PDA

View Full Version : انتقال اطلاعات از فرمی به فرم دیگر

iranenaz
دوشنبه 24 خرداد 1389, 10:24 صبح
سلام.
من میخوام محتوای یه تکست باکس رو به یه تکست باکس دیگه در یه فرم دیگه و یه صفحه دیگه منتقل کنم.

=========
هدف اینه که واسه یه فرم ارسال لینکی قرار بگیره که وقتی روش کلیک میشه یه صفحه جدید (شامل شکلک) باز بشه که کاربر وقتی روی شکلک کلیک میکنه کد مربوط به شکلک در تکست باکس (صفحه فرم)قرار بگیره. من اومدم زیر شکلک ها یه تکست باکس قرار دادم که کد شکلک (با کلیک برروی شکلک) داخل اون قرار میگیره و می خوام با سابمیت به فرم مورد نظرم ارسال بشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید

tehran2009
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 19:41 عصر
این سوال هم واسه منم پش اومده کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟

iranenaz
شنبه 29 خرداد 1389, 15:59 عصر
دوستان اگر لطف کنید سریعتر راهنمایی کنید ممنونتون میشم :بوس:

alionline1366
یک شنبه 30 خرداد 1389, 17:48 عصر
دوست عزیز با استفاده از hidden input و متد GET میتونید اینکارو انجام بدید نمونه های زیادی تو همین سایت مطرح شده بهتر بود اول جستجو میکردید.

tehran2009
یک شنبه 30 خرداد 1389, 18:34 عصر
میشه لینکشونو قرار بدین!!!
من گشتم نتونستم چیزی پیدا نکردم

iranenaz
یک شنبه 30 خرداد 1389, 22:28 عصر
دوست عزیز با استفاده از hidden input و متد GET میتونید اینکارو انجام بدید نمونه های زیادی تو همین سایت مطرح شده بهتر بود اول جستجو میکردید.

ممنون واسه راهنماییتون ، من سرچ کرده بودم و به جوابم نرسیده بودم ...
شاید جایی پاسخ سوال من به شکلی دیگه داده شده باشه اما بنده متوجه نشدم.:خجالت:
به هر حال ببخشید اگه بی جا ...
امکان داره واسم کامل شرح بدید ؟:اشتباه:

iranenaz
شنبه 05 تیر 1389, 13:45 عصر
خیلی ممنون از لطف دوستان :اشتباه:

iranenaz
یک شنبه 20 تیر 1389, 13:37 عصر
نزدیک به یک ماه گذشت و من در انتظار پاسخی از یک دوست :لبخندساده:

mohkami
یک شنبه 20 تیر 1389, 21:59 عصر
چرا حتماً میخواید شکلکها در صفحه دیگر باشند؟میتونید در همون صفحه اونارو توی یک div یا table قرار بدید اونموقع خیلی راحت میشه کارتون.

در غیر این صورت به نظر من باید کمی از php(یا ASP) استفاده کنید.

...!M.J!...
یک شنبه 20 تیر 1389, 22:13 عصر
سلام این روشی که دوستمون محسن جان گفتن کاملا درسته ممنون ازشون با اجازشون یکم باز میکنم

شما میتوونی display رو برابر None کنی بعد onclick لینکت برو این div رو با id بگیر و Display رو block کن و همینطور texbox رو با id بگیر و value اون رو مقدار این شکل قرار بده

البته امیدوارم که جواب بده

اگرم حتما باید از صفحه دیگه بیاد فک کنم تنها راهش استفاده از Seshion ها باشه یه راه دیگه هم بنظرم میرسه که اگه نمیخوای از php , asp ,.... استفاده کنی البته شاید زیاد جالب نباشه ولی یه راهیه دیگه:d

اینکه با استفاده از جاوااسکریپت تو کوکی ها مقدارش رو ذخیره کن بعد تو صفه دیگه دوباره ار تو کوکی بازخوانیش کن

eAmin
دوشنبه 21 تیر 1389, 13:52 عصر
سلام

از پراپرتی opener همونطور که در آدرس زیر توضیح داده شده می تونید استفاده کنید.
http://www.w3schools.com/jsref/prop_win_opener.asp

کلا به همه افرادی که چنین سوالاتی دارند، توصیه می کنم حتما این سایت رو نگاه کنند، اگر به نتیجه نرسیدید اونوقت سوالتون رو اینجا مطرح کنید.