجام داده اید. تا کد اصلی رو نشه دید، نمیشه در موردش قضاوت کرد. اما قاعدتا، مشکل شما با این کد حل میشه:

setTimeout(function () {
$("#TextBoxSubject").focus();
}, 0);

موفق باشید.

peymannaji
سه شنبه 01 تیر 1389, 09:06 صبح
با سلام باز هم نشد :(

خود كدها رو اينجا قرار دادم . ميخوام فوكس بروي TextBoxSubject انجام بشه .

با تشكر

mehdi.mousavi
سه شنبه 01 تیر 1389, 10:14 صبح
با سلام باز هم نشد :( خود كدها رو اينجا قرار دادم . ميخوام فوكس بروي TextBoxSubject انجام بشه . با تشكر

سلام.
من راستش Telerik ندارم که بتونم اینو آزمایش کنم. میشه لطفا کد HTML تولید شده و کد JavaScript مورد استفاده خودتون رو اینجا قرار بدید؟ راستش شک کردم که شاید اصلا Selector ای که نوشته اید Element ای رو انتخاب نمیکنه و length (یا size() اش) صفر هستش.

موفق باشید.

peymannaji
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:14 عصر
با سلام
اين هم كدهاي Html بعد از رندر صفحه .

كد :

$(document).ready(function() {
// $("#TextBoxSubject").focus();
// document.getElementsByTagName('*')["TextBoxSubject"].focus();

});

كه از هر كدام از كدها استفاده ميكنم فقط تو FF نتيجه ميگيرم .

mehdi.mousavi
یک شنبه 06 تیر 1389, 19:20 عصر
با سلام اين هم كدهاي Html بعد از رندر صفحه . كه از هر كدام از كدها استفاده ميكنم فقط تو FF نتيجه ميگيرم .

سلام.
ببخشید اینقدر طول کشید نگاه کنم، راستش من الان HTML رو دیدم، اما دو سه تا TextBox بیشتر توش نبود، که شناسه هیچکدومشون هم کلمه TextBoxSubject رو اصلا نداشت. مطمئنید صفحه رو درست ارسال کرده اید؟

موفق باشید.