PDA

View Full Version : شرکت مدیران تالارها در پاسخ به تاپیکهای بدون جواب

NIK
دوشنبه 31 خرداد 1389, 23:57 عصر
سلام
من بعد از 5 سال شروع به برنامه نویسی کردم و به تازگی عضو این وب سایت شدم. من در تالار سی شارپ چند تاپیک ایجاد کردم که یا جواب داده نشده یا یکی دو جواب نادرست داده شده.
میخواستم خواهش کنم اگه امکان داره مدیران تالارها در پاسخ به برخی تاپیک هایی که اصلاً جواب نمیگیرن کمک کنن. طبیعتاً وقتی تاپیکی جواب داده نمیشه بدین معنیه که کاربران تو اون زمینه مشکل دارن یا تا حالا باش برخورد نداشتن.

hamid-nic
سه شنبه 01 تیر 1389, 01:13 صبح
سلام

میخواستم خواهش کنم اگه امکان داره مدیران تالارها در پاسخ به برخی تاپیک هایی که اصلان جواب نمیگیرن کمک کنن.
آقای نیکنام عزیز مطمئن باشید مدیران و سایر افراد عضو تا جایی که بتوانند کمک و راهنمایی می کنند و در این زمینه کوتاهی نمی کنند .

من در تالار سی شارپ چند تاپیک ایجاد کردم که یا جواب داده نشده یا یکی دو جواب نادرست داده شده.
امکان داره که قبلا به اون ها پاسخ داده شده باشه و تکراری باشه

طبیعتاً وقتی تاپیکی جواب داده نمیشه بدین معنیه که کاربران تو اون زمینه مشکل دارن یا تا حالا باش برخورد نداشتن.
یا شایدم قبلا بار ها برای موضوع مطرح شده تاپیک ایجاد شده و به نتیجه رسیده باشند .
فقط کافیه یه جست و جو انجام بدیم .:چشمک::لبخندساده:
به هر حال موفق باشید . . .

NIK
سه شنبه 01 تیر 1389, 07:37 صبح
آقای نیکنام عزیز مطمئن باشید مدیران و سایر افراد عضو تا جایی که بتوانند کمک و راهنمایی می کنند و در این زمینه کوتاهی نمی کنند.بله، به خود بنده هم کمک کردند اما زمانی که بشون PM دادم. بنده عرض کردم در تاپیکهای تالار شرکت کنند که کمابیش اینکار صورت میگیره اما به نظر حقیر کافی نیست.:افسرده:

امکان داره که قبلا به اون ها پاسخ داده شده باشه و تکراری باشه خیر. سوالات من تکراری نبودند. قبل از ایجاد تاپیک، جستجو میکنم.

یا شایدم قبلا بار ها برای موضوع مطرح شده تاپیک ایجاد شده و به نتیجه رسیده باشند .پس باید اخطار میگرفتم یا تاپیکم حذف میشد !

البته ناگفته نماند من از این فروم چیزهای با ارزشی یاد گرفتم که مطمئنم حاصل تجربه بالای دوستانه و به راحتی در اختیار عموم قرار دادن.

متشکرم