PDA

View Full Version : سوال: خطای caused a Stack Fault in module ناشی از چی هست؟

saradashti
جمعه 04 تیر 1389, 18:47 عصر
من یه برنامه C++ نوشتم ولی در زمان اجرا (در حالی که هیچ errori ندارد) , یه پنجره کوچیک باز میشه و این پیام را نوشته : " SARA caused a Stack Fault in module SARA.EXE at 0002:000E "
SARA درواقع اسم برنامه هست.
من واقعا نمیدونم چرا همچین خطایی میده!!!! بعد از این همه سال این اولین باره که همچین خطای کامپایلی میده! :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:

واقعا نیاز حیاتی بهش دارم :ناراحت:

لطفا یکی راهنماییم کنه :افسرده:

Salar Ashgi
جمعه 04 تیر 1389, 20:51 عصر
کامپایلرتون و اون قسمت از کد که ارور به اونجا مربوط میشه رو ذکر کنین !

saradashti
جمعه 04 تیر 1389, 23:00 عصر
من از Turbo C++ 4.5 Win استفاده میکنم
خوب درواقع خود برنامه هیچ خطایی نداره! و برای کامپایل اعلام خطایی نمیکنه. ولی زمانی که آن زا Run میکنم , یه پنچره کوچیک باز میشه که این پیام را داخل نوشته (SARA caused a Stack Fault in module SARA.EXE at 0002:000E) و میگه که باید اجرا بسته بشه!

tdkhakpur
شنبه 05 تیر 1389, 01:58 صبح
خب داخل کامپایلرتان باید option وجود داشته باشد و در داخل آن میتوانید گزینه ای را از تب (نمیدانم کدام یکی) انتخاب کنید که مقدار فضا برای stack را مشخص میکند شما میتوانید این مقدار را افزایش بدید در این صورت شاید مشکل شما حل شود.

Salar Ashgi
شنبه 05 تیر 1389, 10:13 صبح
یا گفته دوست عزیز tdkhakpur (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=99732) و یا اینکه ممکنه بجای کامپایل کلید دیگه ای رو زدید ، چون این مشکل تو

بورلند هم بوجود میاد که اگه بجای Run برنامه (Ctrl+F9) کلید (Ctrl+F7) رو بزنید ، کامپایل برنامه با مشکل

مواجه میشود ! (به یکسری دلایل ...) و یا هم اینکه ممکنه مشکلی در خود کامپایلرتون بوجود اومده باشه

مثلا حذف یکی از فایلاش و ... کامپایلرتون رو یه بار حذف و دوباره در مسیر دیگری نصب کنید ، ببینید آیا

همین مشکل دوباره وجود داره ؟

saradashti
شنبه 05 تیر 1389, 15:42 عصر
خب داخل کامپایلرتان باید option وجود داشته باشد و در داخل آن میتوانید گزینه ای را از تب (نمیدانم کدام یکی) انتخاب کنید که مقدار فضا برای stack را مشخص میکند شما میتوانید این مقدار را افزایش بدید در این صورت شاید مشکل شما حل شود.

در قسمت option توربو C++ 4.5 Win , جایی را برای افزایش فضای استک پیدا نکردم :متفکر:
ولی احتمالا باید مشکل همین باشه!
چون زمانی که دارم با آرایه ها کار میکنم , در دفعه اول مشکلی نیست ولی حتی اگر بخواهم مقادیر آرایه ها را در هم کپی کنم هم این پیام را بهم میده!!!!

میتونید بگید دقیقا در کدام قسمت از Turbo C++ 4.5 win میتونم فضای مورد استفاده را افزایش بدهم؟
ممنون

saradashti
شنبه 05 تیر 1389, 15:48 عصر
یا گفته دوست عزیز tdkhakpur (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=99732) و یا اینکه ممکنه بجای کامپایل کلید دیگه ای رو زدید ، چون این مشکل تو

بورلند هم بوجود میاد که اگه بجای Run برنامه (Ctrl+F9) کلید (Ctrl+F7) رو بزنید ، کامپایل برنامه با مشکل

مواجه میشود ! (به یکسری دلایل ...) و یا هم اینکه ممکنه مشکلی در خود کامپایلرتون بوجود اومده باشه

مثلا حذف یکی از فایلاش و ... کامپایلرتون رو یه بار حذف و دوباره در مسیر دیگری نصب کنید ، ببینید آیا

همین مشکل دوباره وجود داره ؟

من برای اجرای برنامه از همین Ctrl+F9 استفاده میکنم و این پیام را بهم میده!
ولی در زمان کامپایل (Alt+F9) هیچ خطا و warninig نمیدهد!

کامپایلر را یک بار حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی در هر 2 بار , در زمان rejister کردن, نمیتونست رجیستر بکند و در پایان میگفت که 14 روز اعتبار داره:متفکر:
جالب اینجاست که من قبلا که از این برنامه استفاده میکردم, مشکلی نداشتم و درواقع الان که یعد 1 سال آن را دوباره نصب کردم , این مشکل را داره!!!:متفکر:

saradashti
شنبه 05 تیر 1389, 15:50 عصر
از کجا میتونم Turbo C++‎ 4.5 Win که سالم باشه و در رجیستر شدن مشکلی نداشته باشه را دانلود کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Salar Ashgi
شنبه 05 تیر 1389, 16:46 عصر
از کجا میتونم Turbo C++‎‎ 4.5 Win که سالم باشه و در رجیستر شدن مشکلی نداشته باشه را دانلود کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

به قول معروف : " آدم بجای اینکه یه ماشین مدل 48 که سال به 12 ماه خرابه ، رو هر روز تعمیر

کنه ، بهتره بره یه ماشین مدل بالا بگیره " (عجب نوشته ای شد :لبخند:)

تو اینجا هم بنظر من Turbo دیگه خیلی قدیمی شده ، بهتره کامپایلرتون رو عوض کنید :

Dev , Borland ,VCpp

موفق باشید .

saradashti
شنبه 05 تیر 1389, 16:52 عصر
به قول معروف : " آدم بجای اینکه یه ماشین مدل 48 که سال به 12 ماه خرابه ، رو هر روز تعمیر

کنه ، بهتره بره یه ماشین مدل بالا بگیره " (عجب نوشته ای شد :لبخند:)

تو اینجا هم بنظر من Turbo دیگه خیلی قدیمی شده ، بهتره کامپایلرتون رو عوض کنید :

Dev , Borland ,VCpp

موفق باشید .

آخه خیلی برام عجیبه! من چندسال با همین برنامه مینوشتم ولی یه 2 سالی بود که باهاش کار نکرده بودم و حالا که جدیدا نصب کردم اینطوری شده!!!!!
:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:

saradashti
شنبه 05 تیر 1389, 17:02 عصر
دوستان ممنون به خاطر راهنمایی هایتان :لبخندساده:

hadinajafigharetappeh
یک شنبه 06 تیر 1389, 04:10 صبح
سلام
من هم قبلا با مشکل ریجست روبرو شدم ولی با نصب برنامه registry optimizer این مشکلم حل شد.